Home AktuálněZpravodajství K. Konečná: To není žádná obranná smlouva, to je smlouva s ďáblem

K. Konečná: To není žádná obranná smlouva, to je smlouva s ďáblem

od redakce
10 komentáře

V aktuálním tištěném vydání týdeníku Naše pravda jsme slíbili zveřejnit některá vystoupení levicových politiků na demonstraci Česko na 1. místě (6. května). Dnes si můžete přečíst projev Kateřiny Konečné, zítra Jiřího Paroubka. Vystoupení Jana Kavana už na našem webu najdete.

Zdravím všechny, kteří si myslí, že Česká republika má být pro naši vládu na 1. místě!

Než se to dozvíme ze článků a televizních reportáží našich objektivních sdělovacích prostředků, tak bych chtěla těm redaktorům, co to budou psát, usnadnit práci a učinit zásadní prohlášení! JSEM CHCIMÍR A JSEM NA TO HRDÁ! Nezapomeňte, že jsem taky dezolátkou a švábem!

Tak – tím jsme si odbyli počáteční formality – a můžeme jit k tomu nejdůležitějšímu… Demonstrací je a byla spousta. K předraženým energiím, drahotě, za mír a všechny byly maximálně potřebné a oprávněné. Ale dnešní demonstrace Česká republika na 1. místě je přece jen jiná. Tehdy mohli říkat, že jen hloupě žvaníme. Ale teď je na stole vojenská smlouva – tzv. obranná dohoda mezi USA a ČR. Tato smlouva je důkazem toho, že Česká republika pro tuto vládu rozhodně na 1. místě není. Pro pětidemoliční vládu je důležitější zavděčit se Washingtonu a neváhá přitom obětovat právo i suverenitu naší země. A z českých občanů udělat ve srovnání s tím, co bude dovoleno vojákům USA a jejich příslušníkům ubohé onuce, občany druhé kategorie, které jsou dobří jen k tomu, aby elektrotechnikovi Stanjurovi platili do státní kasy.

Mimochodem pro jeho kolosální neschopnost počítat jsem se rozhodla věnovat mu tuto kalkulačku. A protože je nejen neschopný, ale nemá ani odvahu podívat se lidem, z nichž sdírá kůži, do očí a přijít mezi nás, pošlu mu ji na Ministerstvo financí!

Vláda těchto amatérů, signalistů, nedouků a válkychtivých jedinců dále naši zemi zaprodává. Nebo vy myslíte, že je v pořádku, aby když si US Army pískne, jí mohl být poskytnut nejen veřejný majetek a zařízení, ale dokonce majetek soukromý – tedy majetek každého z nás? Je normální, aby v případě spáchání nějakého přečinu ze strany vojáků o tom české úřady nebyly ani informovány? Chcete, aby mohly být na našem území mohly být skladovány zbraně všech možných určení v jakémkoliv množství naprosto bez kontroly a bez možnosti to odmítnout? Toto není žádná obranná smlouva, to je smlouva s ďáblem k tomu, aby mohly Spojené státy mít vojenskou přítomnost v další zemi! To je vazalská smlouva!

Vláda na našich občanech šetří, kde může, tak jak je možné, že vojáci USA, personál i jejich rodinní příslušníci tady nebudou muset platit žádné daně? Dokonce nebudou muset platit ani DPH, ani daň z tabáku, lihovin nebo pohonných hmot! Naše vláda a zřejmě i parlament jim schválí také možnost mít vlastní banky a obchody! To asi proto, aby nemuseli jíst ty předražené šunty, kterými nás tady už 30 let krmí! Vláda, která přijme takový dokument, zaslouží nejen opovržení, ale měla by okamžitě podat Radar v Brdech jsme jim znemožnili, zastavme společnými silami i tuto šílenost! Máme na to to společně dokázat!

Přečtěte si další články

10 komentáře

Antonia 16/05/2023 - 00:33

Pretty great post. I simply stumbled upon your blog and wished to mention that I have truly enjoyed surfing around your blog posts.
After all I will be subscribing in your rss feed and I
am hoping you write again soon! https://realgirls.fun/linnie53q307

Massage for new moms 15/05/2023 - 18:13

In actuality, the vast majority of subject areas are very much more problematic
than an ordinary everyday observer may well conclude, based on their point-of-view.
I’m not saying that am a specialist on this specific topic
at-hand, as a result I know it’s for other website members to keep in mind.
I am certainly not wanting to start problem or be troublesome.
Instead, I understand from knowledge that this could be the situation. I put into practice
Postnatal Massage Therapy, and in my personal selected concentration, I notice it a ton.
Brand-new Perinatal Massage Therapists are prone to
overpromise; that is, they don’t yet honestly appreciate
the constraints of their “scope of practice,” and as a result
they might possibly make comments that are overbroad when communicating with clients.
It’s the comparable phenomenon; they have been introduced to a theme,
don’t understand the thorough level of it, and finally (wrongly) conclude they are the Authorities. https://mobilemassagenj.livejournal.com/10143.html

LK 15/05/2023 - 09:43

Tak až budeme 2 procenta HDP, což je 90 000 000 000 Kč každý rok odevzdávat a budou nám říkat, jak není na důchody, tak si na ty vaše pičoviny, co tu píšete v komentářích
vzpomeňte…

mudrc 13/05/2023 - 19:03

Jestliže bolševici nesouhlasí s obrannou smlouvou a kritizují ji, pro běžného Čecha to znamená, že smlouva je v naprostém pořádku. Bolševici jsou totiž známí tím, že hlásají pravý opak (permanentně lžou). Když tvrdí, že je něco špatně, je to ve skutečnosti dobře.

Yurri 14/05/2023 - 17:32

Presně tak… :)

Phillip 13/05/2023 - 13:07

Bias will never be good. In cases where I tell My business is a Massage practitioner, does the fact
hurt in what way professionals view me? I am
sure it will. Then why not in cases where I declare I practice pregnancy
massage? Truly does that modify your individual snapshot of me?
By working with every different completely new honest truth you know, your own perception could transform.
In fact, there exists practically never just about any “closing word” with
reference to the things all of us comprehend; most people
could generally be taught some more in regards to a particular
person or even an issue. Give some thought to that.
It is simply not “flip-flopping” the moment we will adjust some of our
ideas equipped with different specifics. (In the event that you might have rarely ever
aware of a pregnancy massage bodywork, it’s a LEGITIMATE medical-related solution currently offered to pregnant individuals.)

#file[Blog_Comment.dat https://njmassage.info/

Yurri 12/05/2023 - 23:18

US základna tady měla být už dávno – je to jediná jistota, že sem ruSSák nepáchne. Stejně jako do Polska, Rumunska, Japonska atd atd..

Miloslav Schmidt 12/05/2023 - 16:05

Rusko je totalitní režim, diktatorsky.Napr.v Praze když půjdu na Vaclavak a budu demonstrovat proti dnešnímu prezidentovi Pavlovi co se mi stane,nic.Bud bude se mnou někdo souhlasit a nebo ne.V Rusku dostanu 5 let.Rusko není pro mě nějaký vzor demokracie,je to diktatorsky režim.

Miloslav Schmidt 12/05/2023 - 15:54

Radši se budu mýlit s Amerikou,než souhlasit s Ruskem.

Komentáře jsou uzavřeny.

Nasepravda.cz 2023. Všechna práva vyhrazena. Vydavatel: Futura, a.s.