Provokaci, tedy sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu v Brně je věnováno hned několik článků a také i úvodník aktuálního vydání, který je o tvrdošíjné snaze rodu Lichtenštejnů dostat se k majetku, zkonfiskovanému po II. světové válce na základě Prezidentských dekretů Edvarda Beneše, a také nestydatá podpora požadavků prezidentem Pavlem. Ani tentokrát nechybí zajímavý rozhovor, tentokrát s novinářkou Helenou Briardovou, která v něm mimo jiné říká: „Musíme se znovu zamyslet, jak zajistit mír“.
Vybrané titulky aktuálního vydání
Něco tady smrdí
Kolaboranti kolem nás
Stále více drzosti
Konečná už nebude předsedkyní KSČM, voliče ale neopustí
Aby venkovské prodejny nezanikly
2030: kdo bude pracovat na stavbách?
Mistrovská zkouška posílí prestiž českých řemesel
Trh práce zůstává v útlumu
Obce se vloni začaly zadlužovat
Afrika na koloniální křižovatce
»Blokujte Eurovizi, neoslavujte genocidu«
Trump v Pekingu: Diplomacie, ego a čínský klid
Bohatí vlastní skoro všechno, chudí minimum aneb Návrat k absolutismu
Musíme eliminovat dopady bývalé asociální vlády
Průvodce Brnem pro účastníky sjezdu landsmanů
Světová rada míru zasedala v Praze
Kam s nimi? Baterie z elektromobilů – odpad, či zdroj?
Landsmanšaft, »právo na domov« a souvislosti
Jak se může studijní pobyt změnit v horor
Pominutí mysli Petra Pitharta
Tulák po krajině Orlických hor dělá to, co má rád
+ literární příloha LUK
(Archívní čísla najdete ZDE)
Předplatné se vyplatí, můžete si jej objednat ZDE
11 komentáře
KDYZ VIDIME ZDE JAKOBY NEZASTAVITELNY PÁD KSČM A ViTEZSTVI SIL SATANISTU UVAŽUJEME ZDA TO JDE ZABRZDIT
?!
Odhadujeme,že to možné bude moc těžké nebo dokonce nemožné.Funkcionaři se opírají o tzv SVUJ majetek asi 85 nemovitosti,příjmy z nich jsou milionové.
Zda se,že vedení nemá žadny zájem o spolupráci s voliči zejména z SV a chce tak od nich být zvoleno .Ukazuje se ,že pouze NASE PRAVDA a jeji šéf a jeho tým je jakoby ještě naživu.
Bohužel nevíme,že by kandidoval na předsedu a staral se dostat do opravdového vedení.
Zda se,že jen jeho pes je připraven vyčeňichat vytunelované přívlastky kapitalismu Satanistu z ODS ,ale to stačit nebude.
Prozatim tedy je KSČM v sestupné trajektorii a vypadá to na to místo,aby řešila základní problémy voliči raději vystavěla mezi námi z SV neprostupnou betonovou zeď bobříka mlčení za kterou se schovavaji , aby poté,kdy ji byl VYTUNELOVAN i vercajk z vlajky vítězství další věci nezkolabovala úplně.
Zda se není ani v stavu sestavit opravdový akční program ve spolupráci s voliči poté co byl její starý program **socialismus** výsměšně paragrafem 403 prý uplne zakázán a to prý STACILO.
Co myslíte je to pravda nebo ne,dokáže KSČM o svém poslání pod jiným předsedou o tom diskutovat nebo její sympatizanti a členové se musí obávat dale toho nejhoršiho.?
JE. TU OTAZKA,ZDA CHCE BYT BOHATA KSČM ZASTUPCE LIDU A SPOLUPRACOVAT S SV,NEBO SI DELAT CO CHCE
?!
Prozatím vidíme,spíše,že se distancuje i BuREŠ televize ,která je snem pana historika ,.Ten i když je autorem myšlenky tzv KULATEHO STOLU ve čtvrtek, tady na webu naší pravdy se rozhodl svou účast na tvorbě řešení i když je člen SV torpédovat.
To by mohla být ta vzorová metoda CHUCPE chtít ,aby KSČM býla zvolena ,ale jít proti a tlumit nevídanou iniciativu voliči SV doposud nikým zastupovanou,která blokuje maras stran ,ktere mají prosazovat to co je třeba za voliče a namísto toho odsouhlasí mnohdy jen marasmus a dřistalismus ,který má SV akceptovat včetně chyb tzv ZASTUPITELU zcela bez odporu. i když ji ZPUSOBUJÍ miliardové škody. .
Levice dnes téměř všude prohrává. Dovolím se ale upozornit na takové malé vítězství. Na pravicovém webu zvaném Pravý prostor vyšel velmi zajímavý levicový článek, který relativně přesně hodnotí situaci po revoluci a vývoj kapitalismu. Fakt že něco takového vyjde na webu který se otevřeně hlásí k pravici je velmi zajímavé.
https://pravyprostor.net/kam-jsme-to-privedli-po-sametove-revoluci/
AVANGARDA SV DEKUJE ZA. ODKAZ. DALEKO NejVETŠI JE STAV RABOVANI TUNELDEDKA ODS ,KTERY HO VEDE DÁL
?!
