Vlastenci se stále více spojují – na Bucku

od redakce

Ve dnech 27. až 28. srpna se setkali všichni, kteří chtějí žít důstojně a bez okovů systému, na okraji malé obce Třtice, chatová oblast Bucek za Novým Strašecím. Akce byla zaměřena na propojování lokálních zemědělců, podnikatelů, rukodělců, ale také spojování vlasteneckých spolků a vzájemnou spolupráci mezi nimi.

Dnes se za vlastenectví považuje křičení s vlajkou na zádech kdesi na náměstí, ale je nutné pochopit, že vlastenectví je mnohem obsáhlejší. Jde o úctu jednoho k druhému, o vážení si vlasti, ve které žijeme, ale také pokoru a sounáležitost mezi lidmi, kteří s námi zde žijí. Nakupováním dovozového zboží si podřezáváme vlastní větev, slepou vírou v systém si ničíme důstojnost a zdraví a zapomínáme na to hlavní, že je třeba umět si vytvořit vlastní názor a zároveň respektovat, že druhý člověk ho nemusí mít stejný.

Akce na Bucku ukázala, že dokážou spolupracovat lidi odlišných vyznání, odlišných názorů, ale také lidé, které by doposud spolupráce ani nenapadla, že je vůbec možná. Na akci se prezentovali nejen farmáři, ale také časopis Hraničář a Klub českého pohraničí. Prodali se zde naše kalendáře, tiskoviny a knihy, díky čemuž se dostal KČP do povědomí lidem, kteří o jeho existenci nic netušili. Vylézt z ulit je totiž také nezbytná část propagace své činnosti a výsledků práce.

Představila se zde i jedna z největších bojovnic na vlastenecké scéně: Lenka Tarabová a hudbou nás opěvovaly dvě skvělé zpěvačky, Hana Lounová (kapela Schovanky) a Petra Šteflová, která vydržela bavit nás všechny srdcovými hity našeho mládí až do hluboké noci. Pořadatelé akce z Kladna a Nového Strašecí tak předvedli, že je možné vytvořit to, co druzí považují za nemožné.

Další přátelské setkání se koná v Rynholci, a to 15. října od 14 hodin.

Ladislava ŠIMKOVÁ

FOTO – autorka

Přečtěte si další články

15 komentáře

ANNA z KSH 21/09/2022 - 13:42

Pan YURI je velmi silny a chce pomoci svym soukmenovcům v zakopech odkud pry snad brzy bude odesilst sve komenty!
Domnivam se,že tak podpoři i kandidaturu na presidenta doktora Skaly a všch dobrych vlastenců.
Pry se rad učastni iniciativy sympatizantů KSČM,kteři postradaji Solidaritu a zacali už tvořit Program pořteb voličů a to se strany občanstva,když programy stran doposud neobsahuji navrhy jadra elit voliůčů!

To by se tady v teto rubrice ve forme diskuze neboli fora mělo objevit,nebot všude se mluvi o Sjednoceni a nikdo pry nevi na čem se mame tedy sjednotit,rovněž programy stram to 33 let pry neobsahuji!!
No ne,nebo ano?

svaty_vaclav 15/09/2022 - 19:28

Sledujte @neCT24

Yurri Simon je místní proukrajinský drban, který tady v Naší Pravdě lže a trhá si játra za stejné drbany z Ukrajiny, kteří škemrají poníženě o zbraně u USA a NATO. Ukrajinci to pros*írají na všech frontách a Yurri Simon se tady raduje jako správný chovanec ústavu. Nekazte mu radost, je to jeho jediná než ho zase odvedou zřízenci podělaného na latrínu. Yurri Simon má krušný život ve svém proukrajinském nadšení.

Sledujte @neCT24

Yurri Simon 16/09/2022 - 17:06

My víme… ha ha ha ha ha ))))))

Tady se podívej na americké HIMARS v akci, ty blbane – ať si je pořád nepleteš s těmi dřevěnými maketami, na který ruSSácký tupani plýtvají svými Kinžaly. :))))

Biden odklepl další armádní pomoc Ukrajině včetně raketometů HIMARS.

16. září 2022 6:11
Spojené státy oznámily nový balík vojenské pomoci pro Ukrajinu. Prezident Joe Biden schválil pomoc za 600 milionů USD (14,7 miliardy korun), uvedl Bílý dům ve zprávě zaslané ministerstvu zahraničí. USA dosud Ukrajině bojující od února proti Rusku poskytly vojenskou pomoc přesahující 15 miliard dolarů (368 miliard korun).

Pomoc zahrnuje raketomety HIMARS, brýle pro noční vidění, protipěchotní miny Claymore, odminovací zařízení, dělostřelecké granáty a přesně naváděné dělostřelecké střely, uvedl Pentagon. Peníze mají být použity také na vojenské vzdělávání a výcvik, vyplývá ze zprávy Bílého domu.

„S cílem splnit rostoucí požadavky Ukrajiny na bojišti budou Spojené státy pokračovat ve spolupráci se svými spojenci a partnery, aby Ukrajině poskytly důležité kapacity,“ uvedl Pentagon.

