Josef Skála v Královéhradeckém kraji

od redakce

Kandidát vlastenců na prezidenta Josef Skála při sbírání podpisů ke své kandidatuře na Pražský hrad zajel do Královéhradeckého kraje, kde se účastnil několika akcí s veřejností.

V historickém městečku Dobruška, které známe z legendárního televizního seriálu a literární předlohy Aloise Jiráska F. L. Věk, se zastavil na místních trzích. V krajském městě měl jeho petiční stánek stanoviště před hlavním nádražím, kam se dostavili někteří jeho příznivci. Občané se přicházeli podepsat na listiny, nebo dokonce přinášeli listiny již vyplněné. Cestu, na které jej doprovázela krajská předsedkyně KSČM Věra Žižková, zakončil besedou s vystoupením zpěvačky Jany Hruškové v Jičíně.

Herečka a zpěvačka Jana Hrušková a Josef Skála si v pořadu Jen pro ten dnešní den aneb Zlatý komunisti! společně zazpívali některé známé melodie.
FOTO – Alena KAŇKOVÁ

Jen pro ten dnešní den aneb Zlatí komunisti!

Na tamním OV KSČM Jičín uspořádala zpěvačka a herečka Jana Hrušková poslechový a besední pořad s názvem Jen pro ten dnešní den aneb Zlatý komunisti!. Lidé si s ní zavzpomínali i zazpívali písničky »starých dobrých časů«. Josef Skála, se kterým v průběhu této akce přítomní besedovali na současná témata a dozvěděli se i více o jeho soukromém životě, si také některé písně zanotoval.

Z pořadu probíhal na facebookových stránkách Jany Hruškové on-line přenos, který mohli zhlédnout i ti, kteří se nemohli akce osobně zúčastnit.

(mh)

Přečtěte si další články

33 komentáře

Pravdaláska 20/10/2022 - 09:08

Jak se to stane, že si někdo odstřelí “svou modlu”? To snad v nějakém pohnutí smyslů? Nebo to má jiný důvod?

Čech 19/10/2022 - 07:48

Uvidíme, jestli si národ takového prezidenta zaslouží. Vzhledem k tomu jak drhne i jen sběr podpisů na petici, přestože jen samotná KSČM má 25 tisíc členů, zatím se národ moc nepředvedl. Jako by si již zvykl jen na facky. Dobrým propleskáním by byl nejen Fischer nebo Hilšer, ale i Pavel, nebo do měsíce studená sprcha v podobě Nerudové. Tak uvidíme, zda nás již přešla záliba v kálení si do bot.

Čech 19/10/2022 - 08:51

Proč myslíte, že “nemá šanci získat potřebné podpisy” a můžete nějak racionálně odůvodnit své nezvládnuté emoce, které vás nutí k tak afektovanému vyjadřování?

19/10/2022 - 15:29

Já jsem sehnala tři podpisy a KSČM, která má 25 000 členů ve sbírání podpisů na podporu pana Skály nepomůže. To je smutný… :-(

Yurri Simon 19/10/2022 - 16:12

A kdo normální by vám asi tak podepsal pro-ruSSkého kolaboranta na pozici prezidenta republiky..??? :-))))))
Se proberte, dámo.. :))

dědek 19/10/2022 - 18:41

Já jsem neměl problém přesvědčit k podpisu policistu, účetní, řidiče a bývalého ředitele výrobní firmy. Přiznám se však, že od vás bych podpis ani nechtěl. Jak by se asi museli cítit výše jmenovaní, kdyby jejich podpisy stály na stejné listině s podpisem něčeho takového, jako jste vy? Fuj, odpudivá představa, to bych jim nemohl udělat.
Mimochodem, jak jste přišel na to, že pan Skála je kolaborant? Můžete to trošku rozvést, aby to dávalo smysl?

Yurri Simon 30/10/2022 - 10:42

“Sovětská vojska jsem brzy ráno 21.8.1968 osobně vítal na Ruzyňském letišti, a to s úlevou, radostí a ulehčením.”

Josef Skála – flastenecký kandidát na prezidenta republiky :-)))))))))))))))

svaty_vaclav 19/10/2022 - 00:24

Sledujte @neCT24

❗️Bulharský politik: Ukrajina se stala americkým majetkem, konflikt je třeba okamžitě zastavit

🇧🇬Bývalý ministr vnitra Bulharska, předseda strany Alternativa bulharské obrody (součást bulharské parlamentní koalice Bulharský východ) Rumen Petkov vyzval k tomu, aby byla okamžitě přijata opatření k ukončení konfliktu na Ukrajině.

