Ve čtvrtek vyjde Naše pravda! Hlavní téma: Super(nesmysl)dávka

od redakce

Superdávka, kterou si prosadila minulá vláda, je zlo. A dokonce komplikuje letní radovánky dětem z dětských domovů. Téma úvodníku nového vydání. Drang nach Osten prováděný přes Brno. Takový je titulek rozhovoru s bývalým diplomatem JUDr. Stanislavem Sujou. Nekonečné a stále žhavé téma rychlá železnice vyvolává více otázek než odpovědí. I tomu se aktuální Naše pravda věnuje.

Vybrané titulky aktuálního vydání

Skandální derby
Komedie plná omylů
Svět převrácených faktů
Praha oslavila Den Vítězství písněmi a šeříky
Společně za lidskou důstojnost
Světová rada míru zasedala v České republice
EET se vrací, má přinést 14,4 mld. Kč ročně
Inflace nezadržitelně roste
Vrátí se do Zlatých Hor těžaři?
Odliv vědců do zahraničí
Fico stavěl v Moskvě mosty mezi Slovany
V Británii se bortí systém dvou politických stran
Zabíjení palestinských dětí.Ve frontě na vodu!
Česká diplomacie nesmí sloužit protičínské hysterii
Konec koncesionářských poplatků? Evropa ukazuje jinou cestu financování médií
Bezpečnost znamená důstojný život, ne více zbraní
Bohumír Šmeral – neprávem opomíjená osobnost dělnického hnutí
Připomene si landsmanšaft také mladičkou Hertu?
Dům kultury v Ostrově nad Ohří ve stylu sorely

+ literární příloha LUK
(Archívní čísla najdete ZDE)

Předplatné se vyplatí, můžete si jej objednat ZDE

Přečtěte si další články

5 komentáře

SV SLOVO VOLIČÚ 14/05/2026 - 15:56

PROČ JE POLICEJNEJNIM ANTISOCIÁLNÍM STATEM BRUTALNE ZAKAZANA DISKUSE NAD SV PROGRAMEM PENIZE( PNZ)
?!
Zaplavuje nás členy SV obrovské množství informací,intelektuálové pořádají přednášky,lidé tam pokyvují hlavami a říkají
**TEN ČLOVEK MA PRAVDU **a. 10.minut poté,když přednášku opustí zapomenou co slyšeli a to proto,že všude chybí návod jak a čím tu mizerii změnit,protože si voliči ohlupeni GŘ televize myslí,že to tak musí být a není nikdo, kdo by dál srozumitelný a krátký návod ve formě programu jak to změnit a tzv zastupitele si dělají co chtějí bez SV . .
NASI z avantgardy SV už více než před 3 lety takový návod dali na web řezníka Vidláka,který virtuózně kritizoval systém v domnění,že v diskusi o jeho artikulích voliči pochopí v čem je zakopaný pes.
K tomu nedošlo,
Ti kdo stojí za tímto vadným systémem totiž byli první ,kteří okamzitev pochopili co je v programu PENIZE napsáno a poručili ho ho řezníkovi okamžitě zabít výměnou za to,že muže dale beztrestne psát co chce,ale nikdy nedat návod jak ty prasečíny zastavit.
Nositelku Aničku z KSH nazvali hanlivé HUSITKoU a donutili pana řeznika pod pohrůžkou,že na to doplatil jeho rodina ji upálit,což trvá dodnes prostřednictvím cenzora ADOLFA za radostneho souhlasu tamní komunity separatistu a kÿvalu ,kteří nepřipustí,že se mohou mýlit a dokonce za sebou táhnou i stranu Kačenky do propasti zapomnění což prý STACILO👉🇨🇿!?
Napíšeme tady pár přednášek pana Ing Blahynka,který slíbil spojení,ale prozatím to stále nevidíme. .

SV SLOVO VOLIČÚ 14/05/2026 - 22:01

Podíváme li se pod jméno Ing Blahynka najdeme plno zajímavých přednášek.Zkuste si najít zejmena TYTO.
?!
Ing.Petr Blahynka -analyza–kam jdou prachy komu ONI slouží a co s tím.
Samozřejmostí je,znat a dát si do hledáčku i dalši odkaz
Šest priorit zobecňelých prostředku řízení davu
Ten kdo to najde a umí by mohl dát tady i přímé odkazy,můžeme zkusit se zeptat přímo pana Ing,proč se nám tu nezapojí do diskuse,když slíbil ,že jako člen SV to dovede .
Beze změny systému si muže psát co chce ničeho nedosahne.
Řekli jsme mu jako prvnímu ,že jeho vize nemohou být proto uskutečněny, dokud nebude změněn SYSTEM.
Jako prvnímu jsme ho upozornili,že chybějící zámerne ODS Tuneldedkem vytunelované přívlastky ,které znamenají Německé platy najde v ZZ tj Základním Zákoně sloužícího jako náhradní Ústava u sousedu kteři už dávno Kapitalismus s PŘIVLASTKY mají a samozřejmě na to navazující zákony ,ktere nám v republice zcela záměrně chybí už 36 let a nikdo z voliči se to prý nesmi dozvědět,aby systém mohl dále krást asi dvě třetiny příjmu.
To umožnilo na příklad fialové okurce z ODS lhát a podvadet přes 3,5 milionu voliču a oni prý musi sami najít ten podvod což je prý na nich .
Podvody přicházejí totiž z AMERU a všchni jiste znají film PODRAZ,kde naštvali gangstera.
V našem případě je podvedená celá SV tj Spolecnost Voliču tedy VY VšICHNI..a vládne ticho a spkojenost 💥👉🇨🇿
Pokud se to nezmění nemá šanci ani tak chytrý ing.a podvod bude pokračovat dál,

