Nové číslo Naší pravdy je venku! Ani tentokrát nenechává nit suchou na tom, kdo si to zaslouží

od redakce

Budoucí vláda přišla s prohlášením, který by z nemalé části mohla většina občanů podepsat, Teď jen aby jej naplnila. Úvodník připravil předseda hnutí STAČILO! Daniel Sterzik. Zákazníkům doporučuji tuzemskou produkci, říká v zajímavém rozhovoru předsedkyně Česko – moravské drůbežářská unie Gabriela Dlouhá. Kam až zajde Oganesjan gang, který doslova šikanuje názorové oponenty? Ptá se v dalším díle svého seriálu Bez obalu europoslankyně Kateřina Konečná.

Vybrané titulky aktuálního vydání

Landovského patálie

Pánek ze sebe dělá hlupáka

Nepříčetní fialovci

Časovaná bomba

Nedůstojné »odcházení« Fialova kabinetu

Předsedkyně Českomoravské drůbežářské unie Gabriela Dlouhá: Zákazníkům doporučuji tuzemskou produkci

Green Deal se zmírnit nepodařilo

Klesá výroba i zaměstnanost

Dálniční známky opět podraží

Význam záložních zdrojů elektřiny roste

Zemědělství volá po snazším zaměstnávání cizinců

Zelení eurobyrokrati dusí chov hospodářských zvířat

Smyčka kolem Českých drah se stahuje

Evropské fórum: Levice hledá cestu z krize

Senzace roku! Starostou New Yorku socialista

Reich o Mamdanim a Demokratické straně

Sametová revoluce. Netradiční poohlédnutí

Aby bylo jasno: Školství chybí svoboda, ne peníze

Zdravotnictví a péče vyžadují empatii

Současná Čína v hledáčku místních fotografů

+ literární příloha LUK
(Archívní čísla najdete ZDE)

Předplatné se vyplatí, můžete si jej objednat ZDE

Přečtěte si další články

12 komentáře

SV SLOVO VOLIČÚ 14/11/2025 - 04:06

Plynovod JAMAL ,kde se Polsko chvástálo,že jeho část tzv ** znárodnili** náhle úplně skončil.
Rusové ho odpojili úplně ,prostě zavařili ty trouby navěky autogenem a kompresorová výbavu přesouvaji,na směr Čina.
?!
https://www.youtube.com/watch?v=AKml_Jb7T4U
Musíte si kliknout na překlad,je to ale dost srozumitelně i Rusky

SV SLOVO VOLIČÚ 14/11/2025 - 04:14

Zkusíme odkaz znovu,možná se povede
https://www.youtube.com/watch?v=AKml_Jh7T4U

SV SLOVO VOLIČÚ 14/11/2025 - 00:39

NA WEBECH ZACINAJI ALTERNATIVCI NAVRHOVAT,ŽE KDYŽ NYNI MUSIME KOUPIT TY F 35,ŽE BY ŠLO JE PRODAT DALE NEJAKEMU JINEMU STATU,TŘEBA RUSKU.
?!
Ti by dobré zaplatili už i za rozebrané letadla na součástky ,aby nemuseli rozebírat svým obyvatelům pračky.Zároven by si takový návrh mohla dát do programu snad i KK jako součást mírové iniciativy jak byk,no ni?

přehodný člověk 13/11/2025 - 16:20

Hm. ten nadpis je opět zbytečný kdo to bude číst? Předplatitelé?

SV SLOVO VOLIČÚ 13/11/2025 - 17:30

Samozřejmě máte pane PČ jako vždycky pravdu v upozornění na tu bídu.
?!
Vinen je GŘ televize,který zpusobil,že program Sjednocenych Voliču PNZ byl v diskusi na STACILO panem NU/LOU přísně v nynějším policejním asociálním státě cenzorský ADOLFEM přísně zakázán zdiskutovat a GR tv za porušování veřejnoprávních zákonu ho nesměl ani dát na obrazovku a tak zpusobil,že voliči už ničemu nerozumějí a dokonce nechtějí ani Švycarskou demokracii a útěk z EK LEJNO a NATO imperialisty Rottschilda ,který vede válku na Ukrajině.
Naštěstí je v artikulu 4 PNZ požadováno,aby se rozdělil o SVUJ LUP koncesionářských poplatku fifty fifty se vznikajícími svobodnými televizemi a dál konečně na obrazovku skutečný pokrok a ne DUPERELE.

přehodný člověk 13/11/2025 - 19:06

Ano, i voliči jsou bída. Asi to vyřeší zase nějaký vojenský převrat. Ne, nechci ho přivolávat, je to jen konstatování.