🗣„Evropa poskytuje (Ukrajině – pozn. red.) pomoc a Spojené státy poskytují půjčku. Díky tomu se Ukrajina i s pomocí Evropy již stala americkým majetkem. A pokud nedokážeme přijmout opatření k okamžitému ukončení války a zajištění bezpečnosti a klidu všech zemí, včetně Evropské unie, bude to největší zločin Evropské komise vůči evropským občanům,“ řekl Petkov na tiskové konferenci.

…………………

Rusové jsme s vámi. Ukrajinský nacismus bude poražen, a nepomůžou mu žádné zbraně od Fialy a Černochové.

………. Sláma Ukravína ! ……….

Sledujte @neCT24

fronda 19/10/2022 - 00:02

Kdo to je tuten Josef Skála?

fronda 19/10/2022 - 20:35

To jsem nepsal.

svaty_vaclav 18/10/2022 - 22:09

Sledujte @neCT24

❗️Izrael odmítl žádost Ukrajiny o telefonát mezi ministry obrany dvou zemí, uvádějí izraelská média

Sledujte @neCT24

…………………

Rusové jsme s vámi. Ukrajinský nacismus bude poražen, a nepomůžou mu žádné zbraně od Fialy a Černochové.

………. Sláma Ukravína ! ……….

Sledujte @neCT24

Restart 18/10/2022 - 21:00

Milý Modrý hlemýždi, za mlada jsem tu hlavu k zadku takřka dotáhl, chce to ale trpělivé a bolestivé cvičení. Ale hlavu jsem tahal k zadku svému. Vy, jak je vidno, strkáte hlavu do prdele někomu jinému, což je snadnější a ne tak bolestivé. Mámě jsem nádobí utíral, což považuji za dobrou činnost. A co Vy? Pomáháte také někomu?

PetJednaLenin, Restart, Daniel Zima, Laďka, Modrý hlemýžď 18/10/2022 - 20:35

PetJednaLenin, Restart, Daniel Zima, Laďka, Modrý hlemýžď

Všechno jeden člověk.

No člověk- všechno jedna špína. Lže od rána do večera..Maskuje se za mnoho jmen a ještě zneužívá nicky. A takového šmejda ani v dnešní době člověk jen tak nepotká.

Zajímá vás, koho by za prezidenta volil PetJedna Lenin? 18/10/2022 - 20:15

NE? Mě také ne.
Ale zajímá mě vyslovená zamlčovaná pravda.

Ivan David v Evroparlamentu: Představitelé EU zradili své občany a ženou je do války a bídy

„Není nic lehčího než cokoli označit za dezinformaci. Bohužel, Evropa v poslední době se dostává do krize a všichni se snaží najít nějaké jiné příčiny, než které ve skutečnosti jsou. Představitelé EU zradili jste občany svých zemí, a vženete je do stále nebezpečnějšího válečného konfliktu a bídy,” prohlásil.

Miloš 18/10/2022 - 21:27

Proč bla bla? O míru se nehodlá vyjednávat. Kam ta válka pokračuje ? Civilisté budou dál trpět . Mladí kluci v uniformách po stovkách umírat na obou stranách, Ukrajinců umírají denně desítky až stovky, Rusů podobně, jen se o tom nepíše. Lidé by nechtěli vidět hromady svých hochů roztrhaných granáty a si by jim ta válka bez konce začala vadit. Nakonec stejně skončí mírovou dohodou. Nepravděpodobné, že by někdo kapituloval. Čím později to skončí, tím víc bude utrpení civilistů a vojáků roztrhaných granáty. I našimi .

Restart 18/10/2022 - 19:54

Je jedno, kolik příspěvků svaty_vaclav vychrlí, Někdy mám i dobrou zábavu. Ale. Ale na druhou stranu má v něčem pravdu, a když antikomunisti nás informují, jaká je situace na frontě v Ukrajině a samozřejmě nás o tom krmí i média, ovšem proukrajinsky laděné, tak proč si nevyslechnout i druhou stranu, a tu představuje třeba i svaty_vaclav. To není o tom, zda fandíme Rusku nebo Ukrajině, ale o informacích a jak se podle toho orientovat.