SV SLOVO VOLIČÚ 14/05/2026 - 00:05

PODLE PADAJICI STRANY SADI PRÝ VEDENI NA VADNY NARATIV ,ZE EXISTUJE STALE VELKA SKUPINA VOLICU MARXiSTU
?!
Dnes už je jiná situace a tak se připomíná jen setrvačnosti význam 1.Maje či hříchy mrtvého Epsteina a řezník Vidlák se domnívá,že bude svým projektem SYPKA sdružovat své sedláky kývaly, separatisty a kývaly a u Oktoberfestu piva a kusu masa se prý najde vítězný program,který přinese více než 4,6% za pomoci minulé už slabého programu STACILO a s pomocí cenzora Adolfa, který prohrál panu řezníkovi volby tím,že už TRI roky blokuje diskusi nad aktuálním programem SV tj Spojených Voličú s názvem PENIZE ( PNZ)a říká se,že paní KK má být paní vedoucí toho havarovaného nikam nevedouciho uskupení sedláku směřujících ne k porážce u CHLUMCE ,ale u Miroslavi.
Ono prý jim STACILO k vítězství ,že u něho na webu upálili Aničku z KSH ,prý HUSITKU,která upozorňovala,že středověké ODPUSTKY jsou podvod a brzy vynucené peníze z prázdných kapes voliču a ve systému vadném kapitalismu bez přivlastkú ,který instaloval největší podvodník všech dob president ODS s jeho podsvinčaty a pobouchanymi piráty k něčemu povede ,jediné tak válce.
To,že to bude a je ve směru krachu už je stále více patrně a nicnedělání funkřu KSCM ukazuje,že chtějí mít na krachu republiky spluvinu a to je tak celé?!

SV SLOVO VOLIČÚ 14/05/2026 - 07:43

Avantgarda SV pozoruje skutečně zvláštní situaci.Funkcionari KSČM převrátili svoji předsedkyní jako želvičku na zádíčka
?!
V této poloze bezmocnosti ONA křičí hlasem cirkulárky řezající sklo,že máme příjmy pod psa což je očividný cíl prý ODS podsvinčat a instalovaného,systému a la TUNELDEDEK ,který chce de fakto za práci neplatit vubec a volici jeho strany se tím ani netají,že příčinou je vadný systém Kapitalismu BEZ PRIVLASTKU neboli skrupuli ,který budou prosazovat dál do morku kosti a truc želvičce ,která křikem vychvaluje úspěchy darebáku jmenujici nízké platy , aniž by řekla komunistum,že příčina je stávající systém zla a jak to napravit.
Její personál tu dává články o zvrhlikovi nebožtíkovi Epstajnovi namísto,aby vysvětlil rozdíl mezi kapitalismem s přívlastky tj NEMECKYMI PLATY a systémem ODS brzo zebračenek a prázdných kapes z kterých se budou tahat odpustky na zbrojení.
Úplně srandovní je,že bude ten sjezd Landsmanschaftu ,který se dělá hloupý a požaduje prý zrušení Benešových dekretu a odškodnění přičemž to žádné Benešovy nejsou a rozhodla o nich konference vítězných mocností!
Ať Posselt a spol zaplatí dlužné válečné reparace a budeme kamarádi a nechodí za PEPOU 107.ktery špatně zvolen chce zrušit Českou republiku a za to ho mají voliči znovu udělat presidentem😭👉🇨🇿?

SV SLOVO VOLIČÚ 13/05/2026 - 21:17

ZDA SE ŽE AUTORKA ČLANKU CHCE KRITIZOVAT VEDENI KSČM,KTERE MUSI VIDET ,CHYBEJICI PRIVLASTKY SYSTEMU ZLA
?!
A to nynějšího druhu Kapitalismu bez mantinelu instalovaného darebáky ODS a jejich podsvinčaty ,které jakoby byly vítány vedením strany a sama Kačenka dělá mrtveho KaKa brouka ,když prý nařizuje svým funkcionařum NEOBJEVIT se ve zdejší čtvrteční diskusi u kulatého stolu a dokonce její historik,vynálezce kulatého stolu musí pry tuto diskusi torpédovat svou úmyslnou neúčasti.
Žadny s funkcionařu nesmí dávat signál ZMENY ,strana postupně chce ztrácet význam,nic nového nemá ,kromě prázdných dupereli a není daleko doba,kdy si bude muset uvědomit,že je úmyslně zbavená dokonce paragrafem 403 doslova všeho všeho i svého načisto zastaralého programu.
Ty tam jsou doby,kdy zastupovala tato strana pracující i v parlamentě,tam už se prý ani nechce dostat zpět.
Nyní už se ani nechtějí členové zasadit o spolupráci z SV tj Sjednocenými Voliči s cílem získat jejich hlasy zejména pod programem SV PENIZE (PNZ) a diskuse ve straně o tomto programu je de fakto zakázána.
Budou vubec prý dobře zabezpečení funkcionaři chtít někdy ZMENU nebo hodlají stále čekat na to,až úplně jejich už tak ničená strana úplně skončí.
Kdo je vlastně jejich ideolog,nic o něm není slyšet a co ostatní funkcionáři,prý musejí být sjezdem snad všichni vyměnění !?

Komentáře jsou uzavřeny.