Česká republika na prvním místě

od redakce

Pod tímto heslem se připravuje na sobotu 3. září demonstrace na Václavském náměstí v Praze. Akce má na internetu a sociálních sítích docela silnou publicitu a je pozoruhodná tím, že na ní vystoupí lidé napříč politickým spektrem, kteří jsou velmi kritičtí proti vládě Petra Fialy. Spojující myšlenkou je neodbytný pocit, že fialovci neslouží České republice, ale cizí mocnosti. Proto musí pryč. »Nadešel nejvyšší čas se spojit a společně bojovat o budoucnost naší země,« deklarují.

Jak každý může nahlédnout na webové stránky naprvnimmiste.cz, mezi avizovanými řečníky figurují například advokátka Jana Zwyrtek Hamplová, Vladimíra Vítová z ANS, Zuzana Majerová z Trikolóry, europoslanec SPD Hynek Blaško, advokát Jindřich Rajchl, expert v oblasti energetiky Ivan Noveský ad. Mezi jinými také kandidát vlastenců na prezidenta s podporou KSČM, ředitel Institutu české levice Josef Skála.

K akci vyslovil své mínění také historik Jan Tesař, jenž se osobně veřejných akcí nemůže účastnit – vzhledem ke svému věku – ale stále vše sleduje: »Česká republika se nemůže osvobodit z německé orbity, pokud se nespojí se Slovenskem. To je poučení z dějin starého českého státu – a pak Masarykova řešení. Až obnovíte stavbu, můžete debatovat o jejím uspořádání. Nepochopíte-li to, stanete se bundeslandem mezi Bavory a Sasy.« Tesař souhlasí se všemi body, které organizátoři prezentují na webových stránkách. Jaké jsou ty hlavní?

*Česká republika potřebuje zajistit přímé smlouvy s dodavateli plynu za nízké ceny – tedy především s Ruskou federací. Česká republika potřebuje vlastnit zásobníky plynu s českými plynovými rezervami. Nemůžeme se spoléhat na pronájem zásobníků pro náš vlastní plyn. V případě hospodářské krize či války tak můžeme ztratit k našemu plynu přístup.

*Česká republika potřebuje změnit systém rozdělování a plateb za elektřinu tak, abychom neplatili prostředníkům na burze, ale dodávali elektřinu přímo do našich domovů a firem za levné ceny, protože Česká republika je v oblasti elektřiny soběstačná a elektřinu vyrábí levně. Elektřinu musí dodávat naše české (nikoliv zahraniční) firmy. Přebytky vyrobené elektřiny můžeme prodávat na burze. Tendry na dostavbu jaderných elektráren musí vyhrávat ty nejlepší firmy, nikoliv firmy z politicky spřátelených (se současnou vládou) zemí.

*Česká republika potřebuje znovuvybudovat samostatné, na dotacích z EU nezávislé, mnohodruhové zemědělství bez geneticky modifikovaných potravin tak, aby byla potravinově nezávislá a dokázala zajistit jídlo pro všechny občany země.

*Česká republika by měla usilovat o dosažení vojenské neutrality, nezapojování se do války. Pokud vypukne válka mezi Západem a Východem, Česká republika se nesmí stát místem bojiště.

Pokud se váženým čtenářům zdá, že i tohle je jejich program, tak sděluji, že akce začíná ve 14 hodin. Zúčastní se i KSČM.

Monika HOŘENÍ

Přečtěte si další články

38 komentáře

číslo 27/08/2022 - 16:13

Zatímco my vyzbrojovali Ukrajinu, ostatní nakupovali energie… Lidé už tuší, jak dopadne Fialovo „evropské řešení“a vyzval k zastropování cen energií na úrovni celé EU. České předsednictví k této otázce narychlo svolá jednání.n
Najednou. Ten umí řídit tak trakař s Pekarovou. Když mu to radil Havlíček, tak že to nejde.
narazili u občanů, když se dozvěděli, že česká vláda podle názoru části společnosti zaspala a nevšimla si, že každá evropská země už řeší problémy s vysokými cenami energií po svém, podle vlastních receptů.

fronda 28/08/2022 - 01:01

Tady všechno vyřeší trh. A čím více bude deformován Bruselem, tím lépe. :P

Pragmatik 27/08/2022 - 12:02

Být na místě šéfa BIS, vydám interní příkaz tu demonstraci 3. září nemonitorovat, marnit čas a utrácet finance sledováním těchto zoufalců, kterým spadly hračky do kanálů po listopadu 1989 nemá vcelku smysl…

Pragmatik? 27/08/2022 - 16:20

Těm nespadly hračky do kanálu, ale bojí se zbytečné energetické krize vyvolané Bruselem a jeho sankcemi zničit Rusko a ničí i nás. Listopad byl už dávno. Pochop, že vyrostla nová generace. Teď padají hračky do kanálu tobě, za podpory í komunistické žumpy Naše pravda.

