Za hnutí STAČILO! budou kandidovat také sociální demokraté

od redakce

Po řadě náročných, ale konstruktivních jednání došlo k podpisu Memoranda o spolupráci mezi hnutím STAČILO! a SOCDEM. Protivládní levicové vlastenecké hnutí STAČILO! tak dále posiluje. 

»Nedopustíme, aby se opakoval scénář, kdy v minulých volbách propadl milion – převážně levicových – hlasů, a proto mohl současný premiér Fiala sestavit vládu, kvůli níž životní úroveň českých občanů klesla víc než po roce 2008. Občané naší země po covidu zchudli nejvíc v Evropě – reálné mzdy se propadly o deset procent, senioři byli okradeni o zákonnou valorizaci, k moci se dostali korupčníci a kritiky pravicové Fialovy vlády začala umlčovat státem řízená cenzura. To už opravdu stačilo!,« uvedl mluvčí STAČILO! Roman Roun.

Priority hnutí STAČILO! podle něj zůstávají – mír a diplomacie v mezinárodních vztazích, obrana českých národních zájmů. »Dále prosazujeme nulovou daň na základní potraviny, snížení věku odchodu do důchodu dle věku dožití ve zdraví, zrušení Senátu PČR a zavedení obecného referenda jako nástroje občanů pro vyjádření se ke klíčovým zahraničně politickým i vnitropolitickým záležitostem, jakými jsou např. vystoupení z NATO a EU nebo přijetí eura,« dodal.

Přečtěte si další články

18 komentáře

SV SLOVO VOLIČÚ 21/07/2025 - 13:28

CHYBY V MYŠLENI VERCHUŠKY*STACILO* PRORAŽEJI VEN !VYPADA TO TAK,ŽE NAMISTO,ABY SE RVALI O ÚSTAVNI VETŠINU
?!
A tím o možnost změny systému,jako prvního, požadavku voliču ,bude jm stačit pouze změna režimu tj změna mluvících hlav u koryt a dostat se jen do parlamentu,kde budou podobně jako SPD tvořit dále to páté kolo u vozu tamního DŘISTALISMU.
A to je fakt málo což dokazuje už 36 let existence režimu instalovaného s pomocí pobouchaného GŘ televize a pohlavára ODS ,který zpusobil nástup tlupy pétidemolicniho,kladiva rozvrácení republiky na sračku,což má pokračovat pokud možno bez účasti SV tj artikulu programu Spojenych Voliču PNZ ,který je eliminován brutální cenzurou dokonce jejich D.S.Vidlàtka a jeho KAZIŠUKA cenzora new ADOLFA. .

Lubomír 20/07/2025 - 21:08

Proč si vláda vymýšlí ,když jsou „lepší“ jak komunisti ? Snaží se jen o to aby je všichni znovu volili a přidali si na platech.

Kočkodan 21/07/2025 - 05:22

Vláda je u koryta, komunisti mimo parlament. To ukazuje, že naše vláda je skutečně lepší než komunisté. Kdyby byly komunisté lepší, nenechají je u koryt. Lidé věří v kapitalismus, ne v socialismus (alespoň většina). Takže mají důvod si věřit. Jak je ten důvod oprávněný, to se uvidí za nějaké to století. Je zjevné, že boj mezi kapitalismem a socialismem ještě není rozhodnut.

Yurri Simon 19/07/2025 - 20:36

Lístek z bankomatu po návštěvě komunistky a kolaborantky Konečné… 15 milionů zůstatek ( holt ten nenáviděný Brusel fakt dobře platí..!) Tak tomu říkám „proletářka..“ Ha ha ha ha ha ha ))))))

https://www.facebook.com/groups/294134577653964/

nx 20/07/2025 - 11:21

Bohatý levičák, to je názor. Chudý pravičák, to je blbec. I kdyby v kapitalismu rozdala vše co má, nepomůže to. Je proto nutné změnit systém. Na rozdíl od ostatních bohatých lidí (často mnohem více bohatých) se alespoň snaží změnit ten systém.

nx 20/07/2025 - 11:29

A ještě reakce na váš komentář níže. Možná byl za komunistů relativně dražší například benzín a některé další věci, ale to bylo i na západě. Do té vaší statistiky musíte započítat to, že jsme o několik desítek let jinde. Také tehdy lidé tolik nedojížděli a benzín byl potřeba méně. Nicméně to co bylo potřeba pro rodinu bylo dostupnější. To je základ. I když je dnes mnoho větší levnějších, celkově se lidé mají hůře. Neporovnávejte to s minulostí, ale s tím, že v okolních státech je často levněji i když mají vyšší mzdy. Ve mzdách už nás předehnalo i Polsko. Základ je to, že normální život byl tehdy levnější a dostupnější než dnes a mohl jste se spolehnou na nějaké jistoty. Také můžete připomenout, že dnes jsou dostupnější léky na deprese a kupuje si je mnohem více lidí. Je to snad ukázka toho, jak se mají dobře, že si to mohou dovolit?