A to za pomoci svých voliču a řezníka Vidláka,řízeného svým pacholkem cenzorem ADOLFEM,už více než tři roky blokujícího diskusi nad řešením ,který dodnes a jeho pomocí ničí jakoukoli dopřednou diskusi a přesto,že ho prý pánbůh vyhodil z náboženství pokouším se o založení nové VIERY tj víry v projektu SYPKA domnívá se ,tzv nové Betlémské kaple pro asi 100 000 sedláku na cestě k porážce ne ke CHLUMCI ,ale Miroslavi.
Že ZPUSOBUJE svým kyvalum miliardové škody ,to ho nezajímá,hlavně,že muže být pismakem,který si neuvědomuje,že svými články vychvaluje plnění cilu darebáku z ODS a jejich podsvinčat,kterým dominují PIRATI tzv samozvaní neomarxisté, kteří mají zločin ve svém názvu.
Dáváme tady odkaz na našeho nejlepšího člena Ing BLAHYNKU,který odhaluje kolosální peněžní podvody ,ale neodvažuje se prý tady mezi námi objevit v diskusi a rozebrat řešení ve formě PROGRAMU SV PENIZE(PNZ).Tak tedy si dejte do hledáčku a čtěte!
Ing Petr Blahynka -analyza–kam jdou prachy,komu ONI slouží a co s tím.
LIDE SE NAS Z SV tj avantgardy Spojených Voličú ptají CO MAJI TEDY KONKRETNE DELAT A JAK ZAČIT Z
?!
STACILO by žadat po vedení KSČM a nejen po nem diskusi artikul po artikulu, probrat co je napsáno v tom programu SV s názvem PENIZE (PNZ) bod po bodu žadat vysvětlení a diskusi k jednotlivým artikulum.To bylo a je prý stále i tady zakázáno.
Když jsme s tím vyšli paní předsedkyni Kačenku prý funkcionáři převrátili na zádíčka a udělali z ní bezmocnou želvičku!
Tak se stalo ,že máme zde ohlasy z lidu,že programu PENIZE nerozumějí a ani nemohou
Bude i prý nový předseda pod tlakem funkcionářú ,kteří mu poruči BOBRIKA mlčení,který vládne KSČM tvrdou rukou DNES?
Sjezd KSČM bude 30 an31 května.Pani Konečná odstoupí a je tu 5 zájemcu o funkci.
?!
Roun tj ten dnešní KSČM mluvčí .Toho jsme se z SV zkusili zeptat jak dál.Odpovedel
**CO PO ME VLASTNE CHCETE?**To znamená asi ,že se nejen neobjeví v zdejsi diskusi,ale dost možná bude jeden z těch,kteří nebudou chápat,že je třeba spolupráce s voliči a jejich avantgardou SV a význam KSČM tím jen zmenší.
Další je pan Krajča tj ten,kterému jsme tady dali návrh programu SV PENIZE a on se ani neozval a to přesto,že se má starat o voliče.
Prozatím nevíme kdo jsou ostatní,ale ti dva už ukazují,že nejenom odmitaji voliče,ale co horšího nebudou prý ani s nimi o ničem diskutovat.To muže znamenat jen jedno
KDO CHCE KAM POMOŽME MU TAM.. . anebo co si myslíte vy?
„Světová rada míru zasedala v Praze“
Nevím co o tom bude psát Naše pravda, ale když jsem si o tom našel něco na internetu, dozvěděl jsem se vlastně jen dvě věci. První je, že spolek založila řada slavných a významných lidí. Není zde ale nic o tom, že by nějací slavní a významní lidé byli v tomto spolku dnes. Dále jsem se dozvěděl, že podepsali hodně významných dokumentů, ale nikde jsem se nedozvěděl, co v těch dokumentech je a proč jsou tak významné a jestli ty podpisy něco změní. Já jim fandím, ale může mi někdo říct, co vlastně v poslední době udělali a mělo to nějaký reálný dopad?
Dělají reklamu a propagaci nějakým myšlenkám. Nic víc, nic méně. Druhá strana si platí nákladný marketing, takže nevím, do jaké míry jim dokážou konkurovat. Ale to že někdo podporuje jiné názory než jsou ve společnosti běžné asi není úplně k zahození.
KONEČNA UZ NEBUDE PREDSEDKYNI OPUSTILI JI VOLIČI NEBO FUNKCIONÁŘI
?!
To píše NAŠE PRAVDA a kdo jsou kandidáti,kteří ji mají nahradit jsme tady u kulatého stolu zvědaví více než na Landsmanschaft a jaký mají kandidáti program ,ví to nékdo,co?
Na Sudetoněmecký sjezd v Brně (21.5.) je třeba se dívat i z jiné strany. Vzniká tu totiž precedens, kdy KSČM zrovna tak může svolávat veřejné sjezdy.
Výborně!
Komentáře jsou uzavřeny.