Vládní sliby o protipovodňové pomoci obcím zřejmě odnesla voda. Věnuje se jim úvodník nového vydání Naší pravdy. Usilujeme o systém, který slouží občanům, ne velmi úzké elitě, říká v rozhovoru týdne superlídryně STAČILO! do sněmovních voleb Kateřina Konečná. Mají se zaměstnanci Zentivy, přední farmaceutické společnosti, obávat propouštění? Na to odpovídá ekonom Lukáš Kovanda. Jarek se ve filmu nesklonil, zní titulek článku o filmu o ostravském bardu Nohavicovi, který přináší pohled mainstreamu cizí.
Vybrané titulky aktuálního vydání
Čuňas generálem
Fiala na věčné časy
Profesor Drulák: Zažíváme útoky na demokracii
Ruské příjmy z ropy a plynu klesají
Historický most zůstane zachován
Evropě pod kuratelou Bruselu ujíždí vlak
Kdo byl Dukův hrdina Charlie Kirk?
Předvolební poselství bratrů Kononovičových
Lula odmítl Trumpovo vměšování a vydírání
Z prodeje emisních povolenek se stal velký byznys
Pečená husa za 17 korun, Plzeň za pětikorunu
Aby bylo jasno Jany Bobošíkové: Proti válce a lžím
BEZ OBALU: O pirátském střetu s realitou a ulhané vládě
Zapomenutý památník dělnického odporu: Co dnešní mocní chtějí vymazat z paměti národa
Slovanská vzájemnost je živé pouto
+ literární příloha LUK
(Archívní čísla najdete ZDE)
Předplatné se vyplatí, můžete si jej objednat ZDE
8 komentáře
AVANTGARDA SV SE DOMNIVA,ZE V TOMTO DERBY ŠEMIK PAN VRABEL NEDOSÁHNE NA pLANOV Ane PRVNI MISTO!
?!
Jeho dva super trenéři totiž NErozpozorovali,že mu systém,který odmítá ON v programu změnit v tomto.derby úspěšně a tajně nasadil klapky na oči a tak ho tito i když skvělí trenéři nechali běžet jako slepého plnokrevníka.
Co se tedy vlastně stalo.
1.
Skvělý organizátor deformaci svolal sice 100 000 demonštrace,ale vubec nepochopil,že jeho dav je dávno řízen 6 prioritami zobecňelých prostředku řízení a nevytáhl je proto na plac,aby se nevědělo, kdo vede ve skutečnosti jeho dav lidí za nos!Zapomnělo se na výsledky tzv žlutych vest ve Francii?
2.
Dav,který se svolává MUSI totiž mít KVALITNI program.Takovym muže být v současné době jen UNIVERSAl 5 PNZ a 4 BRNO Blahynka.
Naštesti absenci diskuse o jednotlivých artikulich tohoto epochálního programu zajistil skvělý písmák D.S.Vidlak,ktery se nyní s pomocí cenzora ADOLFA stavá prý správným kazišukem a se svymi 100,OOO sedláky i separatistou,který chce vést své kývaly dále k bitvě u Chlumce nr.2
Tak se stalo,že nikdo z voliču,kteří programu NESMELI rozumět mu taky neporozuměli.
3.
Úplné navrch vidíme,že on VRABEL nejen,že není schopen porozumět,že bez horké telefonní linky se nic nedá delat,ale navic jakoby nechápal moderní dobu internetu a proto tvrdé odmítá vybavit SVUJ web http://www.cr1.cz diskuzními rubrikami pod články,dole,které ti pádem nabývají dojmu spíše cirkusu Humberto než pořanému boji pod heslem
KDE JE NAŠ BIFTEK MIZEROVÉ!
No mužeme brzy dal pokračovat ve výhledu co se stane dál,ale vydrži to vubec naš cimčara dál nebo ho to položí a čeka ho po zimě jen dubový kabát s výrazně dubovou hlavou,která neví co to je být podporována SV ,neboť politické strany a politici přijdou a odejdou přitom se muže stát,že SV bude večná..
Přestože naš Vrabel dělá chybu,když nechce spolupracovat přímo s voliči musí přesto SV elita doporučit jeho zvolení.
?!
Všichni ostatní voliči ,kteří si myslí,že když zvolí ostatní subjekty nečtou zprávy ani o tom,že Mrč chce mít v nemocnicích 1000 zraněných válečných mnohdy invalifdu DENNE ,privážet je vlaky a o zbytek co zustnou zase na místě se postará ZELI naUkrajine ,kde se bude hnojit černozem i našimi nebožtíky.
Připravuje se totiž repete myšlenky pana Hitlera,že krize a dluhy musí a bude řešena zbrojením a když si budete myslet,že stejně jako tehdy na.to nebudeme mít peníze,tak Rotschild a americký Rockefeller už deklarují,že pujci EU kolik bude chtít a USA dodá jako,tehdy zbraně a zbohatne . Nezapomeňte,dluhy po případném osvobozeni Ukrajiny prý budeme muset platit my všichni a ne,že ne ANO.
Šťastnou cestu do brzkého pekla, co myslíte je to pravda nebo není?°
Vznikl proto přímo sportovní útvar http://www.cr1.cz ZMENA VRABEL.Mame se jako SV tj Společnost Voličú dostat na pomyslné první místo.Volby se však zeptaji
?!