Restart 18/10/2022 - 19:46

Drahý Lenine. Mně zase nezajímá koho budete volit Vy. A myslíte, že ostatní to bude také zajímat? Podepsán Stalin.

svaty_vaclav 18/10/2022 - 17:17

Sledujte @neCT24

❗️FAKE: Izrael zahájí dodávky zbraní Ukrajině poté, co se objevily informace o tom, že Írán dodává Rusku balistické rakety. Tvrdí to řada ukrajinských zdrojů, proukrajinští politici a některá západní mainstreamová média

❗️PRAVDA: Ve skutečnosti se jednalo jenom o výrok izraelského ministra pro záležitosti diaspory Nachmana Šaie, který zareagoval na svém Twitteru na zprávy o údajných íránských dodávkách balistických raket Rusku. Šai napsal, že již nejsou žádné pochyby o tom, na čí stranu se má postavit Izrael v tomto konfliktu a že je načase, aby Ukrajina dostala od Izraele stejnou vojenskou pomoc, kterou dostává od USA a zemí NATO.

📌Řada zdrojů v izraelském ministerstvu zahraničí přitom poznamenala, že postoj dotyčného ministra neodráží postoj celé vlády. Kromě toho vláda Izraele neavizovala žádné dodávky zbraní na Ukrajinu. Je nutno také podotknout, že již za dva týdny Izrael čekají další mimořádné parlamentní volby, což může vést i k následné změně složení tamní vlády.

…………………

Rusové jsme s vámi. Ukrajinský nacismus bude poražen, a nepomůžou mu žádné zbraně od Fialy a Černochové.

………. Sláma Ukravína ! ……….

Sledujte @neCT24

svaty_vaclav 18/10/2022 - 16:51

Sledujte @neCT24

https://t.me/neCT24/18390?comment=237077

…………………

Rusové jsme s vámi. Ukrajinský nacismus bude poražen, a nepomůžou mu žádné zbraně od Fialy a Černochové.

………. Sláma Ukravína ! ……….

Sledujte @neCT24

Restart 18/10/2022 - 14:14

Byl tady jeden komentář, který se otíral o s. J. Skálu. Takže se vraťme ke generálovi Petrovi Pavlovi. “Po ukončení vysoké vojenské školy ve Vyškově roku 1983 začínal u výsadkového vojska. Přihlášku do Komunistické strany Československa podal v roce 1983 a po dvouletém období kandidátství členství byl 13. února 1985 do strany přijat.[9][10] Poté se stal předsedou Základní organizace KSČ.[11] V posudku k propůjčení medaile Za službu vlasti v roce 1988 byl v hodnosti kapitána hodnocen jako „třídně uvědomělý a politicky vyspělý. Jako člen strany při výkonu své funkce napomáhá prosazovat vedoucí úlohu strany mezi podřízenými. Snaží se získat pro tuto politiku ostatní. Politicko-ideová připravenost jmenovaného je na dobré úrovni.“ Tolik uvádí wikipedie. O Babišovi už tady byla řeč. Takže wikipedie lže? A ČR bude opět volit komunistické přeběhlíky. Uvažují tihle lidičky hlavou? To je mi s. J. Skála daleko milejší,, ať je takový nebo makový, neb tu rudou knížku nezahodil.

Laco 18/10/2022 - 15:45

Nesnáším oportunisty a nikdy bych, zcela logicky, na ně nedelegoval nic většího, než je donáška oběda.

Restart 18/10/2022 - 16:24

“Oportunista se ve svém rozhodování řídí především průzkumy veřejného mínění, přizpůsobuje se náladám veřejnosti a sleduje okamžitý úspěch bez ohledu na dlouhodobé důsledky”. Tolik opět wikipedie. To jen krátký výtah. A na P. Pavla to nádherně sedí

Restart 18/10/2022 - 16:22

U nás bolševici neexistují, možná někde v Rusku. A netykáme si, nepásli jsme spolu husy. No, to další kandidáti, kdyby prožili většinu svého života za socialismu, by určitě se dříve klaněli k posvátné modle marxismu – leninismu. Ti, co se narodili po Velkém Listopadu nebo těsně před tím, nic o socialismu neví, takže do hlavy jsou jim vtlučeny antikomunistické názory, a že tržní hospodářství je to nejlepší, co nás mohlo potkat. O svobodě se ještě dá povídat, ale o demokracii už ne, viz. “proruské weby” nebo schvalování ruských výbojů je trestné anebo zrovna pracovníci MV dohlížejí právě na tento rozhovor.

