Vymažme fialovou vládu!

od redakce

Jedenatřicátý ročník Přátelského setkání Čechů, Moravanů a Slováků na Lázku první srpnovou sobotu byl letos přece jen trochu jiný. Nejen z důvodu pandemie koronaviru, kvůli které proběhly předchozí ročníky pouze symbolicky, ale především kvůli situaci občanů České republiky, kteří se vinou neodpustitelných kroků vlády Petra Fialy dostali do jedné z nejhorších ekonomických situací v dějinách země.

I právě proto spustila Komunistická strana Čech a Moravy kampaň »Vymažme fialovou« a pořádá řadu protivládních akcí po celé České republice. Na akci reprezentovali ÚV KSČM jeho první místopředseda Petr Šimůnek a místopředsedové Milan Krajča a Ludvík Šulda, který vystoupil s hlavním projevem. V něm připomněl stav, ve kterém se vinou pravicové vlády nachází naprostá většina obyvatel ČR.

Spoléhají na krátkou paměť

Připomněl situaci, kdy levnou energii vyrobenou v našich jaderných a tepelných elektrárnách obchodujeme přes burzu v Lipsku, což její ceny žene do závratných výšek, a kdy v době hospodářské krize plánuje Fialova vláda zbytečný nákup amerických stíhaček F-35 v hodnotě několika set miliard korun.

V jeho projevu rezonovaly i výsměchy »fialové« vlády, která zdražování svaluje na současný konflikt na Ukrajině, kdy se spoléhá na krátkou paměť občanů, neboť zdražování začalo již na konci minulého roku. Závěrem připomněl korupční praktiky hnutí STAN, kdy jeho vysocí činitelé, místopředsedové strany i poslanec Evropského parlamentu, byli buď zatčeni či se ukázalo, že byli v kontaktu s trestně stíhanými osobami a jejich chování bylo více než podezřelé.

Petr Šimůnek na Lázku zahájil kampaň KSČM »Vymažme fialovou«, kdy připomněl nejen ekonomický stav země, ale také chování pravice, která místo snahy o podporu mírových rozhovorů Ruska a Ukrajiny nás v podstatě zatahuje do válečného konfliktu na základě financování vojenské výzbroje Ukrajiny či přímým vývozem vojenské techniky na ukrajinské území. Milan Krajča, který je aktivním organizátorem mírových demonstrací a protivládních mítinků, vyzval přítomné, aby se účastnili všech akcí pořádaných KSČM, protože se nacházíme v situaci, kdy je nutné vyjít do ulic a svůj odpor k vládě dávat hlasitě najevo.

Dětští hrdinové

Po skončení projevů čekal návštěvníky bohatý program, který moderovala bývalá poslankyně Květa Matušovská. Paralelně k němu probíhaly v nedalekém stanu diskuse, ve kterých postupně vystoupili Jaromír Vašek, prezidentský kandidát Josef Skála, Petr Šimůnek, Milan Krajča a Václav Snopek. Lidé zaplnili diskusní stan již při první tematické diskusi o situaci v Doněcké a Luhanské lidové republice, podrobně popsané Jaromírem Vaškem, který tuto oblast pravidelně navštěvuje.

Asi nejemotivnější část vyprávění tvořily jeho zážitky z návštěv tamních škol, jejichž žáci se pravidelně prezentují, například v rámci vystoupení pěveckých či tanečních souborů.

Mnoho dětí z tamní oblasti se stalo hrdiny. Například osmiletá Vladislava ze Šachťorska (DLR) dostala vyznamenání za hrdinství, kdy v době bojů, riskujíc svůj život, nosila léky a jídlo nemohoucím staříkům ve městě. Vašek ve svém vystoupení připomněl, že západní země osm let zcela ignorovaly situaci na Ukrajině. Ignorovaly existenci nacistického hnutí AZOV, masakr v Oděse i zabíjení dětí a žen v Doněcku.

Hirošima a Nagasaki

Plno bylo i při diskusi s prezidentským kandidátem Josefem Skálou. Ten poctivě odpovídal na všechny dotazy přítomných a několikrát zdůraznil nutnost spolupráce všech levicových a vlasteneckých protivládních stran a hnutí. Akce proběhla v den, kdy si japonská Hirošima připomněla nejhrůznější den své historie. Před 77 lety chtěly USA dokázat svoji nadřazenost a na příkaz tehdejšího prezidenta Harryho Trumana svrhly první atomovou bombu na toto japonské město. Tři dny poté, 9. srpna 1945, potkal stejný osud město Nagasaki. Hrůzný akt moci si vyžádal několik set tisíc mrtvých.

Právě vojenské operace USA a zbytečné prodlužování konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou, kdy vláda Petra Fialy se místo podpory výzev k mírovým rozhovorům aktivně podílí na dodávkách vojenské pomoci Ukrajině, patřily k hlavním tématům diskutujících návštěvníků mítinku na Lázku.

Vzpomínka na partyzány

Na Lázku jsem byl naposledy před čtyřmi lety, a pokud bych měl sdělit svůj nejsilnější dojem z letošního ročníku, tak je jím bezesporu fakt, že mnoho z těch, kteří i přes nepřízeň počasí zaplnili zdejší areál, jezdí na tuto akci desítky let. Právě ti, kdo se pravidelnou účastí na těchto akcích nebojí veřejně prezentovat své levicové názory, jsou stabilním základem komunistického hnutí v České republice.

Po skončení akce jsem se na chvíli zastavil v nedaleké obci Cotkytle a se dvěma domorodci si připomněl II. světovou válku, kdy právě zdejší obec byla obsazena wehrmachtem i gestapem. Zdejší kopcovitý a lesnatý terén a nadmořská výška kolem 700 m n. m. byly ideální pro úkryty partizánských jednotek, které sice byly několikrát rozprášeny gestapem, aby se postupně opět aktivovaly díky novým dobrovolníkům i sovětským zajatcům uprchlým z pochodů smrti. Jedním z útočišť partyzánů ve zdejší obci byl i tzv. Pecháčkův dům. I díky tomu je oblast Cotkytle a Lázku symbolem odporu, vzdoru a vlastenectví.

Společná akce OV KSČM Ústí nad Orlicí a OV KSČM Svitavy, na které se podílí několik desítek členů KSČM, tento symbol stále připomíná a posiluje. Pořadatelům za to patří velký dík.

Roman ROUN

FOTO – autor

Přečtěte si další články

79 komentáře

jmm 18/08/2022 - 18:45

Jakýmkoli “zmizíkem”….

Elektřina pořád zdražuje, kam to povede ? 17/08/2022 - 18:41

Elektřina pořád zdražuje, kam to povede ? Fialo, vy to vedete!!!!
Cena elektřiny na lipské burze v úterý poprvé překonala 500 euro za megawatthodinu. Televize CNN Prima News si pozvala energetického experta Vladimíra Štěpána, který očekává další nárůst. A ani vládní sociální tarif podle něj příliš nepomůže.

„Já si myslím, že v principu se jedná o vyhozené peníze,“ shrnul Vladimír Štěpán vládní plány na sociální tarif pro domácnosti. Neřeší se totiž příčiny, ale důsledky, a proto podle Štěpána peníze vyletí komínem.