SV SLOVO VOLIČÚ 13/11/2025 - 11:00

JE PROJEKT**STAČIO **MRTVY ,PROTOŽE JEHO ŠEF PAN BODLAK ,recený VIDLIČKA NECHAPE,ŽE BEZ VOLIČÚ. A JEJICH NAVRHU PROGRAMU ŘEŠENI ZUSTANE JEN POLITICKOU NULOU a hračka SVEHO CENZORA tedy TZV PISMAKEM SVYCH KÝVALU
?!
Vždyť ten dřistalista nevnima ani tak jednoduchou věc ,co za přívlastky chybí životu jemu zabejčenym zpusobem propagovanému kapitalismu BEZ PRIVLASTKU pohlavára ODS a bohužel i KSČM, prý bude hledat cestu beze změny systému,aby pod vedením paní soudružky Kateřiny bylo její neštěstí dokonáno k ještě horšími debaklu neschopnosti zdiskutovat ani navrhovanou možná jedinou vhodnou změnu systému.

SV SLOVO VOLIČÚ 13/11/2025 - 11:23

Hruza je,že se o tom už píše na aternativnich webech mimo chromého a slepého http://www.litterate.cz a je s podivem,že tento web neovládá ani taková velká politická šefka KK ,která je prý odhodlaná pokračovat tím pádem dál beze změny protože ji prý podporují všichni funkcionáři žijícími pod ní svým politicky vyladěným burzoasnim životem,kterým odmítaji zastupovat pracující a nepracující lid a nechtějí ani spolu s ní podat podat hromadnou demisi a zároveň 8 ani se tu mezi námi rudými kvítky ze zahrádky budoucnosti objevit a vysvětlit proč hodlají jít dále sami ke dnu a to prokopávat,aby zjistili zkusmo co je pod ním . .

Ludek 15/11/2025 - 16:38

Jsi opilý?

Ludek 15/11/2025 - 16:38

Jsi opilý?

kočkodan 13/11/2025 - 08:47

„Evropské fórum: Levice hledá cestu z krize“
– – –
A pravice tu cestu už dávno všem ukazuje: dovolit korporacím daňové ráje, zrušit sociální stát, zrušit odbory, zrušit stát. Cesta k prosperitě je jednoduchá: stačí vše zrušit. Jsem zvědavý, jestli levice také najde něco tak úderného, tak jednoduchého že to voliči dokážou pochopit, a tak primitivního, že to politici dokážou udělat. Myslím že se levice bude muset hodně snažit, aby to trumfla. Jestli zase přijde z něčím co by mohlo fungovat, tak ji samozřejmě zase nikdo nebude volit. Ovšem i ta pravicová reklama má háček: i když se to reklamuje už dlouho a jde to jednoduše udělat, nikde ve světě to není. Záhadnou otázkou, kterou pravičáci nedokážou pochopit je, proč tomu tak je. Asi se za tím skrývá nějaký komunista z Ruska, vedoucí hybridní válku proti EU a USA! Nebo je to tím, že jsou lidé tak hloupí? To ne, kapitalismus je samozřejmě jediný systém, který bere lidi takové, jací skutečně jsou dokáže s nimi tak pracovat.

SV SLOVO VOLIČÚ 13/11/2025 - 17:13

Pane KOCKODANE ,
Jste možná nejlepší zdejší pátrač po vytunelovaných přivlastcích,které zpusobují,že republiková obstará ma tak nízké platy,že by se vyplatilo radši jít žebrat.
?!
Přesto máte hned v první větě kardinální chybu,která ty nízké platy ZPUSOBUJE a nikdo z intelektuàlu na to snad nikdy nepřijde?
Nestačí to,že ten d.s.Vidlak ,který prý bojuje za mír,ale proč k tomu nepřipojí mírové prostředky na příklad vymáhani Bilionových dluhu sousedu z války,které doposud nezplatili a už zase chtějí válku a dělá se hloupý,že o dvě třetiny vyšší příjmy domorodcu,které by s příslušnými chybějícími zákony změnou systému nikdy prosazovat jako Mírové prostředky nebude ,protože už své separatisticke sedláky dovedl do bitvy u Chlumce,který se tak přejmenoval, vesnice Miroslav.
Tentokrát je prý jedna ruka s presidentem,který snad vede tu generálskou kliku a byl zvolen jen proto,aby vypadal dobře na známkách.
Co tak se začít zabývat propagaci válečníka pana KOLLERA ,toho osvědčeného tvrďasa ,který chce být prý kandidátem na následujícího presidenta.

Komentáře jsou uzavřeny.