Přestože jsou fakultní nemocnice (FN) základním článkem páteřní sítě nemocnic v ČR a nenahraditelným poskytovatelem zdravotních služeb včetně vysoce specializované péče, bývají umístěny v zastaralých areálech a objektech, které neodpovídají současným požadavkům moderní medicíny. Ke změně této situace a ke zvýšení kvality poskytované zdravotní péče ve fakultních nemocnicích měla přispět podpora státu ve výši 2 mld. Kč, kterou v letech 2016 až 2022 poskytovalo ministerstvo zdravotnictví (MZd) z Programu rozvoje a obnovy materiálně technické základny FN.
Ačkoliv rekonstrukce a modernizace medicínských a dalších provozů FN měly být stěžejní částí uvedeného programu, převažoval nákup zdravotnické techniky a jiných strojů a zařízení. Přitom některé z nakoupených přístrojů fakultní nemocnice nakonec, právě i kvůli nezrealizovaným stavbám, využívaly jen omezeně. Ukázala to kontrola Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ) zaměřená na tyto prostředky.
»Zjistili jsme, že žádný parametr, který se vztahoval ke stavebním akcím, rekonstrukcím a modernizacím stavebních objektů FN, nebyl naplněn. Nebyly např. zmodernizovány operační sály. Fakultní nemocnice naopak upřednostnily nákupy zdravotnické techniky a jiných strojů a zařízení. Zde byly plány dokonce významně překročeny. Bylo např. pořízeno 14 vozidel pro přepravu pacientů, přestože původní plán počítal s nákupem pouze jednoho,« řekl Vladimír Koníček, který kontrolu vedl.
Ministerstvo rozdávalo, a nevědělo na co
Ministerstvo zdravotnictví opakovaně poskytovalo peněžní prostředky ze státního rozpočtu na rozvoj a obnovu FN bez dostatečných informací pro rozhodování o směrování této podpory. Resort neměl ucelenou koncepci rozvoje materiálně technické základny FN ani potřebnou analýzu ke stavební infrastruktuře nemocnic. Ačkoliv MZd poskytlo příjemcům dotací celkem 2 mld. Kč, neprovedlo u nich – v rozporu se zákonem o finanční kontrole – žádnou veřejnosprávní kontrolu.
Na vzorku osmi kontrolovaných investičních akcí NKÚ zjistil, že MZd hodnotilo žádosti o poskytnutí dotace netransparentně, a zakládalo tak k příjemcům dotací nerovný přístup. Příkladem může být situace, kdy u pěti akcí podali žadatelé o dotaci své investiční záměry až po stanoveném termínu. MZd v tomto případě porušilo vlastní pravidla, když tyto investiční záměry nevyřadilo a poskytlo dotace za více než 111 mil. Kč.
Urgentní příjem nepostavili ani za 14 let
NKÚ zkontroloval tři fakultní nemocnice – FN Hradec Králové, FN Olomouc a Všeobecnou fakultní nemocnici v Praze (VFN). U posledně jmenované kontroloři zjistili, že celkem 2,2 mil. Kč vynaložila neúčelně a nehospodárně. Částka 1,8 mil. Kč souvisí se záměrem vybudovat ve VFN nový centrální urgentní příjem. VFN tyto peníze uhradila dodavateli za projektovou dokumentaci, která však nebyla a již nebude využita. Do roku 2024 totiž ani nezačala výstavba urgentního příjmu, která byla plánována již od roku 2010. VFN tak nadále provozuje urgentní příjem v nevhodně rozmístěných objektech.
U FN Olomouc pak kontroloři např. zjistili, že u jedné z akcí nesprávně vyhodnotila předpokládaný rozsah stavebních prací, čímž se zvýšil jejich rozsah a zvedla se i cena těchto prací z původního jednoho milionu (bez DPH) na 4,4 mil. Kč (bez DPH).
Jiří WERTZ
2 komentáře
Kapitalististické třídní zdravotnictví je jedna z mnoha parazitních oáz, kde si spousta parazitních provozovatelů toho zlodějského systénu pěkně mastí kapsy na úkor pracovních otroků. To samé platí i pro všechny další zlodějskè systémy, které si měsíčně vybírají tak zvané státně určené a povinné poplatky.. Pro otroky, kteří tohle svinstvo financují by bylo úplně nejlepší přestat platit, vypovídat jim smlouvy, neustále měnit pojišťovny, soudit se a prostě tím množstvím způsobovat bordel a přetížení.. Je prostě potřeba se tohoto nejvètšího zlodějského systému zbavit a vyžadovat něco jiného.
Se zdravotnictvím je to stejné jako s armádou. Nezáleží na tom co reálně dokáže, ale na tom, jestli do ní investujete dostatečný podíl HDP a ke komu ten podíl směřuje.
Komentáře jsou uzavřeny.