Pencroff 17/08/2022 - 15:51

Fialově vládě je bližší kabát než košile, podporuje Ukrajinu, nám vslibují ještě 60% zdražení nebo také žádný plyn. Ukrajina zavřela větev Jamal a nikdo nepožádal o její otevření. Tak je v provozu jen jedno potrubí, nja kterém jsou turbíny co potřebují servis. Takhe informuje na Slovensku zpravodajská televize TA3, u nás to háží na válku bez konkrétního vysvětlení.

fronda 19/08/2022 - 00:02

Fiala podporuje kyjevskou fašistickou diktaturu. Ukrajině škodí.

KMERLIN 17/08/2022 - 10:42

Kazachstán přestane s výukou ruštiny od první třídy základních škol. Jediným jazykem pro prvňáky bude kazaština.

Master strategist.

za vůdce!, myslím Putina 17/08/2022 - 10:48

Šojgu na Moskevské konferenci o mezinárodní bezpečnosti vyjmenoval země, které mají s Ruskem přátelský vztah “Burundi, Guinea, Kamerun, Mali, Súdán, Čad, Etiopie, Jihoafrická republika”..”Moskevská konference o mezinárodní bezpečnosti”, to zní hodně špatný vtip.

Stáhněte prodej elektřiny ČEZ z burzy Fialo! 17/08/2022 - 18:23

Stáhněte 60 % produkce ČEZ z lipské burzy a prodejte českým spotřebitelům, a to za zastropovanou cenu, kterou by garantoval nezávislý regulátor. Taková opatření fungují ve Francii nebo na Slovensku

Fero 18/08/2022 - 15:58

To by měli v Kazachstánu dost velký problém, protože ruština je tam jazykem drtivé většiny obyvatel, kterým se v této multinárodnostní zemi všichni domluví. Kam vy na ty zhovadilosti pořád chodíte… :-D

Polsko-maďarsko-německo-ruská(ukrajinská) OKUPACE v roce 1968 17/08/2022 - 09:46
Yurri Simon 17/08/2022 - 09:39

Furt 1000x lepší Fialova vláda, než ta vaše komoušská bída a zmat pro všechny.

Proletáři všech zemí, polibte si p%del..!!!!!

Rvačky o jídlo a hon na turisty. Kubánci dál stojí ve frontě na budoucnost.

Nadechnutí po oteplení vztahů s USA Kubě dlouho nevydrželo. Přišel Donald Trump, pak covid a země se po úbytku turistů a divokém růstu inflace znovu propadá do ekonomické krize. Navzdory deklarovaným reformám se navíc dál drží vratkého kastrismu.
Procházím ulicemi ranní Havany a hledám pekárnu, kde bych si mohl koupit něco k snídani. Když konečně nedaleko Capitolu uvidím ceduli s nápisem Panadería, překvapí mě, že se před obchodem netvoří žádná – pro Kubu tolik obvyklá – fronta. Brzy zjistím proč. Regály jsou úplně prázdné a prodavačka na můj dotaz k nabídce pečiva s pokrčením ramen odpovídá: „Nada“ – nic.

Když v roce 2016 Barack Obama jako první americký prezident po 88 letech navštívil Kubu, většina místních hleděla do budoucnosti s optimismem. Ten byl kromě naděje na zrušení amerického embarga živen i postupným rozvojem soukromého podnikání nebo narůstajícím přílivem zahraničních turistů, a tím i tolik vzácných zahraničních měn.

Šest let poté naději vystřídala rezignace a nedostatkem způsobený smutek. Karibský expres do lepší budoucnosti nejdřív zbrzdily nové americké sankce uvalené Obamovým nástupcem Donaldem Trumpem, následně ho pak úplně vykolejila covidová epidemie a její následky – tedy především uzavření hranic a omezení cestování.
V roce 2020 se kubánská ekonomika propadla o téměř 11 procent, což je nejhorší hospodářský výsledek od roku 1993. Právě takzvané „Período especial“ devadesátých let dnešní situace nápadně připomíná.

Život ve frontě
Před prázdným pekařstvím sice fronta nebyla, jinak se ale had lidí tvoří kdekoliv, kde se dá něco koupit. Ve stálé nabídce běžných obchodů pro místní je jen cukr, rýže a někdy i olej nebo chléb. Maso se dá sehnat prakticky jen kuřecí, a i to je na příděl.

Dodávku kuřat jsme zastihli u obchodu v městečku Viñales. Šťastné obličeje úspěšných nakupujících, kteří si v krabici odnášeli svůj měsíční příděl zamražené drůbeže, kontrastovaly s nervózní mimikou těch, kteří si, vzhledem k pozici v zadní části fronty, nemohli být jistí, že i na ně se tentokrát dostane.

Ještě vyhrocenější situaci jsme zažili v Havaně, kde se lidé málem poprali kvůli pozici ve frontě na mouku. K dostání běžně není ani balená voda, což je vzhledem k nekvalitě vody v místním řadu opravdu problém.
O něco pestřejší sortiment nabízí „dolarové obchody“ – jakási obdoba někdejších československých tuzexů – kde je možné koupit „luxusnější“ nebo dovozové zboží. Turisté můžou zaplatit běžnou mezinárodní platební kartou. Pro místní jsou určeny speciální karty, nabité k používání valutami, které ale mohou domorodci získat prakticky jen na černém trhu, nebo kontaktem s turisty.
I v těchto obchodech ale často najdete regály zaplněné jen několika málo druhy zboží. Vzácností je třeba i pivo (nejčastěji čínské) nebo limonády (hlavně kubánské, obvykle s jedinou příchutí). Rumu je dostatek a je zhruba o třetinu levnější než u nás. Když na vás potom chtějí v kubánském baru ušetřit, paradoxně to vypadá tak, že do Cuba libre vám nalejí víc rumu než nedostatkové coly.

Karibský ostrov je zkrátka i v základních potravinách zoufale nesoběstačný a na zboží z dovozu mu chybí devizy. Ani zahraniční diplomaté nemají přístup k lepšímu zboží a zastupitelské úřady tak musí zásobování řešit zdlouhavým a komplikovaným dovozem ze zahraničí.
Reforma zrodila veksláctví
„Hlavně si neměňte peníze na letišti,“ varoval nás už před příjezdem jeden z našich domácích. Brzy jsme zjistili proč. K 62. výročí vítězství revoluce si Kuba v lednu 2021 nadělila zrušení systému dvojí měny. Konvertibilní peso skončilo a jediným oficiálním platidlem se tak stalo peso kubánské. Kdo by od nového systému čekal konec chaosu a zpřehlednění situace na trhu, nemohl by se mýlit víc.

Vláda stanovila oficiální pevný kurz 24 peso za jeden dolar/euro. To ale absolutně neodpovídalo skutečné síle měny. Reforma tak místo měnové stabilizace dala vzniknout segmentu „veksláctví“. V současnosti není problém kdekoliv na ulici nebo jinde u místních vyměnit valuty ve čtyřnásobně příznivějším kurzu, tedy 100 pesos za jeden dolar či euro.

Inflace navíc na Kubě dál peláší v divokém tempu (podle vládních údajů činí 77,3 % za rok 2021, reálně ale zřejmě mnohem víc), a tak se dá čekat, že pouliční a oficiální kurz k sobě budou mít stále dál.

České ministerstvo zahraničních věcí před černou výměnou turisty varuje. „Pouliční směna peněz je na Kubě nelegální a nese s sebou rizika v podobě falešných bankovek, riziko okradení a postihu místními orgány,“ uvedla Mariana Wernerová z odboru komunikace.

