Budoucí vláda přišla s prohlášením, který by z nemalé části mohla většina občanů podepsat, Teď jen aby jej naplnila. Úvodník připravil předseda hnutí STAČILO! Daniel Sterzik. Zákazníkům doporučuji tuzemskou produkci, říká v zajímavém rozhovoru předsedkyně Česko – moravské drůbežářská unie Gabriela Dlouhá. Kam až zajde Oganesjan gang, který doslova šikanuje názorové oponenty? Ptá se v dalším díle svého seriálu Bez obalu europoslankyně Kateřina Konečná.
Vybrané titulky aktuálního vydání
Landovského patálie
Pánek ze sebe dělá hlupáka
Nepříčetní fialovci
Časovaná bomba
Nedůstojné »odcházení« Fialova kabinetu
Předsedkyně Českomoravské drůbežářské unie Gabriela Dlouhá: Zákazníkům doporučuji tuzemskou produkci
Green Deal se zmírnit nepodařilo
Klesá výroba i zaměstnanost
Dálniční známky opět podraží
Význam záložních zdrojů elektřiny roste
Zemědělství volá po snazším zaměstnávání cizinců
Zelení eurobyrokrati dusí chov hospodářských zvířat
Smyčka kolem Českých drah se stahuje
Evropské fórum: Levice hledá cestu z krize
Senzace roku! Starostou New Yorku socialista
Reich o Mamdanim a Demokratické straně
Sametová revoluce. Netradiční poohlédnutí
Aby bylo jasno: Školství chybí svoboda, ne peníze
Zdravotnictví a péče vyžadují empatii
Současná Čína v hledáčku místních fotografů
+ literární příloha LUK
(Archívní čísla najdete ZDE)
Předplatné se vyplatí, můžete si jej objednat ZDE
12 komentáře
Plynovod JAMAL ,kde se Polsko chvástálo,že jeho část tzv ** znárodnili** náhle úplně skončil.
Rusové ho odpojili úplně ,prostě zavařili ty trouby navěky autogenem a kompresorová výbavu přesouvaji,na směr Čina.
?!
https://www.youtube.com/watch?v=AKml_Jb7T4U
Musíte si kliknout na překlad,je to ale dost srozumitelně i Rusky
Zkusíme odkaz znovu,možná se povede
https://www.youtube.com/watch?v=AKml_Jh7T4U
NA WEBECH ZACINAJI ALTERNATIVCI NAVRHOVAT,ŽE KDYŽ NYNI MUSIME KOUPIT TY F 35,ŽE BY ŠLO JE PRODAT DALE NEJAKEMU JINEMU STATU,TŘEBA RUSKU.
?!
Ti by dobré zaplatili už i za rozebrané letadla na součástky ,aby nemuseli rozebírat svým obyvatelům pračky.Zároven by si takový návrh mohla dát do programu snad i KK jako součást mírové iniciativy jak byk,no ni?
Hm. ten nadpis je opět zbytečný kdo to bude číst? Předplatitelé?
Samozřejmě máte pane PČ jako vždycky pravdu v upozornění na tu bídu.
?!
Vinen je GŘ televize,který zpusobil,že program Sjednocenych Voliču PNZ byl v diskusi na STACILO panem NU/LOU přísně v nynějším policejním asociálním státě cenzorský ADOLFEM přísně zakázán zdiskutovat a GR tv za porušování veřejnoprávních zákonu ho nesměl ani dát na obrazovku a tak zpusobil,že voliči už ničemu nerozumějí a dokonce nechtějí ani Švycarskou demokracii a útěk z EK LEJNO a NATO imperialisty Rottschilda ,který vede válku na Ukrajině.
Naštěstí je v artikulu 4 PNZ požadováno,aby se rozdělil o SVUJ LUP koncesionářských poplatku fifty fifty se vznikajícími svobodnými televizemi a dál konečně na obrazovku skutečný pokrok a ne DUPERELE.
Ano, i voliči jsou bída. Asi to vyřeší zase nějaký vojenský převrat. Ne, nechci ho přivolávat, je to jen konstatování.
