Zemědělci vysypali hnůj před řeporyjský úřad Pavla Novotného

od redakce

»Dobré a voňavé ránko přejem. Máme spolu nevyřízené účty,« popřáli aktivisté iniciativy My zemědělci řeporyjskému starostovi Pavlu Novotnému poté, co vysypali hnůj před městský úřad, který vede.

Děkujeme místním občanům, že nám odpustí dočasný zápach a třeba i narovnají náš banner. Napsali o pár hodin později k fotce na svém facebookovém účtu.

Novotný nedávno na sociálních sítích hrubě urazil zpěvačku Annu Slováčkovou, která má rakovinu, kvůli tomu, že se její otec Felix Slováček fotil s předsedkyní KSČM a europoslankyní Kateřinou Konečnou po předvolební akci koalice Stačilo!

»Dávám mu pokoj asi rok a půl, co vím, že mu zemře dcera. Anička bohužel nemá žádnou šanci,« napsal tehdy Novotný.

»Dlouho avizovaná a naznačovaná věc se podařila. ´Zlí´zemědělci vysypali před řeporyjskou radnici fůru kvalitního prasečího hnoje. Netroškařili, Pavlík Novotný tam toho má zhruba dvacet tun a může se v něm rochňat minimálně až do zemědělského protestu příští středu 22. 5. 2024. Akci se podařilo dokonale utajit, nikdo nic nevyzradil, nikdo to nezkazil a nikdo to nedělal pro svou osobní slávu. Jméno hrdiny zůstává oficiálně v tajnosti, ono se to stejně časem provalí. Prosím, spokojte se s tím, že tento závdavek velkého protestu příští týden udělali My zemědělci okomentoval blogger Vidlák.

Akcí zemědělců už se zabývá policie.

Více o protestech v tištěném vydání Naší pravdy, které vyjde ve čtvrtek 16. května.

Přečtěte si další články

Nasepravda.cz 2023. Všechna práva vyhrazena. Vydavatel: Futura, a.s.