Čtyřnásobně výhodnější kurz je ale velkým lákadlem, z osobní zkušenosti tak mohu alespoň doporučit neměnit s anonymním člověkem z ulice. V místní měně vám ve výhodnějším kurzu vrátí za platbu v eurech třeba některé soukromé restaurace, uspět můžete také přímo na ubytování.

Dvoukolejný se tak pobyt na Kubě může stát i pro turisty. Ten, kdo na dovolenou vyrazil s dostatkem hotovosti a odváží se k neoficiální směně, je najednou výrazně bohatší než jeho méně informovaný kolega, který se spoléhal třeba na výběr z bankomatu. Kuba tak může být velmi levná i velmi drahá.

Provize za Nedvěda
Průměrný měsíční plat státního zaměstnance na Kubě je zhruba 35 eur na měsíc (852 Kč). Jednou z mála šancí na přilepšení je tak pro místní navázání se na segment cestovního ruchu. Děje se tak oficiální i neoficiální cestou.
Ti, kdo mohou, nabízejí ubytování v takzvaných Casas particulares (soukromé pokoje nebo byty ke krátkodobému pronájmu). Domácí vám obvykle nabídne další přidružené služby – dopravu do dalších destinací, výhodnější směnu peněz, nebo návštěvu spřátelené soukromé restaurace.

Zejména v ulicích hlavního města jsou turisté jednoznačným cílem místních „jinateros“ – provizních zprostředkovatelů a naháněčů pro cokoliv a kamkoliv. Konverzace obvykle začíná nevinným schématem, kde se v neměnném rytmu dotazují na zemi původu, účel návštěvy a první dojmy, nechybí ani sportovní udička se zmíněním Pavla Nedvěda, jako zřejmě jediné české celebrity, jejíž věhlas v posledních letech doplul až do Karibiku.

Univerzální radou je pouliční nabídku odmítnout, v klidu si rozmyslet, co přesně chcete a kolik jste za to ochotni zaplatit. Spěchat rozhodně není kam a žádná nabídka není poslední

Zdroj: https://finmag.penize.cz/politika/435903-rvacky-o-jidlo-a-hon-na-turisty-kubanci-dal-stoji-ve-fronte-na-budoucnost?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_vert_ab=0&dop_vert_id=leg0&dop_req_id=iBb3UBBMwZ0-202208170643&dop_id=17476261

Yurri Simon 17/08/2022 - 16:09

A přesto děkujeme a jsme vděční a zavázáni , že nám KSČM poskytuje prostor pro naše každodenní urážky, výblitky a hnojomety. .
P.s. Pokud si chcete přečíst, co v ČT z ideových důvodů nemohou dát, přečtěte si novárepublika cz. Tam také může diskutovat. Ale není to tak snadné jako 

fronda 19/08/2022 - 00:01

Ano, jak bylo správně řečeno, je za tím americká blokáda.

Na zdejší Protektorát taky Američani uvalili blokádu?

Cyrus Smith 17/08/2022 - 08:29

@KarelHavlicek_
·

Fakta. Meziroční nárůsty podle denních sazeb na trhu:
Elektřina: + 761 %
Plyn: + 440 %
Uhlí a brikety: + 35 %
Otopný koks: + 130 %
Naše vláda je ale v klidu, protože zatím se drží cena svíček, pletací příze a kožichů. Vše budeme brzy potřebovat…

Rusko-německo-polsko-maďarsko-(ukrajinská) OKUPACE Československa v roce1968 17/08/2022 - 08:07
a celá tramvaj tleskala 17/08/2022 - 01:23

a celá tramvaj tleskala
aáčko
abalda
abbovka
abdula
abelizace
abfal
abibas
abnormál
abouš
abrahám
absík
absolutní herbicid
absťák
abstraktka
absurdistán
absurditstán
acab
áčák
achárna
achjovat
achtavý
achtyl
acidofil
áčka
áčko
ačokča
adamita
adéčko
ádéhádě
adéla
adidas
adk
adman
admina
adminisračka
adminisraní
admirál Vysočina
adónis
adopťák
adráč
adrenáč
adrenalinový feťàk
adroš
adventář
advokakát
advokátovat
aeronet
aerotika
afča
afgán
afgáno
afgoš
afkovat
Afročech
afroch
afronaut
afroúčes
afrovirus
aftroška
aftrpajzl
agiliťačit
agiliťácký
agiliťák
agilitit
aglina
agnorant
agoška
agrobaron
agrobot
agročert
agrofejk news
agroferda
agrofertizace
agrofertovaný
agroflirt
agrohnutí
agrokalypsa
agromentovat
agrometal
agrorozum
agrosex
agrozáchvat
aha moment
ahojda
ahojky
ahojovat
ahojte
aida
aidsák
ája
ajdíčko
ajdlovat
ajeťák
ajfelka
ájina
ajpina
ajrkoňak
ajsčaj
ajsko
ajťáctví
ajťák
ajtista
ajťůžek
ajtyčo
ajznboňák
aka
akáč
ákáčko
akaďák
akademická mrdka
akademický incest
akce jehla
akcelerometrovat
akčňák
aknéfil
akodoru
akorath
akord
akovka
akrap
aksna
aktiv
aktualizase
akučka
akučko
akurátník
akuša
akustický terorista
akutka
akvabaroko
akváč
akvanácek
akvarelka
akvark
akvárko
Al Čapone
al paradente
aladár
aladinky
alážník
albert
albíčko
alečlověk
aleista
alengličtina
alenkovat
alexandr
alexit
alfa hráč
alfa klient
alfa sranec
alfa sumec
alfa twitter
alfabet
alfáč
alfík
alfista
alfovat
algebra
algocenzura
algokracie
algoritmokracie
algoritmokrat
Ali Babiš a 40 úředníků
alibaba
alibisexuál
alíček
alien
alík
alíkmenty
alíky
alimenťa
alkáč
alkajda
alkalička
alkálie
alkande
alkánoce
alkapone

ypsilony 17/08/2022 - 01:21

yelper
ýmička
ynteligent
yolocaust
Yolomouc
youčubka
youtuber
youtuberkulóza
youtuberus
youtubista
youtublb
ypsilony
yzoterik

xxeerroxx 17/08/2022 - 01:19

xaverov
xeniál
xenofabie
xenopop
xerox
xicht
xichtokniha
xindl
xindlit
xlsák
xylofon