Požadované zbraně mají Ukrajině umožnit pokračovat v ofenzivě proti ruské armádě na jihu a severovýchodě země. Kyjev tento měsíc zahájil rozsáhlou protiofenzivu na severovýchodě země, při níž donutil ruské jednotky k ústupu. Podle prezidenta Volodymyra Zelenského od začátku září ukrajinské síly dobyly zpět 6 000 kilometrů čtverečních svého území.

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/usa-ukrajina-zbrane-pomoc-biden-prezident.A220916_060326_zahranicni_jadv

fronda 14/09/2022 - 23:00

Tak třeba já, jakožto komunista, se snažím kupovat pokud možno výrobky z ČLR, a není to vůbec problém.

Potíže KLDR jsou způsobeny imperialistickou blokádou, ne ideologií čučche.

svaty_vaclav 14/09/2022 - 18:57

Sledujte @neCT24

Slušní lidé fandí Rusku a Rusům.

Slušní lidé volí komunisty.

To je neuvěřitelné kolik chodí do diskuse v komunistické Naší Pravdě antikomunistů havloidů fašistů pravičáků a podobného ksindlu. Chodí sem pro pobavení komunistů, protože jejich bláboly jsou k smíchu a nikdo je nebere vážně. Vyniká zde Yurri Simon a v poslední době Šálek.

………. Sláma Ukravína ! ……….

Sledujte @neCT24

Rudý vítr 14/09/2022 - 18:17

Socializmus byl pro slušné poctivé a pracovité lidí.Dekuji soudruzi že jsem bojoval s vama za krásný život v míru.

svaty_vaclav 14/09/2022 - 15:13

Sledujte @neCT24

❗️🇷🇺Ruské ministerstvo obrany oznámilo, že vysoce přesnými útoky na pozice 65. a 68. ukrajinské brigády v Záporožské oblasti bylo zničeno až 70 ukrajinských vojáků.

Letecké síly také zaútočily na místa dočasného rozmístění a bojové pozice v DLR a zabily tam až 250 ukrajinských vojáků.

Ukrajinští vojáci se neúspěšně pokusili postoupit ve směru Nikolajev-Krivoy Rog, bylo zničeno osm ukrajinských tanků a přes 150 vojáků, dodalo ruské ministerstvo obrany.

Stíhací letouny ruských leteckých sil v Chersonské oblasti zničily vrtulník Mi-8 ukrajinského letectva se sabotážní a průzkumnou skupinou na palubě, uvedlo ruské ministerstvo obrany.

Sledujte @neCT24

svaty_vaclav 14/09/2022 - 20:16

Sledujte @neCT24

Před Svatým Vítem, opřená o zeď, postava ohnutá – svetr poblitý, rozvlátá kštice, zcuchané vlasy – kdo se tu potácí, válí se po zemi, kdo to tu zvrací? – to se náš prezident Havel z Vikárky vrací.

Sledujte @neCT24

Yurri Simon 15/09/2022 - 17:29

Kolik dřevěných maket HIMARS ti ruSSácký vidláci zase “zničili” Ukrajině..? Pochlub se, blbane..! :))))))))))

svaty_vaclav 14/09/2022 - 15:02

Sledujte @neCT24

Slušní lidé fandí Rusku a Rusům.

Slušní lidé volí komunisty.

………. Sláma Ukravína ! ……….

Sledujte @neCT24

svaty_vaclav 15/09/2022 - 19:26

Sledujte @neCT24

Yurri Simon je místní proukrajinský drban, který tady v Naší Pravdě lže a trhá si játra za stejné drbany z Ukrajiny, kteří škemrají poníženě o zbraně u USA a NATO. Ukrajinci to pros*írají na všech frontách a Yurri Simon se tady raduje jako správný chovanec ústavu. Nekazte mu radost, je to jeho jediná než ho zase odvedou zřízenci podělaného na latrínu. Yurri Simon má krušný život ve svém proukrajinském nadšení.

Sledujte @neCT24

Rudý vítr 14/09/2022 - 12:31

Nic krásnějšího jak socializmus tady nebylo.Poctivy, slušný a pracovitý lidí, armáda, pohraničníci,VB,JZD, závody no prostě krásný život v socialismu kdo nezažil ten neuvěří.Kdo pracoval se měl slušný a krásný život…..

jmm 14/09/2022 - 12:46

“that’s true”
Vélký majetek dělá z lídí “zvěř”….

fronda 14/09/2022 - 22:57

Nechápu, proč někdo chodil na brigády nebo demonstrace, jestliže nechtěl.

Yurri Simon 15/09/2022 - 17:31

A že vás, rudých mam%dů, už tady zbylo jen necelá 2%..? Když to tady za vás byl takový “ráj na zemi..”? :)))))

Komentáře jsou uzavřeny.

Nasepravda.cz 2023. Všechna práva vyhrazena. Vydavatel: Futura, a.s.