JE PROJEKT**STAČIO **MRTVY ,PROTOŽE JEHO ŠEF PAN BODLAK ,recený VIDLIČKA NECHAPE,ŽE BEZ VOLIČÚ. A JEJICH NAVRHU PROGRAMU ŘEŠENI ZUSTANE JEN POLITICKOU NULOU a hračka SVEHO CENZORA tedy TZV PISMAKEM SVYCH KÝVALU
?!
Vždyť ten dřistalista nevnima ani tak jednoduchou věc ,co za přívlastky chybí životu jemu zabejčenym zpusobem propagovanému kapitalismu BEZ PRIVLASTKU pohlavára ODS a bohužel i KSČM, prý bude hledat cestu beze změny systému,aby pod vedením paní soudružky Kateřiny bylo její neštěstí dokonáno k ještě horšími debaklu neschopnosti zdiskutovat ani navrhovanou možná jedinou vhodnou změnu systému.
Hruza je,že se o tom už píše na aternativnich webech mimo chromého a slepého http://www.litterate.cz a je s podivem,že tento web neovládá ani taková velká politická šefka KK ,která je prý odhodlaná pokračovat tím pádem dál beze změny protože ji prý podporují všichni funkcionáři žijícími pod ní svým politicky vyladěným burzoasnim životem,kterým odmítaji zastupovat pracující a nepracující lid a nechtějí ani spolu s ní podat podat hromadnou demisi a zároveň 8 ani se tu mezi námi rudými kvítky ze zahrádky budoucnosti objevit a vysvětlit proč hodlají jít dále sami ke dnu a to prokopávat,aby zjistili zkusmo co je pod ním . .
Jsi opilý?
Jsi opilý?
„Evropské fórum: Levice hledá cestu z krize“
– – –
A pravice tu cestu už dávno všem ukazuje: dovolit korporacím daňové ráje, zrušit sociální stát, zrušit odbory, zrušit stát. Cesta k prosperitě je jednoduchá: stačí vše zrušit. Jsem zvědavý, jestli levice také najde něco tak úderného, tak jednoduchého že to voliči dokážou pochopit, a tak primitivního, že to politici dokážou udělat. Myslím že se levice bude muset hodně snažit, aby to trumfla. Jestli zase přijde z něčím co by mohlo fungovat, tak ji samozřejmě zase nikdo nebude volit. Ovšem i ta pravicová reklama má háček: i když se to reklamuje už dlouho a jde to jednoduše udělat, nikde ve světě to není. Záhadnou otázkou, kterou pravičáci nedokážou pochopit je, proč tomu tak je. Asi se za tím skrývá nějaký komunista z Ruska, vedoucí hybridní válku proti EU a USA! Nebo je to tím, že jsou lidé tak hloupí? To ne, kapitalismus je samozřejmě jediný systém, který bere lidi takové, jací skutečně jsou dokáže s nimi tak pracovat.
Pane KOCKODANE ,
Jste možná nejlepší zdejší pátrač po vytunelovaných přivlastcích,které zpusobují,že republiková obstará ma tak nízké platy,že by se vyplatilo radši jít žebrat.
?!
Přesto máte hned v první větě kardinální chybu,která ty nízké platy ZPUSOBUJE a nikdo z intelektuàlu na to snad nikdy nepřijde?
Nestačí to,že ten d.s.Vidlak ,který prý bojuje za mír,ale proč k tomu nepřipojí mírové prostředky na příklad vymáhani Bilionových dluhu sousedu z války,které doposud nezplatili a už zase chtějí válku a dělá se hloupý,že o dvě třetiny vyšší příjmy domorodcu,které by s příslušnými chybějícími zákony změnou systému nikdy prosazovat jako Mírové prostředky nebude ,protože už své separatisticke sedláky dovedl do bitvy u Chlumce,který se tak přejmenoval, vesnice Miroslav.
Tentokrát je prý jedna ruka s presidentem,který snad vede tu generálskou kliku a byl zvolen jen proto,aby vypadal dobře na známkách.
Co tak se začít zabývat propagaci válečníka pana KOLLERA ,toho osvědčeného tvrďasa ,který chce být prý kandidátem na následujícího presidenta.
Komentáře jsou uzavřeny.