habaděj 17/08/2022 - 01:18

habaděj
habaďůra
habakuk
habalej
habán
habart
haberky
haberovka
habrajz
hácéčko
háček
hackerspace
hackflix
hacknout
hacknutý
háčko
hacktivismus
háclovka
hadař
hadí oči
hadí zima
hadice
hadilov
hadina
hadová sezóna
hadový
hadr
hadr lásky
hadrák
hadraplán
hadrasmus
hadrenalin
hadrník
hadroabsťák
hadroapka
hadrolet
hadropich
hadroš
hadrošmátra
hadrouška
hadrychiáda
háelpéčko
háemeska
hafák
hafan
hafanátek
hafanoušek
hafarák
hafašista
hafat
hafbanátek
hafburger
hafec
hafera
hafík
hafina
hafkůň
hafo
hagrid
hagridovica
haháč
hajaja
hajbaj
hajcna
hajcung
hajdalák
hajfa
hajino
hajlík
hajpovat
hajrovat
hajsavý
hajtra
hajzl manažerka
hajzlák
hajzland
hajzlbába
hajzlbalzám
hajzlboňák
hajzlfáč
hajzlík
hajzlnumero
hajzlomet
hajzlosvod
hajzlovina
hajzlpapír
hajzlsprej
hajzlvoda
hákáč
hákend
haklesník
hákovat
hákovka
haksna
háky
halálštrúdl
halda
haldamrd
haldit
haldit se
haldoprc
halfar
halibut
halina
halíř
halo
halóbrádek
halocucanice
halomrd
halón
haltka
haluškinace
halušky
haluslychace
haluz
haluzák
halúzková
haluzorní
haluzový
ham
ham ham kartička
ham ham papírek
hamáček
hamáčkovat
hambáč
hambář
hambasáda
hambauz
hamblujger
hambuška
hamibox
hamimatyáš
haminácek
hamka
hamlet
hamletovat
hámosexuál
hámotina
hamovat
hámovka
hampejz
hampejznice
hamtat
hamtit
hamůvka
hanaču
hanadr
hanahu
hanbinec
hanburger
hančovina
handra
hannig
hanojštráse
hantecismus
hantecovat
hapalajnen
hápéčko
hapina
happy meal
happyenďák
harabuzna
harantě
haranténa
harantérium
harantit
harantýrka
harapák
harapant
harapes
harapesky
harašení
hárášení
harašit
háravka
hardtail
haribonek
harlejpacka
harmonika
háro

randál 17/08/2022 - 01:14

rabošit
rabulantský
racapajda
racek
řacha
řachanda
rachejtlama
řachny
rachomejtle
rachota
rachotit
ráčmeny
ráčna
radeček
radegastovna
radek
rádiář
radiátor
řadička
rádík
rádikalismus
rádioaktivita
rádiovka
rádodajka
rádolajka
radost až na kost
radouš
ráďula
ráďulka
rafat se
ráfek
ragulin
ráhno
řáholec
řáhot
rajblík
rajblovat
rajboch
rajčák
rajch
rajcovák
rajcovat
rajcovní
rajda
Rajda
rajdobajka
rajpsakla
rajská
rajťák
rajtkovat
rajtky
rajtlak
rajzovat
raketa
rakeťák
raketář
rakina
rakonvalescence
rákosák
rákoska
rákosníček
rákosník
rakušan
rakuše
rakva tour
rakváč
rakvapárty
rakve biče olejovky
ralka
rambajzit
rambič
rambit
rambodílna
rambopás
ramborukavice
rambouš
ramenáč
raměť
ramlice
ramlponk
rampič
rampoš
ránař
randál
randíčko
randitelný
random
randomák
randomovat
ranec
raníček
ranní syndrom
ranní vstánek
ransdorf
ransdorfovat
rantále
ranžír
rapač
rapl, rapel
raplák
rapovka
raptoker
raptor
raptuber
řasíř
rašismus
rasistovat
řasnatec
rašovat
rasovice
rašple
raštetka
rašukáč
rasův pytel
raťafák
rath
rathifikovat
rathing
rathland
rathorika
rathovačka
Rathovice
rathovina
rathovka
rathvíno
ratus tatrus
rauchna
rauchpauza
rauš
rauška
rautonaut
ravka
ravn
rawdina
rawsoto
raybanky
razdotlamka
razítko
razmusen
razorka
rdouška
re
reálek
realitní parfém
realizace
rebetong
řebíčkovat
rebicyklace
rebil
réca
recák
recepák
recepíča
receptoár
rechcípátor
recka
recmaník
recouš
recyčlánek
recyklopat
ředitel vápenky
ředitelská
Ředitelství sil nic a dál nic
redka
redko
ředkvička
redlý
refec
referendement
referendit
refoš
regál
regipár
registráč
regnout
rehabka
řehnil
řehnit se
řehoř
řehtačka

iq negativní 17/08/2022 - 01:12

I.O.
ibáč
íbejk
ibko
ibriční
ičař
ich forma
ichtyl
Íčko
íčko
ičovník
íďa
idelání
ideokalypsa
iDěs
idieta
idiokracie
iDiot
idiotbox
idiotština
IDK
idlovat
ifouňa
ígéčko
igelit
igelitka
igráček
íhák
ihnědka
ijáček
íkáčko
Ikea efekt
ikeáč
ikeácký
iketužka
iKřáp
ikskjúzmič
ikso
ikťáček
ikváč
íkvatý
íkvouš
ilja tlačič
ilusračka
imagrant
imagréna
imba
imbacilní
imbeciózní
imigréna
imlfurt
imobilní
impakťák
impíčovat
impotenciál
impotencil
impotentát
impouš
impresident
impro
imprsivní
impšour
in vitro agrofertilizace
indešit
indiáni
indiánská babička
indivindi
indivindy
indočech
indoš
indulona
infinichaos
infit
inflámovat
influendcerka
infoaktivista
infodemie
infokalypsa
infopodnikání
informační asymetrie
informační banál
informační smog
infošaman
infoška
infotabule
infuzka
ingština
Inkontinentál
inkoust
inkoustovka
inostráněc
inpičment
insalatovat
insanista
inspektorovat
inspo
insta
inšťabajzna
instabitch
instáč
instačúza
instadůra
instagramista
instagramotný
instagramovatelný
instagranti
instaklam
instakrám
instakramář
instakrampus
instakrámy
instakráska
instalatérský dekolt
instalattér
instalkovat
instamatka
instamísto
instantní rodina
instantní sprcha
instantní zpráva
instapóza
instarulez
instastránka
instatut
instouš
instruktážní film
inšulin
inťák
integráč
integrálka
inteleguán
intelektuálně zakřiknutý
intelektuální masturbace
inteleptuál
intenzivka
interektuál
interfelace
interfernet
intergaučink
interiér
interiérové dítě
internektuál
internetifikace
internetifikovaný
internetová máma
internetová sezóna
internetovat
internetové koule
internety
intersexuál
intík
intimčo
intimka
intimsprejovat
intimstikovat
intonační turistika
intoš
intouš
intr
intraprdelně
introš
introvertit
invačlověk
investiční omyl
investigativec
inža
inžedírka
inzoš
ionťák
iOvce
Ipák
ipař
iphonista
IQ negativní
irituál
irofil
ironlady
ironman
irské tance
iShit

bakelit 17/08/2022 - 00:55

bába
babáč
babahotel
babák
babaletka
babarazzi
babašta
babčák
babexit
babgýna
babí hic
babí jaro
babible
babibox
babicák
babicárna
babice
babicka
babičkovat
babicovat
babikoš
bábina
babinec
babinet
babiš
babiš-free
babišáda
babišák
babišárna
babišátko
babišbox
babišengen
babišenka
babišérink
babišinec
babišino údolí
babišinovace
babišismus
babišistán
babišit
babisitr
babiška
babiškasa
babiškničemu
babiškrť
babiškunda
babišmaš
babišmen
babišment
babišné
babišologie
babišometr
babišorloj
babišosmrad
Babišova dálnice
Babišova koule
Babišova pravda
babišování
babišovat
babišovec
babišovina
babišoviny
babišovka
babišovka žlutá
babišovné
Babišovo kyvadlo
Babišovo pole
Babišovo sémě
Babišovo ticho
babišovská vláda
babišovský komplex
Babišovy dobroty
babišpárek
babiština
babišuk
babit se
babitchka
babitúr
babka koronářka
babkoboty
babkošaty
bábkovat
babltý
babochlap
babochlapice
bábodědek
babolap
babolapka
babóňat
bábosed
baboškola
bábosyn
bábotéka
bábovka
babračka
babrák
babriš
babstapo
babula
babulismus
babuť
baby michelin
baby-free
babybox
babyboxátko
bača
bacák
bacan
bacátko
bačatý
baček
bachař
bachna
bachor
bachoráček
bachoračka
bachovat
bachráč
bachroň
bacítko
backa
backer
bačkoroidní
bačkorový seznam
bačová
bačovat
bácplac
bačuda
baculáč
baculka
bačus
báďák
baďavec
badžet
bae
bafák
bafík
bafuňář
bafuňařina
bagančatelizace
bagány
bageta
bagetelizovat
bageterie
bagísek
bágl
báglovat
bagoun
bagr
bagrmajstr
bagrovat
bahan
baheňák
bahmuda
bahňák
bahnán
bahnárko
bahňáska
bahno
baj oko
bajadéra
bajaja
bajčit
bajdačka
bajk
bajkazit
bajker
bajkeřinka
bajkmo
bajkporno
bajksexuál
bajlák
bajle
bajlit
bájo
bájoš
bajvandšajzr
bakaloviny
bakamoto
bakelit