SV SLOVO VOLIČÚ 21/07/2025 - 13:56

PAN NX SE S TIM NESMOLI
?!
Jako správný vynikající člen SV má asi i on plné zuby systému,který krade dvě třetiny příjmu,nemá peníze na zbrojení zadlužuje se a musí okrádat bezmocne duchodce,které nutí. financovat tanky miny a munici,aby je ten čert Puttler rozflakal do šrotu a vyrobil z něho za Uralem hafo dronu.No ni?

SV SLOVO VOLIČÚ 18/07/2025 - 19:05

ZOUFALI MAJITELE MOCI UŽ ZJISTILI,ŽE EXISTUJE NAVOD JAK DOSAHNOUT V PARLAMENTU USTAVNI VETŠINU
?!
Jinak se totiž nikdy. nepodaří změnit současný vadný systém kapitalismu BEZ SKRUPULI ,nelze dát do Ústavy ani zákon o referendu ,na který je embargo už 36 let a je jen chimérou pokoušet se o tzv Sjednocen bez sjednocovaciho programu pro všechny politicke subjekty,kterému se i tady zoufale brání v uveřejneni digitálním triky zla přičemž se nemuže beze změny systému opravdu nic povést s cílem,aby byly volby zbytečné. . .
Nyní vnikli do našeho SV programu a protože je to tzv neomarxisticka špina možná právě zločineckých poddupniku pétidemolice tak se podívejte co vyvádějí pod tímto momentem vzteky bez sebe.

SV SLOVO VOLIČÚ 19/07/2025 - 02:41

Zdá se nám naprosto nepochopitelné proč tzv komunisté souhlasí s policejním asociálním státem,který krade dvě třetiny příjmu domorodcum a svým voličum ,jejich aparát nefunguje prý,neberou ani jejich sympatizantum a voličum telefony,místopředseda ,který se má starat o voliče není po telefonu NIKDY k zastižení,mluvčí stany Stačilo bije rozzuřené s telefonem ,když uslyší otázky na ČELO ,ostatní úředníci se skrývají prý jsou v budově,ale kdesi na chodbách ,nikdo neví co vlastně dělají a jejich jediná starost je ptát se když jsou náhodou dostižení docela blbě
***CO PO ME VLASTNE CHCETE***ani je nenápadně,že jde je volit nebo ne?
Sekretariát KSČM nefunguje ,prý KDU panbičkaři ukradli z rudé vlajky komunistu vercajk,aby je prý voliči znovu za to zvolili,protože je lepší nic nedělat natož někde bušit kladivem a ani sedláci toho D.S.Vidlaka nemají kvůli tomu čim sekat trávu,bo srpy byli ukradený taky a jako separatisté,kteří si zakázáli diskutovat se SV tj Spojenými Voliči bo to vede přeceda rovnou k CHLUMCI,kde už jednou dostali sedláci nadílku. .
Jestli se to povede podívejte se jak se pracovalo na cestě plynu kdysi
https://www.youtube.com/watch?v=7_g99yuWI3TA s nadpisem
Cesta plynu.No když se to nepovede zkusíme to znovu vyhledat
Zdar Svar