Josef 27/08/2022 - 09:48

Bylo by načase kdyby si Češi uvědomili, do jak nedůstojné a sebedestrukční role byli zatlačeni a probudili v sobě dostatek sebeúcty k zahájení své záchrany.

mh 26/08/2022 - 19:48

více jsem na paní Moniku nalehl, i ona musela cítit, že se blíží můj vrchol a zakřičela „nééééééé, Mimimirku, nééééé“, ale to už se můj „indián“ cukal a mocnými výstřiky zkrápěl její děložní hrdlo a vagínu mojí živou vodou. Jak jsem byl na ní více natlačen, chytla se mých rukou, vzepjala se a vyhrkla ze sebe cosi jako uíííííííííííí, jééééééééééééé, ááááááááá a své pěstěné nehty zaťala do spodní části mých zad, až mne to zabolelo. Bylo mi jasné, že i ona dosáhla k vrcholu. Cítil jsem, jak se zpocená doslova třese a zhluboka oddychuje, objektivně – nebyl jsem na tom jinak. Chvíli jsme oba mlčky oddychovali. Opřel jsem se o stolek a můj již ochablý bojovník, vyklouzl z její vagíny a s ním i část bělavé tekutiny, kterou jsem zde „zapomněl …“. Chytil jsem ji za ruce, posadil a objal ji, zpocení jsme se k sobě tiskli a já cítil, jak se stále trochu třese. Do ucha mi špitla „ty gaunereéééééé jedeééééén …, no, snad z toho nic nebude, ty jsi mi dal …“, ještě chvíli jsme se drželi a já dostal ještě jednu parádní pusu. Měl jsem pocit, že musím něco udělat a rozběhl jsem se do kuchyňky, kde jsem vzal ručník, utěrky a džentlmensky je donesl do archivu na „místo činu“. Zakopl jsem přitom o své tenisky, a málem sebou praštil o zem, lehce humorná vložka, které se i paní Monika se trochu unaveně zasmála. Oba jsme se utřeli, pomalu oblékli poházené svršky, utřeli i onen stolek, neb i ten byl pěkně vlhký, trochu poklidili a když jsme nejistým krokem odcházeli, řekla mi, že se jde dát trochu do kupy a s jistou naléhavostí mne poprosila, abych se za ní pak stavil. V kuchyňce jsem se ještě opláchl a utřel a šel jsem k sobě do kanceláře a jako bych pořád nevěřil tomu, co se právě stalo. Poklidil jsem pár věcí, vzal si tašku, zamknul jsem a pomalu se trousil na podatelnu, u schodů jsem zaslechl uklízečku, která uklízela patro nad námi, bylo mi naprosto jasné, že nás musela slyšet. Otevřel jsem dveře a paní Monika se zrovna česala, byla už upravená, ale tváře měla začervenalé a mě připadala snad ještě krásnější než kdykoliv před tím. Odstoupila od zrcadla a vykročila směrem ke mně a řekla. Mirku, to co se dnes zde stalo, se nesmí nikdo do smrti, smrťoucí dozvědět, je to jasný! Řekl jsem jasně a rázně – jako hrob! O uklízečce jsem se rozhodně nezmínil. Ještě chvíli jsme jen tak seděli a povídali si, sdělila mi také, že svému choti byla poprvé v životě nevěrná, ale nemrzí ji to, protože on, pan ředitel,

dědek 27/08/2022 - 12:44

Vrznul by sis? Chápu, pokud to člověk nezažil, mívá přehnaně bujnou fantazii o zážitku samém. Snad ti i v určitém smyslu závidím, protože fantazie je vždy lepší než skutečnost. Ale bez poznání reality je přecijen člověk o něco ochuzen. Věř, že jednou se i ty třeba dočkáš. Ovšem je třeba tomu jít naproti. Věřím, že to nemáš v životě lehké a kontakt se ženami ti připadá nezvladatelný. Je to však mnohem snazší než si myslíš a některé ženy jsou i soucitné. Zkus navštěvovat hospody a zábavní podniky nižší třídy. Bývá tam hodně mužů, ale většinou i nějaká žena, odpovídající požadovanému účelu. Neboj se ji oslovit. Nenásilně, bez křeče, jen tak jakoby mimoděk. Jediné riziko je, že se ti vysměje. Ale bít tě určitě nebude. Je však šance, že ti porozumí a za pár panáků ti pomůže. A když ne, zkusíš to jinde.