fert 17/08/2022 - 00:57

F
fába
fabala
fabča
fabiatik
fabiátor
fabka
fábor
fabrička
fabrikáč
facák
facan
facha
fachat
fachčáček
fachčit
fachčit škopek
fachidiot
fachman
faciál
fáčko
fáčkovat
fackovné
facky ve tmě
facoš
fafluše
fagotarián
fagule
failozof
faja
fajer
fajfárna
fajfka
fajka
fajl
fajna jak cyp
fajne
fajnka
fajnovka
fajnšpekr
fajrák
fajront
fajrovat
fajznout se
fakáč
fakahend
fakanistán
fakbuk
fakčit
fake taxi
fakebook
fakec
fakesemeska
faketura
fakír
fakléř
faklist
fakman
fakoš
fakoušek
fakovat
faktis
faktor ex
fakturbace
fakturbovat
faktyš
fakule
fakýš
fal
falešný tah
falina
faltyfikace
falut
falzař
falzík
famílie
familka
fámovod
fanferlinka
fanfiko
fanfulín
fanouš
fanoušing
fantoc
fantomas
fantomová nemoc
fantomová vibrace
fantomové vyzvánění
fany many
fanžel
faper
fapesník
fapič
fapíček
fapovat
fáračka
faraon
faraonova kletba
farboň
farmafirma
farmagigant
fároš
fart index
fartáč
fartlek
fasciklace
fašounek
fašounština
fasťák
fastooďáček
faszcinace
faszcinovat
fatáč
faťan
fatovat
fauvéčko
fávo
favořiť
favson
faz
fazolín
fazóna
fbexit
fbnaut
febrilky
fecna
federál
federanto
fedrovat
feferon
fefrmincka
fejček
fejda
fejk
fejkan
fejkař
fejkbeny
fejkbukovat
fejknout
fejknutý
fejkokrat
fejkovat
fejl
fejlit
fejs
fejsáč
fejsblb
fejsbůček
fejsbuk
fejsbukake
fejsbukatelný
fejsbukovat
fejsdrák
fejsíček
fejsíčko
fejsínek
fejskámoš
fejsko
fejskuk
fekafe
fekál
fekálamita
fekálista
fekálník
feketáš
feknout si
fela
Felacia
felák
felán
felbajk
felčar
felčařit
felcedes
felcka
felda
feldflaška
felina
feliška
felit

lama 17/08/2022 - 00:58

la strádá
labákovat
labík
labina
labka
laborka
lábovat
labuť
labuťák
labutí krk
labuž
labůžkovat
láčenka
láčes
lacetka
lachout
lachtan
lachtánek
lachtaní nemoc
lachtaní syndrom
lachtanit
lachtanoid
lacinizovat
laďák
ladovská zima
lady okena
lag
lagič prostor
lagric
lahor
lahosip
lahváč
lahvárna
lahvoň
lajdáky
lajfka
lajk
lajkař
lajknout
lajkofil
lajkofilie
lajkoholik
lajkolap
lajkoman
lajkománie
lajkonoš
lajkotechna
lajková loď
lajkovat
lajkovatelný
lajna
lajnič
lajska
lajsna
lajsnout
lajšpan
lajšpánek
lajtovní
lajtvíla
lajzoky
lak na rakve
lákač
lakatoš
laker
lakovat
laktačka
laktační demence
lakvarďák
lakýrka
lakýrník
laláč
lálat se
lama
lamakarta
lamao
lamarád
lamatér
lamažer
lambáda
lambo
lamchleba
lamič
lampa
lampák
lampasák
lampička
lampion
lamželezo
lanka
lankvrdit se
laňomrd
lántrína
lanýž
lapač prachu
lapáček
lapák
lapat bronz
lapět
lapiduch
laple
lapmačka
lapnout
laprcajk
larisák
larp
larper
larpový mor
larva
laserovka
lasička
laskátor
láskolog
laskonka
láskoslintal
láskovat
lašovat
lastminuťák
lasturka
laťák
latéčko
latěna
latenťák
latiblb
latíčko
láto
latr
latrína
latrinálie
latřit
lattař
laudát
lauf
laufař
lavičkovat
lavičník
lavinézní
lavórovice
laxík
laxírka
lazařit
lebán
lebeňa
lebkoštěp
lebkoun
lébunk
lebza
léčba tichem
lechtačka
lechtomil
lečo
leďák
ledárna
ledět
ledka
ledkáva
ledňáček
lední medvěd
ledničkomil
ledničkový komunismus
ledoborka
leďour
ledovka
leduž
ledvěd
ledviňák
ledvinový mošt
ledžíny
lefka
legáček
legíňák
legiovlak
legocentrický
legofle
legoista
legomaniak
legrajda
leháro
lehativa
lehkoholčí
lehkoživka

mana 17/08/2022 - 00:59

macaboška
mačahoru
macan
macatice
mačena
máčenka
maces
máchačka
machna
machoindustrialista
machometán
machr index
machrovat
machršňůra
machršňůrka
machryně
machtit
macíček
macíkózní
mačiště
máčka
mačkačka
mačkalov
mačkář
mačkaráda
mačkat hada
mackovka
mačný
máčo
mačopičo
Macronův efekt
madeťačka
madka
madla lásky
madona
madonin komplex
madůho
Mafiánské náměstí
mafl
mafoš
máfoška
MafraLeaks
magi
magič
magistrátek
magisturbovat
maglajz
maglajzák
magnet
magnetkotéka
magneto
magnum opruz
magor
magorák
magorát
magořina
magorstrát
magoš
mahagon
maizena
majda
majetkář
majetkový striptýz
majk
majlant
majlantovka
majle
majlona
majnit
majoránka
majstrštych
majstrštyk
majstrstyk
majtky
majuskulovat
makáč
makáče břicháče
makačka
makak
makanda
makarena
makarón
makat
makat za brankami
makavý
makčit
máklý
mako
makotřes
maková panenka
makovice
makrbáč
Makrela
makrelog
makroamnestie
makroblb
makroblbost
makrokec
makrón
makronit
makronka
makronovat
makropůlos
makrospratek
malá domů
malá sobota
malej
malináda
malinobraní
malířina
malmot
malochyba
maloobchodní terapie
malopták
malovat
malryba
malta-koule
maltézák
malý doktorát
mamagement
mamahotel
mamaleone
maman
mamánek
mamanka
mamarád
mamarazzi
mamataxi
Mambarrandov
mambička
mambie
mameluch
mameluk
mamil
maminátorka
mamínek
maminkatelka
maminkovat
mamipulace
mamišuk
mamkačky
mamkára
mamkomat
mamkóza
mamlasplac
mámolená
mámorouška
mamouš
mampičista
mamrd
mámrda
mamrndat
mámtovpičismus
mamtýnka
mamutí jezero
mamutík
mámvpičismus
mamynka
manadement
managor
mananenažer
maňánovec
maňas
manažel
manaželka
manažer
manažerka domu úlevy
manažerstvo
manažír
mandavý
mandelinka
mandle
mandlitida
mandražé
manel
manéžer
mangína
mánička
maník
maniopracovník