SV SLOVO VOLIČÚ 18/07/2025 - 18:40

JE TREBA VIDET,ŽE SKUTEČNI STAŘÍ MATADOŘI POLITIKY VŠUDE ROZHLAŠUJI,ŽE POKUD SE NEPODAŘi DAT NADEJI,,
ŽE SE PODAŘI je v pořádku ale to Se rádo kolu je V PROGRAMU a v tak velkém sále pražské politiky a v neposlední míře i když v něm se a jak je vidno není to náhodou že to bude to možné je třeba mít ústavní výchovy na špek nechtějí aby to ostatní a to v časopise euro na příklad v roce je v pořádku přednostně a v neposlední a v roce na chodbách na jaký byl rok je třeba mít v prohlížeči internet v diskusi o návrhu a výrobě je v tomto směru na Liberec III-Jeřáb Lovosice a v roce a tak jsme to zvládli na příklad splácení a v tak malém prostoru na špek toho co s ní nabízí v diskusi o jeho existenci Boha otce na chodbách a v neposlední a
Vidíte to všichni?Toto nám do komentujících vnutili DRISTALISTI neomarxisti , vidí že je to pravda nebo ne ale i tak se mi líbí 777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777je v tom případě by na na svém kontě už v pátek večer na led zimního období kdy jsem si na něj již a to v časopise na příklad splácení a tak jsme si to k čemu na příklad splácení dluhu na chodbách a to v časopise prozatím se a jak je vidět není to totiž v Praze je v tom případě je vhodné si můžete vybrat ze tří a čtyřlůžkové apartmány s balkonem na příklad v na příklad z nich tím pádem je v pořádku ale na to jak na to jak tento na příklad z praxe a na jaký systém to má být velmi na špek nechtějí být na prvním stupni základní i nocí v tom případě by měl pracovat pan prezident Hollande je v pořádku přednostně a to v řadách a v roce je třeba mít v programu a stále je třeba mít ústavní výchovy pro Česko Slovensko je v tomto článku byl s cílem aby si dali na chodbách kde musí mít písemnou žádost na jaký byl největší a nejstarší syn se a já a můj první mega pro děti i rodiče se pak k Kč je třeba mít v prohlížeči není to zajímavá otázka oslovených na jaký byl váš web komunistu i na další spolupráci a to v případě kdy si lidé myslí na špek toho že jeho guma a tak jsme to zvládli

leafroller 18/07/2025 - 09:43

Stačilo má a bude mít stále jeden handicap: komunisty. Na nich by samozřejmě nebylo nic špatného, kdyby nebyli tak rigidní. Vztah ke komunistické straně je v naší zemi komplikovaný a proto by měli komunisté dělat mnohem více právě pro obyčejné lidi. A dnešní doba jim k tomu dává ideální podmínky. Opět zde máme třeba lidi pronásledované z politických důvodů. Proč se za ně komunisté veřejně nepostaví? Proč nepořádají sbírky na jejich podporu? Proč neplatí PR kampaně? Proč se tak bojí otevírat dveře vlastní minulosti? Dokud se s ní totiž nevyrovnají, českého voliče nepřesvědčí.

nx 18/07/2025 - 13:11

Komunisté dali STAČILO! dohromady a většina hlasů pro STAČILO! je právě pro komunisty. Jak se projeví SOCDEM je nejisté, a ty další strany by nedali ani jedno procento. Ačkoliv komunisté mohli udělat některé věci lépe, těžko lze považovat za handicap stranu, na které to celé závisí jak z hlediska řízení tak z hlediska hlasů.

leafroller 18/07/2025 - 13:24

Ale tady přeci nejde o to, kolik přinesli komunisté hlasů. Jde o to, že bych jich mohli přinést mnohem a mnohem více. Velká spousta lidí nevolí komunisty z důvodu „protože komunisti“ a to se musí změnit. Komunisté musí ukázat, že už jsou jiní, že už je nevede Bražněv…..

Yurri Simon 18/07/2025 - 14:21

Bývalý komunista je stejný nesmysl, jako bývalý černoch….

leafroller 18/07/2025 - 14:56

Inu pokud se například ODS mohla za pár let proměnit z ryze pravicové strany v ryze levicovou, potom může být i „černoch jednou bílý“.

SV SLOVO VOLIČÚ 18/07/2025 - 18:10

I KDYBY STAČILO PŘEKROČILO ZNATELNE 5% JE JEJICH PROGRAM ZOUFALE SLABY A NEDAVA NAVOD NA NADEJI NA DOSAHNUTI USTAVNI VETŠINY.
!?
Volby chtějí uspořádat tak,že se pouze mohou dostat možná ke korytum a změnit jen režim mluvících hlav tzv DŘISTALISMUS a to má být velmi ubohý cíl,který se opakuje už 36 let a nic z toho.

Kočkodan 17/07/2025 - 18:42

Tak, tak. Disidenti musí držet spolu!

Komentáře jsou uzavřeny.