Nastupuje doba utahování kohoutků

od redakce

Členové Výkonného výboru KV KSČM Plzeňského kraje zhodnotili 5. září v Domažlicích připravenost organizace na komunální a senátní volby v kraji a také na prezidentskou volbu, která se bude konat 13. ledna 2023, včetně podpory levicového kandidáta Josefa Skály na tuto funkci.

Naši redakci o stanovisku informoval tiskový mluvčí KV Plzeňského kraje Jan Rejfek.

VV KV KSČM velmi ostře odsoudil počínání současné vlády, která může za všechny vzniklé problémy, především drahotu a neudržitelnou situaci na trhu potravin, nepřijatelnou zahraniční politiku vedoucí dál ke kontroverznímu počínání, a nikoli ukončení válečného konfliktu Ukrajiny s Ruskem, předražené energie pro domácnosti atd. Vláda zkouší občany, co opravdu vydrží. Členové VV připomněli, že 90. léta 20. století byla o utahování opasků, 20. léta 21. století budou o utahování kohoutků. KSČM je jednoznačně proti zástupcům pravicových stran v obcích, městech a Senátu, neboť si vláda ČR jednoznačně z občanů utahuje.

KSČM je jediná levicová opoziční strana, jediná strana bez korupčních skandálů a klientelismu, jediná strana pro spokojený a normální život občanů. Zastupitelé KSČM nejsou političtí turisté a budou nadále oprávněně prosazovat zájmy občanů kraje a státu.

Výkonný výbor se ostře ohradil proti bezpečnostní situaci země, kdy až na základě mediálního tlaku dochází k odchodu šéfa civilní rozvědky Petra Mlejnka. Tím se jen potvrzuje, že nedůvěryhodný je i ministr vnitra Vít Rakušan, který ho kryl, o situaci věděl a měl by z funkce okamžitě odejít i on. VV je přesvědčen, že jen diplomatická jednání a uvolnění nastalé situace mohou přispět k míru a hlubší ekonomické spolupráci, kterou ČR potřebuje zejména v zachování dodávek ruského plynu.

Volte odvážné zástupce!

KSČM Plzeňského kraje vyzývá občany, aby v nadcházejících komunálních volbách a volbách do Senátu volili ty odvážné zástupce, kteří jsou ochotni pomoci této zemi, městům a obcím. Zvolení zastupitelé by měli být ochotni je skutečně zastupovat v jejich zájmech, a ne zájmech jakéhosi »evropanství«, do nějž jsme tlačeni pravicovou pětikoaliční vládou, která jedná proti vlastním občanům, zrazuje je, okrádá a mnohde upřednostňuje cizí zájmy.

Nelze se nechávat obelhávat vládou a jejími představiteli žijícími v přepychu a na úkor prostých občanů, vládou a jejími představiteli zajímajícími se o vše možné, jen ne o občany vlastní země.

(za, mh)

Přečtěte si další články

17 komentáře

123 06/09/2022 - 21:52

A naše Pravda píše, že po KSČM už neštěkne ani pes.

Rudý vítr 06/09/2022 - 15:06

Ono je to pěkné ale každej si musí uvědomit že Rusové nikdy neprohráli.

lawrow 06/09/2022 - 08:52

Putinův bývalý spojenec varuje. Na Ukrajině se blíží katastrofa!

Válka na Ukrajině
Bývalý vůdce proruských separatistů na Ukrajině a někdejší blízký spojenec Kremlu Igor Girkin, řečený Strelkov, se obává, že ruskou armádu čeká na Ukrajině katastrofa. Ruský prezident podle něj není ochotný přijmout dostatečně razantní opatření, a tak v horizontu dvou až tří měsíců začnou Rusové pociťovat vážné porážky.

Své chmurné předpovědi zveřejnil Girkin na sociální síti Telegram. Odmítl se konkrétně vyjádřit k ohlášenému konci Razmana Kadyrova v čele Čečenska s tím, že se ale ukazuje, že Kadyrovova předchozí vyjádření o válce nebyla úplně pravdivá.

“Za sebe napíšu, že neočekávám žádné větší úspěchy ruských ozbrojených sil během příštích dvou až tří měsíců. A pak budou možné stejně jen v případě, že Kreml přestane létat někde v oblacích a najde sílu postavit se k situaci čelem a začít skutečně bojovat (se stanným právem, mobilizací armády i ekonomiky),” napsal.

“Ale jestli v Kremlu na to nenajdou odvahu, tak během dvou až tří měsíců začnou ne taktické, ale v celku vážné porážky. A to ještě zdůrazňuji, že tohle je spíš optimistická předpověď, pokud jde o to, kdy začneme prohrávat,” napsal.
​Girkin je známý svou kritikou toho, jak Kreml válku na Ukrajině vede. Dlouhodobě oroduje za tvrdší postup. Sám je veteránem sovětské a ruské armády a účastnil se například bojů v Čečensku. Sloužil také v ruské tajné službě FSB. Jako ministr obrany samozvané Doněcké lidové republiky byl u toho, když ruští separatisté na východě Ukrajiny rozpoutali konflikt proti ukrajinským bezpečnostním silám. Girkin je podezřelý z toho, že vydal příkaz k sestřelení malajsijského dopravního letadla.

Girkinova slova přichází ve chvíli, kdy se Ukrajině daří postupovat na jihu a východě země. V pondělí oznámil Institut pro studium války, že může z důvěryhodných zdrojů potvrdit, že Ukrajina osvobodila několik měst a obcí v Chersonské oblasti a také na pravém břehu řeky Severní Doněck.