pěkný 17/08/2022 - 01:01

pablb
pábota
pačanda
páček
pačenka
pačeština
pačesy
PaCh
pachačky
pachlavec
pachoplachost
pachsažér
pacičkář
pacient
pacientit
páčik
páčkař
pačmák
pačmáry
páčo
pacoch
pačok
pacoš
pacouš
pačuch
pačucht
pacukavec
pačuláda
padáčkář
padák
padáky
padan
pádchylný
pade
padělač
padepka
padesátka
padík
padjektivum
pádlo
páďo
pádo
paďoch
pagina
pája
pajak
pajc
pajcka
pajda
pajdagog
pajdák
pajdulák
pajpa
pajska
pajšl
pajšlflek
pajsr
pajtl
pajzák
pajzat
pajzl
pajzlbába
pajzlomil
pajzlosexuál
pajzlpapír
pakafe
pákař
pakárna
pakátl
pakňák
pakny
pakoff
pakord
pakoš
Pakoš
pakotrans
pakouč
pakoušek
pakpapír
pakul
palačinkář
pálava
palbař
palcovat
paleokonzervativec
paleozofie
paleožrout
palermo
pali
palisadačka
palisty
pálit
palivové účetnictví
pálka
pálkař
pálkovat
palmáč
palmička
palnepal
palpánek
paluša
pamák
památkovat
pamatovačka
pamatovák
paměna
paměťová atletika
pamlsková vyhláška
pamlskovník
pampeliška
pampersident
pamprd
pan brambora
pan chrchel
pan Novák
pán prstění
panáčkovat
panákovat
panál
panapr
panaprd
paňár
panašování
pánbíčkář
panč
pančelka
pančelkovat
panceřovka
panctrotl
panda
panda-19
pandákon
pandamie
pandavirus
pandemáček
pandemagog
pandement
pandemimino
pandemka
panděráč
panděrmie
panděro
pandit
pandolezec
pandrhola
panďulák
panelák
panelák naležato
panelákový povaleč
panelama
panelista
panelka
panenka
panenská blána
panenská fáma
panenská palba
panenské trauma
pangejt
pangejtismus
pangejtovač
pangejtstory
panhysterie
paní fóglrauchová
paní Kočková
paničkář
panickařit
panímanda
Pankáč
panket
pankimunizace
pannál
pánovat
panožráma
panprezent
pansexuál
pánská nemoc
panský kočí
pantáta
pantáta bezroušek
pantátovský

b f l m p s v z 17/08/2022 - 00:50

Od pracovního táboru na Příbramsku komouši a estébáku z FertAgro?!

sika 17/08/2022 - 01:03

s dovyvolením
sabat bambánů
sabatikl
šábesdekl
šablatúra
šablatúrovat
sáblík
šabubo
šachmat
sachr blé
šachurka
šachy
sačka
sáčkař
sačmen
sada
šáde
sádelňák
sádelnatan
sádelnice
sádelník
šádeman
šádesa
sádlo nebo volej
sádlokarton
sádlomáslochismus
sádlomil
sádlopren
sadomantika
šadouka
sádroš
safaráda
šafr
šafrovat
saganofil
ságo
sahara
šahátko
šáhnout na švába
šáhnutí na kozy
šajba
šajbalka
sajda
šajdat
sajdka
sajgon
šajkrklička
šajnit
šajnovák
šajnovka
sajrajt
sajrajtovné
šajsblat
šajska
sajta
šajtle
sajtna
šajzdrek
šajzenet
šajzfoun
šajzkostroj
šajzovat
šajzpapír
šakalí dech
sako
sako od Bilaka
sakrovat
sakumprásk
šála
šala
salakvarda
šalalelit
salám
salám do chodby
salám na nožičkách
salamánek
salámař
salámek
salámista
šalamoulovský
salariát
salát
saláterie
salátnice
salátovat
šálek piva
šalina
šalinaland
šaliňan
šalinář
šalinbaba
šalinbus
šalinfíra
šalingrad
šalinkarta
šalinopole
šalinosexuál
šalinpajcr
šalinsexuál
šalinština
šálit hada
salkoholik
salkonela
salmoneland
salmonelóza
salmoška
šalom
šálomaskochismus
šalovat
sálovka
šaltpáka
šaltr
šaltrpáka
samáč
samačtvrtá
šamanit
samcoložník
samec
sáměstnanec
sametář
sametoví negři
sametovka
samice
samimálec
samka
samo
samoauto
samoborka
samobuch
samochlast
samoděs
samodomo
samodržky
samofotka
samohon
samohrajka
samohyb
samojda
samojeb
samojebka
samojídelna
samoláska
samolepka lásky
samoleštič
samolitr
samomálec
samomluvka
samomrd
samonasírač
samoobsluha
samopal
samopička
šamořit
samorobo
samoser
samosexuál
sámoška
samošoust
samošpulka
samostačník
samošťour
samošuk
samosvatba
samotařit
samovtípek
samože
samožer
samožerky
šampáňo
šampec
šampíč
šampíčko
šampon
šamponiát
sámpras
šamprc
šampuk
šampyjonát
šamstrpáka
šamšulín

vencl 17/08/2022 - 01:04

v cajku
v čudu
v kožichu
v suchém tričku
v žíle
vábovka
vacátko
Václavák
vadaska
vadimír
vadín
vadína
vadítko
vága
vagantovat
vagas
vagča
vagelína
vagíča
vagín
vaginálie
vaginální alpinismus
vaginální diktát (VD)
vaginální nouze
vaginocentrismus
vagínokracie
vagínovec
vaginovina
vágner
vagónovat
vagoule
vágus
váguson
váhavý celiak
vajčák
vajchnout
vajdlink
vaječina
vaječňák
vaječník
vajglař
vajglomat
vajglovina
vajglovník
vajglpauza
vajíček
vajíčko
vajíčkonoce
vajlink
vajner
vajno
vajnos
vajnšmekr
vájokedr
vajťák
vakacína
vakacinace
vakce
vakcibus
vakčína
vakcinácek
vakcinátor
vakcínismus
vakcínokracie
vakcínovela
vakcionář
vakcoš
vakcoška
vakerovat
vakl
vaklat
vakunda
val
vál
vál
valba
valchovačka
válcovna kulí a škatulí
valdaufinka
valdec
válendýn
válentýn
válet gumy
válet si koule
válet si šunky
valibuk
válino
valit
valit buka
valit klíny
válka Vladimírů
valmez
vana
vancuk
vandala
vandasjugend
vandaska
vandr
vandrbuch
vanglovat
vaničkář
vanilka
vanilkový sex
vanit se
vánočení
vánočenka
vánoční alík
vánoční oselství
vánoční poserství
vánocovat
vánosič
vaper
vapka
vápnit
vápno
vapovat
varan
vařba
vařbuchta
varháno
vařič
vařilka
vařit
vařit mlhu
vařit rouškovku
vařivý
várkraft
varkule
vařky
varlament
varlečník
varofob
varovky
varsajd
vašík
vasil
vasr
vasrman
vasruvka
vašut
vata
vatabanka
vaťák
vaťan
vatanen
vatař
vaťousy
vatovat
vatyho drtič mrazu
vaxmil
vaxovat
vazbič
vazebka
váženka
váznoce
vazoška
vcelebrita
včelička
včelka
včelovina
včil
vdechnout
véča
věčer
večerda
večerko
večerníček
věci neveřejné
věcička
véčka
véčkař
vecko
vědárna
védéčko
vědět, kudy běží zajíc
vedlebydlo
vedlejšák
vědoděl
vědofob
vedráč