Udělal proto snaživý VRABELa jeho team všechno? Nyní v diskusi vznikají první pochyby,vidíme,že i když se NAŠI dostali konečně až k němu do hnízda horká linka přestává fungovat a zpětná vazba tj DISKUZNI RUBRIKA jeho webu NEEXISTUJE. On sám,který činí dobro, se nyní jeví jakoby překvapený,že systém,který ani on nemá v programu změnit ho nemusí do Parlamentu možná vubec propustit.
Nyní se jeho giganticka prace má přeměnit ve výsledek volbami.Ono je to jediný člověk v republice,který umí svolávat statisícové demonstrace v očekávání pozitivního výsledku.
AI mu předpověděla úspěch zejména proto,že se k němu přidal skvělý starý harcovník,který se skoro stal presidentem,ale systém mu dal basu.
Teď už ani nepotřebujeme,aby se nám probutzená paní Rybářová ozvala a pan VRABEL přiletel tadyc do diskuse.
Spoléhání na systém,kde je ÚS králem se ukázalo jako liché a tak tomu bude i v budoucnosti,když se politik nedokáže spojit s SV včas a D.S řeznik na voliče vezme nuž.
UVIDITE NYNI VOLBAMI VŠICHNI KOLiK % VOLIČU VLASTNE CHCE ZMENU VRABEL VYSTOUPIT Z CHOMOUTU EU a NATO.
SV AVANTGARDA SE ZAČALA PTÁT POLITlKU PROČ ODMITAJI POD SVYMI ČLANKY INSTALOVAT DISKUZNI RUBRIKY?MODERNI INTERNET JE PŘECi JIMI SLIBOVANÁ DEMOKRACIE.A VŠUDE JSME DOSTALI AROGANTNI ,PODOBNOU ODPOVED
?!
Voličum MUSI stačit letàky,nekonečné diskuse,=které ani nemají čas poslouchat (účastníci za dva dny stejně zapomenou o čem byla reč),volební SCHUZOVÀNI opět celé hodiny což nakonec skončí bez výsledku ve volbách uz 35 let !
SYSTEM SE NEZMENIL
A proč vlastně tomu tak je ,když přece za voliči přijedeme a oni se TAM mohou na vše zeptat tím jsme jim přeci hodili kost a co na nas vlastně dale chtějí.
Stala se strašlivá věc!
SV tj Společnost Voličú sepsala co je zapotřebí do navrhu universálního,programu,který patří do programu všech subjektu ,kteří chtějí být zvolení.
Ovšem pozor je to program,který by v rabování republiky bránil a tak se vztekle odmítá všemi podvody co jich jenom je a politici odmitaji vadny system změnit.
Zvyklosti z komunismu,kdy strana za voliče vyřizovala VŠE,se ale nyní s internetem mění, je tu moderní doba.
.Nyni si MUSI za sebe vyřizovat vše sami voliči a naučit se svého i domáhat,jinak skončí tím,že je nenažrani kapitalisté budou podřezávat v systému absence solidarity jako bezmocnà jehňatka řezníkem halali.
Voličstvo je ohlupovani tsunami kritiky vlády,kterou si samo zvolilo a ona plní cíle ne za voliče,ale ve SVUJ prospěch a kritika je tedy logicky POCHVALOU jejich konání a bezbřehého ničení.
Všimněte si,že za kritikou tzv prý zastupitele nesmi ON nikdy v policejním asociálním státu navrhnout žadne řešení jinak ho systém pošle do hladomorny.
Bohužel se voliči dostali v dusledku prý neznalosti tohoto systému do anarchokapitalismu Česko a myslí si,že to tak má být a nelze to změnit.
Není divu,že po volbách,když sami voliči odmítají zformulovat své požadavky,zjišťují,že jsou vykrádání všude, kde to je možné, což nikdy v daném systému kapitalismu nepřestane a nelze očekávat,že se to samospádem změní.
Děkujeme panu Kočkodanovi za info.
!
Naše pravda web jeví známky přehřátí.Odpovedeli jsme paní Rybařové proč se nelze spoléhat na nedelni emajly a sdělili,že trváme na instalaci horké linky ve vlastním zajmu pana VRABLA a HLAVNE diskuzní rubriky,která panu Vrablovi chybi
Prý zvolal“TAK MU DEJTE MOJE TEL.ČISLO“ale jeho teamiste se zlekli,že by ty volby mohl i vyhrát a kardan upadl.
Teď čekáme pro jistotu zda opravdu ta odpověď tady v byla zalitá betonem a nikdo se jí nesmí dozvědět.
Je možné,že systém křídla paní Rybařové urezal a ona si myslí,že ji VRABEL ochráni.
No uvidíme,zda se tu vubec objeví ještě v diskusi, Boj za NAŠE peníze muže pokračovat dál,anebo taky ne.Do voleb je už málo času a VRABEL nikde.
AKTUÁNI JE BOJ http://www.cr1.cz volme č.1O VRABEL ZMENA SYSTEMU nesmíme volit ty,kteří nás jejich voliče budou dále obírat o peníze CPAT nám směrnice EK LEJNO zla a hnát nás do války NATO..
Zajímavý je také popis pana Vrabela na wiki:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Ladislav_Vrabel
Menší ukázka z toho popisu na wiki:
Vrabel si od příznivců nechal poslat více než milion korun na účet své srbské ženy, aby mu je nezabavil insolvenční správce. Z těchto peněz mj. nakoupil několik slitků zlata v hodnotě 170 tisíc korun a soud v roce 2023 rozhodl, že zlato bude možné využít k úhradě části Vrabelem nesplácených dluhů. Dle soudu bylo na fakturách za zlato jméno Vrabela, stejně tak i v poznámce u části plateb z účtu jeho manželky.
Komentáře jsou uzavřeny.