Lepší než rudé sračky 05/09/2022 - 22:37

Mrs.G píše:
No můj chlap je zase takový estét…u nás to čuně, co si nahlas krkne jsem já.. :mrgreen: . Ale zase mě vytáčí, když jde na velkou…nevím teda, jestli to taky tak náhodou neděláte, ale já určitě ne. Já si prostě sednu na záchod, vyhovníkuju se, utřu dupu, spláchnu, umyju ruce a jdu…můj manžel z toho má hotový rituál. Většinou mi nejdříve oznámí, že jde konat velkou potřebu…pak se v koupelně chvíli prohlíží v zrcadle, jako jestli fakt funguje heslo „Jdu se vysrat z podoby“ :roll: . Načež natrhá asi půl metru toaleťáku a naháže to do záchoda…teprve pak si sedne, většinou do půl hodiny se vykadí, pak si utře zadek dalším metrem toaleťáku a pak spláchne…a většinou je strašně v šoku, jakto, že je ucpaný záchod a hovno nejde spláchnout…jako to je fakt na vraždu někdy :pocitac: .

Mrs.G píše:
No můj chlap je zase takový estét…u nás to čuně, co si nahlas krkne jsem já.. :mrgreen: . Ale zase mě vytáčí, když jde na velkou…nevím teda, jestli to taky tak náhodou neděláte, ale já určitě ne. Já si prostě sednu na záchod, vyhovníkuju se, utřu dupu, spláchnu, umyju ruce a jdu…můj manžel z toho má hotový rituál. Většinou mi nejdříve oznámí, že jde konat velkou potřebu…pak se v koupelně chvíli prohlíží v zrcadle, jako jestli fakt funguje heslo „Jdu se vysrat z podoby“ :roll: . Načež natrhá asi půl metru toaleťáku a naháže to do záchoda…teprve pak si sedne, většinou do půl hodiny se vykadí, pak si utře zadek dalším metrem toaleťáku a pak spláchne…a většinou je strašně v šoku, jakto, že je ucpaný záchod a hovno nejde spláchnout…jako to je fakt na vraždu někdy :pocitac: .

Vláda národní hrůzy 05/09/2022 - 20:12

Průmysl varuje, domácnosti se děsí, ale Fialova vláda je klidná a spokojuje se s programem AntiBabiš. Zřejmě čeká, až jí to místo poslanců ve sněmovně přijdou říct občané osobně

Rudý vítr 05/09/2022 - 18:40

Ať žije socializmus, ať žije KSČM,se sovětským svazem na věčné časy a nikdy jinak ❤️

Vladimír Kusyn 05/09/2022 - 18:26

Josef Skála , politik levicového spektra, se může pokusit ve volbách presidentských zvítězit ! Jenže KSČM nemá žádné spojence a už volby, byly smutný propadák ! Bude to jen zviditelnění jeho persony . To je asi vše . Nemá co nabídnout . Zvýšení penzí a příspěvek rodinám s malými dětmi ? Zaměstnanost 100%, jako před rokem 1989 ? Utopie Orwellova – 1984 ! Je jiná doba – Covidová ! Volby stojí peníze a pokud je má KSČM, tak radím rozumně investovat a né, se pouštět do hazardu . Členská základna se ztenčuje , to znamená menší příjmy pro stranickou pokladnu – dnes asi pokladničku . Můj příspěvek nehýří optimismem – tohle je názor zahraničního pracovníka z oboru životního prostředí . Vladimír Kusyn, Ostrava !!! Budu sledovat volební klání . Hezký večer .

jmm 05/09/2022 - 18:08

Utahování “opasků” by měl “milionáři a miliardáři”…
A tržní-spořební systém….

Rudý vítr 05/09/2022 - 18:02

Nic krásnějšího jak socializmus tady nebylo proto budu volit KSČM.Byla svoboda, práce, zdravotní a sociální jistoty.Slusnej člověk měl slusnej život a proto chci abys měl zpátky vymožeností které mi zaručí krásnější zbytek života za svojí celoživotní práci.Soudruzi držte se nikdy vás nesklamu.Rudy vítr.

svaty_vaclav 05/09/2022 - 17:30

Sledujte @neCT24

❗️Člen vládní ODS v Brně Bronislav Šimoník nazval 70 tisíc účastníků sobotní demonstrace lůzou, zmrdy a dobytkem a vyzval ke střelbě do demonstrantů. Média i premiér a předseda ODS Petr Fiala k tomu mlčí…

https://t.me/neCT24/14781

Sledujte @neCT24

NINO 05/09/2022 - 17:12

Mladí, upalujte do práce,
aby bylo na valorizované důchody nás seniorů!
Nikdy jsem se neměl tak dobře jako za vlády Petra Fialy.

čtenář 05/09/2022 - 16:17

antiku, udelej souhrn tech myslenek tak na 5 radku

čtenář 05/09/2022 - 16:16

antiku, udelej souhrn tech myslenek tak na 5 radku

jmm 05/09/2022 - 13:20

Na pivo za 4 koruny s KSČM půjdu rád

Vilma 05/09/2022 - 14:00

Já budu volit pana Okamuru, za něj bude pivo úplně zadarmo.

Jitule 05/09/2022 - 14:40

Vilmo pozor na ty návaly

Lžeš, zloději Vilmy 05/09/2022 - 20:20

Ten lže od začátku do posledního písmene. Tací chudáci stojí za vládou . Fialou, Černochovou , černým dominem a proti komunistům. I ten nick Vilma ukradl

Komentáře jsou uzavřeny.

Nasepravda.cz 2023. Všechna práva vyhrazena. Vydavatel: Futura, a.s.