osobitný spravodajca 17/08/2022 - 00:23

FSB oznámila, že zabránila teror. útoku ukrajinských tajných služeb na Volgogradský ropovod. Organizací tohoto útoku byli pověřeni Andrej Čujenkov a Jurij Ionov. Oba byli zlikvidováni. Andrej Čujenkov byl překvapen, když zjistil, že byl FSB zlikvidován. Z Kyjeva oznamuje, že existuje nějaký Volgogradský ropovod slyší poprvé v životě, a bohužel, s plukem Azov nemá nic společného. A Jurij Ionov zemřel hrdinskou smrtí při obraně Mariupolu. Solovjov a FSB to zase pos… ;)

ÚV KSČ 17/08/2022 - 00:25

Od toho dole dáváme ruce pryč ❌

b f l m p s v z 17/08/2022 - 00:48

Od pracovního táboru na Příbramsku komouši z ÚV KSČ?!

FertAgro 17/08/2022 - 00:26

Holding taky ❌

b f l m p s v z 17/08/2022 - 00:51

Od pracovního táboru na Příbramsku komouši a estébáku z FertAgro?!

zakoš 17/08/2022 - 01:06

z prdele
z5
žába
zababišit
zababišovat
zababuchat se
zababulákovat
zababulit se
zababušený
zababušit se
zabagetit
žabák
zábalák
zabanovat
žabař
zabasit
zabečvit
zabedněnec
zabékat si
žaběna
zabendovat
zabezpičení
žabí voda
zabích
žabička
zabijan
zabijátko
zabíjení komárů
zabíjet koťátka
žabikuch
žabina
zabíračka
zabít
zabít cez padáky
žabit se
žabka carevna
zablafák
zabliják
zábližka
žabník
zabordelit
žabotlam
zaboubínovaný
zabouchnutý
zaboudlý
žabožrout
zabrabrušit se
žábrana
zabřídit
žabroka
zabrušovat se
zábuch
zabudka
zabugovaný
zabukařit
zabukovat
zabýt
zabzař
zabzdít
zacapat se
zachcávka
záchoďák
záchoděnka
záchoditost
záchodno
záchon
záchranná ulička
záchrap
zachřípnout
zachule
zachvilkař
začichnout se
začudlat
záčum
zacvakat
zacyklit se
zadáček
zadáčo
zadák
zadarmismus
zadarmovka
zadarmózní
zadax
zadekovaný
zadel
zádista
zadkohol
zadkomrdka
zadkovrt
zadník
zadohrab
zadohrabák
žadonis
zaďoura
zádovlas
zadrbat
zádržka
zadventnit
zadventnit se
zaerkovat
zafláganý
zaflígrovat
zafrešovat
zafrgotit
zafrízovat
zagafovat
zagalit
zagarážovat
zagitit
zagoráček
zagorka
zagorkovat
zágum
zahamstnutí
zahardkódovaný
žahat
zahéblovat
zahleněný do sebe
zahlušit
záhněda
zahnědlý
zahnědnout
zahnít
zahnízditelný
zahnout kramle
žahour
žahr
zahr
zahrádka
zahradničitel
zahraňák
zahranil
zahraný
zahrát levou
zahrát na chcaldorýnu
zahrát na hudrovadlo
zahrát si šachy
zahrkat
zahrkop
zahryznout
zahučet
záhul
zahušit
zaigeliťákovaný
zajda
zajebabraný
zajebaný
zajebávat se
zajetelený
zájezd do nestlé
zajordánský Čech
žákajda
zakalit
zákameří
zakápnout
zakapovat
zakartit
zakatit
zakatrovat
zákaza
zakempit
žaket
zakilovat
základní příjem
základoškolák
zaklapnout
zaklekánice
zakleknout
zaklepat bačkorama
záklonář
zakobřit se
zakomentovat
zákon zahozeného víčka
zákonorubec
zakonvencovaný
zákopový spánek
zakopulovat si
zakoš
zákoulí
zakovídat se

chlípek 17/08/2022 - 01:07

chabaští
chabaždí
chábr
chabrus
chacharisma
Chacharov
chacharstán
chacharština
cháchel
chachrňa
chachula
cháčko
chajdaloupka
chálec
chales
chálka
chálo
chálovač
chálovat
chalunk
chamajda
chamík
chamraď
chamtil
chandra
chandžalovat
chanovizace
chaos
chaotit
charakterka
charita
chariťák
charouzna
chaslík
chateau de karton
chateau de karton deluxe
chateau krabice
chateau migréna
chateau tetrapac
chatiketa
chatit
chatoufit
chatovátko
chcáč
chcačky nechcačky
chcadlo
chcadýlko
chčaj
chcalena
chcaliště
chcaloň
chcanda
chcanec
chcaní
chcanivo
chcanka
chcankáč
chcankodrom
chcankomat
chcankovina
chcankovné
chcanky
chcanky do bafáků
chcanky naší Anky
chcapart
chcápek
chcapiko
chcapka
chcaranténa
chcarevna
chcát
chcát do uší
chcát morseovkou
chcát na vrták
chcát prdelí
chcauza
chcavá nemoc
chcavec
chcavenka
chcavice
chčíč
chčidlo
chcigáro
chcípák
chcípant
chcipísek
chcíplista
chcíplistika
chcíplotina
chcipsm
chcitát
chčivava
chčudlík
chcunami
chechtáky
chechtoň
chemička
chemik
chemina
chemka
chemlon
chemo
chemobazén
chemoška
chemretard
chemsex
chemtard
chemtrail
chichi kapičky
chichopat
chíra
chiramb
chirda
chlaceps
chlácholenka
chladič
chladit
chlama
chlamat se
chlamina
chlandit
chlapalendář
chlapanda
chlapečárna
chlapěta
chlapka
chlapna
chlapolapka
chlapotéka
chlapsky si odplivnout
chlast minute
chlastačka
chlasťák
chlastáky
chlastánek
chlastaněty
chlastanice
chlastárna
chlastat
chlastat první ligu
chlastávka
chlastelán
chlastenec
chlastgrupa
chlastická operace
chlastma
chlastolog
chlastometr
chlastometrie
chlastomima
chlastomina
chlastoprut
chlastosteron
chlastoun
chlasturbovat
chlastuvzdorný
chlazaně
chlebák
chlebařina
chlebárna
chlebařství
chlebista
chlebořízek
chlebová pochoutka
chlebovka
chleby
chlemtard
chlemtat
chlípek
chlorák
chlorofola
chlubit se cizím pérem
chlubítko
chlubovna
chlumčit
chlunda
chlup
chlupatá peněženka
chlupatá závorka
chlupatý