pro restarta 18/10/2022 - 19:14

Restarte díky za váš komentář, vážím si takových lidí, jako jste vy. Nepíšu zde svou přezdívku, ani jméno, aby ho duševní mrzáci, jako je Yurri Simon mezneužívali.

svaty_vaclav 18/10/2022 - 14:00

Sledujte @neCT24

Yurri Simon opět přišel pobavit komunisty několika svými omšelými frky. Obyčejně Yurri Simon sčítá ukrajinské latríny a vytahuje se že má splachovací záchod, což je kýbl s vodou z potoka, ale Yurri Simon říká, že jeho kýbl má americký procesor Intel.

Yurri Simon tady dlouhodobě vyhrožuje smrtí jiným diskutérům a považuje to za normální. Při tom chodí na komunisty práskat na policii, k čemuž se mi tady několikrát v diskusích Naší Pravdy přiznal.

…………………

Rusové jsme s vámi. Ukrajinský nacismus bude poražen, a nepomůžou mu žádné zbraně od Fialy a Černochové.

………. Sláma Ukravína ! ……….

Sledujte @neCT24

Yurri Simon 19/10/2022 - 16:14

Ty se z těch tvojich hoven a latrín jednou dočista posereš, koprofile.. :))))

jmm 18/10/2022 - 12:52

Beru ho!

Pravdaláska 18/10/2022 - 12:43

Já nemám pro komunisty jiného přívlastku než “zlatí”, bez ohledu zda stojím na místě věznic či popravišť zločinců, kolaborantů a zrádců, nebo u obrovských bloků sídlišť, u elektráren, přehrad, nebo u Duchcovského viaduktu. Ale že to zajímá zrovna vás, při vaší zjevně pochroumané mentální výbavě, to je mi záhadou.

Restart 18/10/2022 - 11:51

Je v pořádku, že s. J. Skála objíždí různé obce kvůli podpisům. Je vidět, že když se chce, tak se mezi veřejnost vstoupí. To není jen o demonstracích a manifestacích, kam se KSČM pomalu dostává. A také ty uzavřené schůze, školení, zasedání, aktivy, apod. k ničemu nepomůžou, když se přesvědčují přesvědčení. Sekretariáty a vůbec věrchuška KSČM mezi lidi nepůjdou a ani se nepokusí zajistit nějakou akci, které by se ta veřejnost zúčastnila, a když, tak přijdou jen ti přesvědčení. S. Skála je tedy výjimkou, ale i když těch 50 000 hlasů nezíská, zatleskejme mu alespoň za to, že jako jediný z KSČM vylezl z ulity.

Čech 18/10/2022 - 12:36

Doufám, že dostatek hlasů získá, ale vzhledem k okolnostem, jaký je s tím problém a že KSČM má cca 25 000 členů, takže by stačilo aby mu dal hlas každý komunista a jeden člen rodiny, je něco špatně v KSČM a je třeba vyvodit z toho důsledky. Pokud ani mnozí komunisté nejsou schopni podpořit svého kandidáta, vlastence a takto kvalitního, pak není důvod jim věřit ani komunistické přesvědčení, ani oddanost vlasti.

Restart 18/10/2022 - 14:30

Ano, v KSČM je něco špatně, neb KSČM se chová jak Šípková Růženka, žádný princ ale v dohledu. Dnešní doba je stavěná tak, že poslušnost dětí, tak jaká byla za I. republiky, nacistů a částečně socialismu, vymizela, a to zásluhou benevolentnosti rodičů, které začaly v sedmdesátých letech. Takže nelze svým dětem poroučet, koho mají volit a Národní frontu tu nemáme. Voliče je třeba získati jiným způsobem, i podal jsem návrhy i osobně, ale odpovědí je mlčení. A tak je možno věřiti, že sekretariáty jsou zavaleny stranickými půtkami a oběžníky, ale to je tak všechno. Nikdo mezi širokou veřejnost za KSČM nepůjde.

Lenka 18/10/2022 - 11:47

A natáčel se ten pořad, je možné ho někde shlédnout, i když člověk nemá účet na faceboku?

Komentáře jsou uzavřeny.

Nasepravda.cz 2023. Všechna práva vyhrazena. Vydavatel: Futura, a.s.