mh 26/08/2022 - 19:48

více jsem na paní Moniku nalehl, i ona musela cítit, že se blíží můj vrchol a zakřičela „nééééééé, Mimimirku, nééééé“, ale to už se můj „indián“ cukal a mocnými výstřiky zkrápěl její děložní hrdlo a vagínu mojí živou vodou. Jak jsem byl na ní více natlačen, chytla se mých rukou, vzepjala se a vyhrkla ze sebe cosi jako uíííííííííííí, jééééééééééééé, ááááááááá a své pěstěné nehty zaťala do spodní části mých zad, až mne to zabolelo. Bylo mi jasné, že i ona dosáhla k vrcholu. Cítil jsem, jak se zpocená doslova třese a zhluboka oddychuje, objektivně – nebyl jsem na tom jinak. Chvíli jsme oba mlčky oddychovali. Opřel jsem se o stolek a můj již ochablý bojovník, vyklouzl z její vagíny a s ním i část bělavé tekutiny, kterou jsem zde „zapomněl …“. Chytil jsem ji za ruce, posadil a objal ji, zpocení jsme se k sobě tiskli a já cítil, jak se stále trochu třese. Do ucha mi špitla „ty gaunereéééééé jedeééééén …, no, snad z toho nic nebude, ty jsi mi dal …“, ještě chvíli jsme se drželi a já dostal ještě jednu parádní pusu. Měl jsem pocit, že musím něco udělat a rozběhl jsem se do kuchyňky, kde jsem vzal ručník, utěrky a džentlmensky je donesl do archivu na „místo činu“. Zakopl jsem přitom o své tenisky, a málem sebou praštil o zem, lehce humorná vložka, které se i paní Monika se trochu unaveně zasmála. Oba jsme se utřeli, pomalu oblékli poházené svršky, utřeli i onen stolek, neb i ten byl pěkně vlhký, trochu poklidili a když jsme nejistým krokem odcházeli, řekla mi, že se jde dát trochu do kupy a s jistou naléhavostí mne poprosila, abych se za ní pak stavil. V kuchyňce jsem se ještě opláchl a utřel a šel jsem k sobě do kanceláře a jako bych pořád nevěřil tomu, co se právě stalo. Poklidil jsem pár věcí, vzal si tašku, zamknul jsem a pomalu se trousil na podatelnu, u schodů jsem zaslechl uklízečku, která uklízela patro nad námi, bylo mi naprosto jasné, že nás musela slyšet. Otevřel jsem dveře a paní Monika se zrovna česala, byla už upravená, ale tváře měla začervenalé a mě připadala snad ještě krásnější než kdykoliv před tím. Odstoupila od zrcadla a vykročila směrem ke mně a řekla. Mirku, to co se dnes zde stalo, se nesmí nikdo do smrti, smrťoucí dozvědět, je to jasný! Řekl jsem jasně a rázně – jako hrob! O uklízečce jsem se rozhodně nezmínil. Ještě chvíli jsme jen tak seděli a povídali si, sdělila mi také, že svému choti byla poprvé v životě nevěrná, ale nemrzí ji to, protože on, pan ředitel,

Rudý vítr 28/08/2022 - 09:20

Ty jseš ještě panic?

Josef 26/08/2022 - 13:09

Paradoksem doby je ,že svobodně můžu diskutovat na komunistických novinách. Na Seznamu jsem blokován trvale,na Idnes jsem měl blokací na 25 týdnu a nyní nejsem schopen se tam opět připojit pro jejich nesmyslné požadavky jako např.naskenování OP. Svůj OP nikde posílat nebudu. Tak vypadá svoboda slova v Česku. Nikdy jsem nepoužil vulgaritu,nikdy jsem nikoho neurážel. Názor který se nehodí,se nezveřejní.

Kotaz 26/08/2022 - 13:48

Co Sputnik?

Gejza 26/08/2022 - 14:08

Po svobodném a demokratickém zablokování přístupu na Sputnik a spuštění DDoS útoků na tento web, byly zrušeny diskuse i tam. Ale do doby vzkypění svobodné a demokratické péče “naší ” vlády” o vědomí Čechů bylo na Sputniku rovněž možné svobodně diskutovat. Narozdíl od svobodných a demokratických českých masmediálních ohlupovadel.

KSČ ruSStí švábi 26/08/2022 - 19:47

Co Aeronet a Protiproud?

Gejza 26/08/2022 - 22:51

Aeronet a Protiproud jsou svobodná a demokratická česká masmediálníá ohlupovadla? Neřekl bych. A také bych neřekl, když se podívám na záhlaví tohoto komunistického webu, že bychom se nacházeli na anarchistickém Aeronetu, nebo pravicovém Protiproudu.
Mimochodem, i u některých výstupů Protiproudu lze diskutovat, ale mezi prosťáčky, jako jste vy, nebudu šířit jak a věřím, že vy na to sám nepřijdete.

Josef 26/08/2022 - 13:01

Babiš se nebojí chodit nebo jezdit mezi lidi,což u jiných politiků postrádám. S chutí by šel na mítik Fialy a řekl mu pár slov. My se musíme uskrovnit. On ne.

