Jestli se to nezarazí, čeká nás další eurozdražování, a nemalé. Tentokrát v podobě emisních povolenek EU ETS2. O tom je úvodník aktuálního vydání. Druhé velké téma týdeníku je, že Evropská unie pod tlakem amerických cel právě nalezla vstřícnější přístup k Číně. Odbory očekávají od nové vlády zásadní změny, říká v rozhovoru předseda Asociace samostatných odborů Bohumír Dufek. Chudnoucí občané a trpící průmysl volají o pomoc. Zbytečně přes asociální špunty v uších ministrů. Tak hodnotí současnou situaci v ČR v dalším díle svého seriálu europoslankyně a hlavní tvář kandidátky STAČILO! do sněmovny Kateřina Konečná.
Vybrané titulky aktuálního vydání
Občane, ještě jsi nedospěl
Ruka ruku myje
Zlomový rozsudek pro oběti zneužívání v církvi
Proti zdražování středočeské dopravy
STAČILO!: Sto tisíc podpisů občanů k vyvolání celostátního referenda o EU
Nespolehlivé mapy za miliardy
Vyšší daň zažene další kuřáky do ilegality
K průmyslu se vládní koalice otočila zády
Nájmy pořád rostou
Kamiony válcují železnici: ČD Cargo pokračuje v propouštění
Jak dlouho potrvá holocaust Palestinců v Gaze?
Gaza: jeden inkubátor sdílí i pět novorozenců
Aby bylo jasno: Nemáte peníze a známé? Smůla!
+ literární příloha LUK
(Archívní čísla najdete ZDE)
Předplatné se vyplatí, můžete si jej objednat ZDE
6 komentáře
PODIVEJTE SE VŠICHNi CO NAM PLANUJ EUROHUJERI V 17 BODECH HRUZY.. URČITE SI TO MUŽETE ZAPSAT ZA UŠi
?!
Kdybyto to rozebral pan VRABEL v diskusi a začal i tu propagovat výstup z EK LEJNo a NATO,požadovat neutralitu ,jako Šweicajsko, vyhrál by volby a my se nemuseli všichni stěhovat brzy do neutrálního Srbska jak to doporučuje,když tady vláda prý brzy generálské kliky instaluje válečný stav.
Tady je ten odkaz a doufáme,že se povede.
https://nase-pravda,net/2024-03-18-04/
Tak to vidíte,nepovedlo se,zkusíme znovu
https://nase-pravda.net/2024-03-18-04/
Tak to vidíte,nepovedlo se,zkusíme znovu
https://nase-pravda.net/2024-03-18-04/
P.S. Co se to probíhá děje ani to nejde odeslat HRUZA !
Pravidelné ve čtvrtek tu dáváme obyčejné co píší jinde weby ApČ tj Alternativy pro Česko.
?!
Tentokrát jsme našli strašlivé odkazy,které přímo jmenují viníky,jejich program pro celé lidstvo,který krok za krokem salámovou metodou uskutečňují jako vepřové hody v 17 bodech , dokonce přes světové organizace a možná by se to hodilo tady dát voličum ohlupovanych propagandou soukromníka GR televize,který nám to zlo nesmí dát na sklo za žádnou cenu neboť je to varování co nás všechny čeká od systému kapitalismu bez skrupulí ,když voliči rezignují na jakýkoli odpor
Tím nacpanim na sklo, by mohlo totiž přestat možná okamžitě , porušování zákona o veřejnopravnosti televize toho soukromníka za naše všechny peníze.
Je tam jen pár voliču v diskusi ,kteří si toho všimli a ostatní prý hodlají dál lhostejné lízat jedovatou zmrzlinu předloženou jim zvolenými ničemy a doslova odhajlovane zase pod policejním asociálním systémem zla, dokonce prý skrytym zpusobem do zákonu,kde svou roli uhrála i SPD a KSČM,když ještě byla v parlamentu a pak odtud byla za tu DOBROTU sama vytlačena neomarxisty na mráz.
POVOLENKY JSOU ODPUSTKY,ZPUSOB JAK DOSAHNOUT NA PENIZE A MAJETKY VOLIČU VADNEHO SYSTEMU
?!
Nejprve stanoví z EK LEJNO směrnici nesplnitelne podmínky,které mají její prý voliči splnit za svoje o dvě třetiny nižší příjmy než u ní a protože špekulanti ví,že se za socialismu prý ve zdejší republice pracovitych lidí se zdejší obohatili bude to ideologická past,kdy se vnucuje voličum vědomí,že svým narozením znečišťují planetu a musí za to povinné platit,jinak euthanasie a neomarxisticke prý brzy vadnými zákony ,zákonné zabavení majetku získaného ještě dokonce za socialismu.
KOZA má 20%majitelu domu a my prý 80% a to je pro špekulanty vítanou očekávanou kořisti u jehňatek,které si nebudou umět změnou systému ubránit sviuj majetek a hloupé si dokonce myslí ,že kapitalismus je dokonce o něco lepší než socialismus viz zdejší článek stařešiny Suchého. …
Emisní povolenky jsou efektivní kapitalistický nástroj. Umožňují vydělávat spekulantům a změní myšlení lidí. Před nějakou dobou mnoho lidí bojovalo za ekologii. Ale pokud prostřednictvím povolenek zdražíte věci běžné potřeby a zisky přesměrujete do soukromých těch soukromých rukou, které už toho mají až příliš, zničíte ekologický odpor proti kapitalismu. Pokud pominu to, že ekologický boj je veden neefektivně ve formě dotací místo výzkumu nových technologií, tak ekologický boj mají platit ti, kteří na poškozování přírody nejvíce vydělávají. Pokud veškeré zdražení přenesou na obyčejné lidi, je to špatně. Bohužel lidé se často nezlobí na ty, kteří na ně přesměrují náklady, ale na ty, kteří chtěli ekologičtější svět. V podstatě špatná ekologická politika zbavila kapitál strachu o to, zda jim ekologičtí aktivisté nebudou dělat problémy. Chcete se něčeho zbavit? Pak za to bojujte špatnými způsoby a náklady přeneste na lidi. Jakkoliv ušlechtilou věc tak naprosto zdiskreditujete. Povolenky zdiskreditují jak ekologii, tak regulace.
Komentáře jsou uzavřeny.