Dny antikapitalismu letos přitáhly více lidí

od redakce

Proč je ČR tak těžké žít, jaké jsou vyhlídky ruské levice, co je to socialistický feminismus, nebo jakou roli mohou nebo mají sehrává odbory či kritika EU zleva… výběr z mnoha témat, jaké nabízely letošní Dny antikapitalismu, které se konaly v pražský Holešovicích.

Akce, kterou tradičně pořádá účastnilo se zhruba 150 lidí, což je o něco více než loni. Vystoupili například levicový ekonom Petr Gočev nebo třeba sochař Pavel Karous.

Akci pořádala organizace Socialistická Solidarita za podpory Nadace Rosy Luxemburgové.

Jaká témata dominovala letos? Objevila se i v tomto roce Jana Michalidu, pirátka, která loni za účast byla odvolána z vedení strany? Který odborový svaz měl největší zastoupení? Kdo přijel ze zahraničí? To vše se dozvíte ve čtvrtečním vydání týdeníku Naše pravda.

Přečtěte si další články

5 komentáře

ANNA z KSH 30/05/2024 - 10:08

ČEST PRACI LENOCHUM ,FUŠERÚM A ŤEM,KTERÉ LID ZVE FUNKCIONAŘŠTI DŘISTALISTE

Nebudete li diskutovat o postulátech legendárního programu lidu pod znaçkou PNZ ,čeká vás nejprve vyloupení brzy instalovaného systému CBDC,posléze totální vykradení vaší budoucnosti a pak vaše pozabíjeni po novém zvolení subjektu pétidemolice,což bude znamenat,že ohlupení voliči chtějí valku,no ni?

ANNA z KSH 23/05/2024 - 10:05

JE POLICEJNE ZAKAZANO ODHALIT SJEZDU ANTIKAPITALISTU JAKOU STREJDA PUTIN VYMYSLEL NOVOU IDEOLOGII

proti fašistickým trámovým křižum a nyní ji má prosazovat jeho nový ministr zbraní,hlavně granátu ,který není jen obyčejné ořezavatko,ale je ekonomicky vzdělaný .No ní?

ANNA z KSH 30/05/2024 - 10:24

VITE,ŽE PAN CIPENSKY DOSTAL ROZSKASZ ZNICIT RUSKE ZARIZENI VČASNÉHO VAROVANI VE SMERU IRAN?

A to proto,aby mohl i tam začít válku a ničit rakety musulmanu ještě na zemi,aniž by mohli vystartovat na jeho soukmenovce,neboť nikdo nechce přijmout varovani ,že to není Ukrajinec a jeho úkolem je jejich vybití do posledního,přičemž Česi mají zvítězit u sebe svou ukrajinizací a hotovo!?

V DUSLEDKU NEXISTUJICI KOMUNISTICKE SOLIDARITY PRÝ DOSTANOU členove strany PRIKAZ KAZDY solidárně DONEST NA HRŘBETE OTYPKU DRIVI na hranici KDYŽ ME BUDOU UPALOVAT CENZUROU,ABY JSEM SE STALA HOLENKOVE NESMRTELNÀ,no ni?🔔♥️🇨🇿

ANNA z KSH 21/05/2024 - 11:32

ČEST PRACI DRAZÍ MOJI VoLIČI,
FORMACE SV (Spojené síly Voliču programem PNZ )PROSAZUJI ANTINEOMARXISMUS
,
Tato ideologie se řídí americkou inspiraci a proto ji naší vládní NEOMARXISTE nenávidí a potlačují krutou cenzurou,což je i proti Ústavě U.S.A.
Pokud by jste chtěli vědět co tato super ideologie obsahuje za novoty zkuste projevit svou vůli svým zapojením v diskusi neboť vule lidu je vule boži,no ni pacani?

ANNA z KSH 20/05/2024 - 22:55

SAKRAMENTE NECHCE SE Mi VERIT ,ZE EXISTUJI DNY ANTIKAPITALISMU,
ještě tu napište z té skvělé p redakce ,že v KSČM se zuřivě pracuje na zcela nové ideologii ANTINEOMARXISMU a KSČM chce vmontovat navíc do svého načisto slabého prý programu čerstvou sílu volicu a jejich už pomalu legendární Program Národních ZAJMU,,ZMENY,ZACHRANY (tzv 3 Z) republiky a dalších vyjmenovaných potřeb volicu SV a bude hotovo,No ní?

Komentáře jsou uzavřeny.

Nasepravda.cz 2023. Všechna práva vyhrazena. Vydavatel: Futura, a.s.