Neasi 26/08/2022 - 13:47

Fialova vlada jaksi musi pracovat. Bures taky nejezdil, jen 3x denne tiskovka ja ja ja.

panucetni 26/08/2022 - 13:51

MPA bere ve snemovne 300.000, Buresovi ritolezi Alenka a Karel&Karel ne

o.motl 26/08/2022 - 11:49

Sbírka nácků, komoušů, kolaborantů s Ruskem a užitečných idiotů. To bude vypečená demoška.

jmm 26/08/2022 - 06:12

No jasně-když tu žijeme….

Ptám se pro kamaráda 26/08/2022 - 13:53

Kdypak utece prvni komousky disident do Moskvy?

fronda 26/08/2022 - 22:57

Proč do Moskvy?

fronda 26/08/2022 - 00:48

Tak třeba mně může být nějaká Česká republika ukradená. Mimořádně odporný státní útvar, satelit amerického režimu. :(

Ovšem rostoucí fašizace Západu, snaha o revizi výsledků druhé světové války, protidemokratické tendence, to je velice nebezpečné.

nahlas VÍC NAHLAS vy 2% 🍒📢📣 26/08/2022 - 01:36

?

strycek vova 26/08/2022 - 13:55

To je na Puškinivu medaili

Gartouzek 26/08/2022 - 00:33

Vydává Parteigenossin Vladimíra Vítová z ANS pořád s panem A. B. Bartošem seznam židů činných v české společnosti?

rosemil71 25/08/2022 - 20:26

Paní Monika je pěkná MATURE, na tu mi nesahejte. Přidám povídku

Jan Dvořák 25/08/2022 - 17:52

No, ruský plyn tu máme teď a zrovna nejlevnější není. Zajímalo by mě, jak by to zdejší Putinovi rektální alpinisté chtěli zařídit?

Mein Gott 25/08/2022 - 19:21

No vy jste mi hospodář. Přeci přímým nákupem od Rusů na dlouhodobé kontrakty, jako donedávna. Ne přes německého prostředníka a s čtyřnásobnou přirážkou. Divné, že, vy rektále?

fronda 26/08/2022 - 00:52

Vazal musí draze nakupovat od svého pána, ne lacino přímo od producenta. A ještě se radovat, jak je zdravé nepřetápět byty.

fronda 26/08/2022 - 00:50

Rusko je buržoazní demokracie. Kyjevská fašistická diktatura zatím stále okupuje téměř 80 % nebohé Ukrajiny.

Ajka 25/08/2022 - 17:05

Vláda zbytečně roztáčí inflační spirálu nedostatečnou pomocí, kterou by nemuseli poskytovat kdyby vyřešili energie, příčinu zvyšování cen všeobecně. Nechápu to, když to chápe snad i ten nejjednodušší člověk v ČR. Tedy krom Pekarové a zdejších bojovníků proti komunizmu, kteří zároveň děkují KSČM, že jim dává ke sprosťárnám prostor. .

Yurri Simon 25/08/2022 - 19:37

Nikomu neděkujeme, posíláme vás do pr%dele, kolaboranti.

Alexej Čepička 25/08/2022 - 10:36

ajaj – jak tam budou aji komunisti,tak to bude důležitý …

Fero 25/08/2022 - 09:58

Doufám, že jak vyzval pan Skála, podaří se sjednotit lidi všech směrů aspoň v této kritické době naší země a překonat angažovanost těch, kteří se snaží rozdělovat. Třeba ostentativním vymezováním se vůči komunistům. Těm nejspíš vůbec nejde o blaho země, ale pouze o osobní prospěch, případně o zmaření celého vlasteneckého sjednocování.

Karel Brázda 25/08/2022 - 10:06

Ty flastenče, když se rozdávaly mozkové buňky, tak se na tebe nedostalo, viď. Nic si z toho nedělej, nějaké uplatnění, kde budeš užitečný, pro tebe najdeme.

Fero 25/08/2022 - 10:10

Úplně jste mě svým výronem inteligence odrovnal, hlavo. Ta smršť absolutně neprůstřelých argumentů, ta originalita myšlenek, ten romanopisecký sloh. Klobouk dolu… Ještě nějaký oduševnělý kousek předveďte, ať je pořádná sranda.

Greta 25/08/2022 - 17:11

Brázdo, ty máš na jeho argumenty jen urážky, to je ti podobný, ubožáku. Dej si odpojit plyn, fialohujere kup si Alesvetr s Pekarovo- A damovou..

Yurri Simon 25/08/2022 - 19:39

A ty zalez zaostalým ruSSákům až do pr%dele, chuděro….

Komentáře jsou uzavřeny.

Nasepravda.cz 2023. Všechna práva vyhrazena. Vydavatel: Futura, a.s.