elf 17/08/2022 - 01:09

e-auto
e-dopis
e-fail
e-hejl
e-hospoda
e-lév
e-mařka
e-mentál
e-morous
e-obchodník
e-poslanec
e-recept
e-vůz
eben
ebík
ebolák
éčák
echcpert
echnout
echolokátory
éčko
ecykloun
édébéčko
edičák
edík
edisonka
edoušek
eduardizovat
edukič
edumaniak
edvenčurák
edžovat
ee
EET mimozemšťan
eetébák
eetizovat
efekt plechového deštníku
efinčet
efko
efóčko
efpětkář
egomasér
egoonanie
egosurfař
egosurfovat
egosystém
egotyč
ehm
ejaklace
ejakolaps
ejakuel
ejakulajda
ejakulajk
ejakulatiny
ejakulinka
ejakulomet
ejka
ejl
ejlař
ekl
eklhaftní
ekluzivní
ekna
ekobio
ekoblijo
ekobolševismus
ekocida
ekodaň
ekodělec
ekodukt
ekodům
ekofob
ekofrnda
ekohujer
ekokokot
ekokomický
ekokot
ekokůže
ekolmo
ekolo
ekomentál
ekoministerstvo
ekoministr
ekomužík
ekonomád
ekonomické maruškaření
ekonomický zmrd
ekonomka
ekonorma
ekopat
ekopošuk
ekopozér
ekoprase
ekoronomika
ekosexuál
ekošlechta
ekosnob
ekostačnost
ekoterorista
ekovesnice
ekovirus
ekovýpalné
ekoženka
elanky
elasťáky
elastička
elastolátka
elastoman
elastomil
elatr
elauto
elektráč
elektrický cígo
elektrikář
elektrikařina
elektro-ojetina
elektroauto
elektroběžka
elektrobrnda
elektrobus
elektrocyklista
elektrodebil
elektrohoubař
elektrokolař
elektrolet
elektromobilka
elektromustang
elektromýtus
elektronický kokain
elektrořidič
elektrošmejd
elektrosmog
elektrošrot
elektrostačný
elektrotejner
elektrotirák
elektrotrolejbus
elektrozmrd
elemdéčko
elementál
elen
elf
elfovat
elina
eliška
eliťák
elko
elmobil
elpasák
elpasář
elpaso
elpíčkář
elpíčko
elsa
elzák
elzmrd
emailista
emakačenko
emař
embéčko
embolka
emelo
ementálismus
ementálštráse
emerko
emhádéčkář
emháděnka
emil
emilova zpráva
emisenka
emko
emo
emoční upír
emoporno
emotablo
emouš
empétroska
empík
empina
emzák

oflasku 17/08/2022 - 01:16

o facku
obabovaný
obálkář
obavánky
občasník
občasný občan
občasto
občerstvit
obchlasta
obchoabsťák
obchoďák
obchodka
obchodník s teplou vodou
obdělat
obdíří
obečení
obecní pomrdný
obědák
oberlenec
oberlit se
oběšenkyně
obezdívka
obídek
obído
obílený hrob
objemutí
objímadlo
oblácený
oblafák
obléct prsa
oblešení
oblíkačka
obliz
oblíznout mozek
oblož
obloženka
obložit
obluda
obnaženka
obohacená prdel
obohacovač
oboják
obojetník
obojživelník
obolus
oborština
obráběč
obrácený pendler
obřákář
obranné šukání
obrgasmus
obrgigant
obřidlivý
obřízek
óbrmňamka
obrněné
obrobchod
obroušený
obrůvka
obrzloděj
obsazenka
obscéna
obserstvení
observatoř
obsírka
obslužka
obšoustnout
obtukatět
oburešit
oburešovat
obuvník
obvisávat
obvoďák
obvysávat
obyč
obyčejňák
obydlená zatáčka
obyko
obytka
obytňák
obytňoš
obžerstvení
ocachtat se
očadit
očadla
očaněk
očař
ocásek
ocáskář
ocasné
ocasník
ocasolog
ocasovina
ócéčko
ocerkovat
ocháč
ochcat
ochcávka
ochechtat
ochechule
ochlapit se
ochlastinace
ochmelit se
ochmelka
ochotnice
ochový
ochrápaný
ochrupení
ochtl
ochtlík
ochují
ochutnat duhu
ochvilkovaný
ochvilkovat
ochytřit se
ocint
ocintek
očípanec
očka
očkec
očko
očkobus
očkocentrum
očkocert
očkofíčko
očkofil
očkofob
očkofobie
očkokot
očkomil
očkomrd
očkopas
očkovací turistika
očkovák
očkovanec
očkovina
očkovna
očkovolená
očochnit
ocrkat
ocumlich
očůrat
ocyklenec
ocyklit se
od nic ke všemu
odbabišit
odblanit
odblok
odbor záhad
odbouchnout
odbřemenit
odburešit
odchutněný
odchvojkovat
odcovidovat se
odčubovat
oddělaný
oddělat
oddílák
odéesák
ódéeska
oderátor
oděvář
odezdikezdismus
odfajfkovat
odfajfkovávač
odfakanovat se
odfotošopovat
odfurt
odgumky
odhad přes palec
odhadometricky
odhmyzit
odhodit auto
odivovat
odjátrovat se
odjehlení
odjet celý
odkalit se
odkápník

Vase prace nas osvobozuje 17/08/2022 - 00:22

“Heute, dnes, náše spolupráce funkuje perfekt. Césky delnik sehr gut a my v Dojčland nezapomináme na neho. Proto náše mutter firmen přinésly tolik Arbeit, práce, pro césky delnik v nemeckých filialen, filialkach. Schon uber dreizig Jahren, uš fíce než tšicet let, poctifě pracuje césky delnik za ein drittel Lohn (třetynu nemeckého platu) a za to si zaslouši pochfálu…

Dalši pochfálu on zaslouži, že za ten třetynóvy plat nakupuje v nášich, nemeckých hytlermarket Kaufland, Penny, Lidl atd. naše, nemecké produkty kvalita Abfall, odpad, za nemecke ceny a on spokojeny…

Našim West firmen und Banken (zapadnim firmam a bankam) také posilate káždy Jahr (rok) ungefer dreihundert, pšiblišně tšista miliard čechiše Kronen, ty dividendy. Je to od fas felmi felkorýse.

Platíte taky za fáši, čéská wasser z čéske zémě, natnarodnim firmam a nefádi fám to. Vyrabíte fur uns, pro nas, elektrickou energíi, a sámi za ni platíte nemecke cény, to krasne…pro nas. Místo lefnécho ruského plynu od ruského producenta obětafě nakupujete russische gas od nas za nasóbne ceny…. A je toho mnohem fíce.

Za to fšecko sem se rozchódnul, jako poděkováni, zaplátit vytvoření dýla oslafujicího unsere zusammen Arbeit, naši spolupráci. Meine Frau, moje žena, Lina Mathilda nafrhovala poslat fam nejaké koralky a zrcatka, to sem zakazal. Ona asi myslet, že fy indiáni….Potom ona žekla, že fam poslat obnošéne šaty nebo naše ojeté osobní automobily, to fy pry u nas v Dojčland rádi nakupujete a fam stáči… Ale ja myslet, že rozdat fam trochu drobne penýze to lepší.

Fěřím, že fy to ocenýte, ten nemecká felkorysost.”

Helmut

( převzato)

1 2

Komentáře jsou uzavřeny.

Nasepravda.cz 2023. Všechna práva vyhrazena. Vydavatel: Futura, a.s.