Pandemie Organizovaných Kriminálních Duší v české politické reprezentaci

od redakce

V průběhu posledních dvou let mi připadá, že se pojem pandemie povýšil na status standardního globálně garantovaného nebezpečí, tedy jinak řečeno lidem je existence pandemie doslova garantována! Zároveň byly nastaveny kontrolované nadnárodní procesy, jak lidem vnutit, aby toto nebezpečí považovali a priori za samozřejmé, a nad touto skutečností dále nepřemýšleli. V neposlední řadě byly vytvořeny vzorce optimálního lidského chování, které je vyžadováno v takto garantovaných pandemických stavech, tedy poslušné podvolení se, včetně omezení lidských životních stupňů volnosti i přesto, že se tím žádná »pandemická« příčina nikdy nevyřeší. Existuje vůbec snaha řešení příčiny, když je známo, že pandemický stav jde ruku v ruce s všudypřítomným strachem, základním kamenem pro rychlou koncentraci či přerozdělení moci, farmaceutickými výsostnými zájmy, spojenými s přílivem peněz či vzniku nového systému globální kontroly zdraví? Příliš mnoho kaprů plave v tomto pandemickém rybníce.

Na podzim zase…

Na podzim nás s největší pravděpodobností čeká opět vyvolání »pandemického« stavu, který pozvedne sezónní důležitost ministra zdravotnictví na požadovanou, jemu odpovídající rétorickou úroveň. Jaká pandemie a čeho to bude, rozhodne globální zastřešovatel WHO pod patronací světových elitářských i filantropských klik. Některá východoevropská biolaboratorní ohniska však na tento proces mít vliv nebudou, byla totiž vyřazena z provozu zásahem vyšší moci. Věřme tedy, že pandemie nebezpečných patogenů nejsou na pořadu dne.

Ve hře jsou však již avizované opičí neštovice, krvácivá horečka, koronavir, případně jejich kombinace. Užívejme tedy léta a doufejme, že to bude stará dobrá předsametová virová klasika. V opačném případě léčení v topné sezóně s nejistými zásobami plynu, s drahou elektřinou, podpořenou dalším růstem nezkrotné inflace, by určitě nemělo v případě nových nemocí efektivní ozdravný účinek.

Pandemického stavu jsme se bohužel postupem času od sametové revoluce dočkali i na naší politické scéně. Důsledkem této pandemie je mimo jiné stav veřejných financí, blížící se brutální snížení životní úrovně a destabilizace sociálního smíru. Tento rozsáhlý problém je možno charakterizovat jako »Pandemii Organizovaných Kriminálních Duší« v české politické reprezentaci. Za vnik tohoto stavu jsme také spoluodpovědní, protože jsme si nechali lhát a postupem času akceptovali skutečnost, že je tak nějak samozřejmé, že v politice se u koryt krade a probíhají lobbistické procesy ve smyslu »kdo nekrade s námi, jde proti nám«.

Co však dalo této politické virové epidemii pandemický punc, bylo vazalské otevření národních stavidel pro destruktivní vlivy mířící z USA, s cílem kolonizace EU. Ne nadarmo Velká Británie opustila EU, jako dřívější anglosaská koloniální velmoc by nebyla schopna existovat ve svazku, který bude plně kolonizován. Raději zvolila cestu tichého kolonizátora.

Dlaň sociálního smíru se promění v pomyslnou pěst

Více jak třicet let trpělivé západně–zámořské práce, pečlivý výběr potenciálních ambiciózních kriminálních politických charakterů, nastavování vazalských nadnárodních procesů a politických vazalských vzorců chování vytvořilo pandemii vskutku vybroušených kriminálních duší a rozměrů v naší politické reprezentaci. Tento proces se nyní nachází ve své předvrcholné fázi. Ve fázi, kdy my se na jednom místě ve svých doslova »relativistických« jistotách soustředíme na současný existenční strach a další »avizované« pandemie nemocí, ale za časovou oponou jsou rychlostí světla politicky vytvářeny události, s výsledkem řádově horších ekonomických stavů, než jaké jsou nyní běžnému občanovi dostupné ke spatření! Pokud inflace nyní dosahuje 16 %, očekávejte, že již setrvačnost procesů generuje výsledek tisku potravinových lístků a zdražení potravin v řádu stovek procent.

Jestliže slyšíte z úst premiéra, že čím dál více lidí dosahuje na sociální podporu, a je to proneseno ve smyslu, že se tím chválí, očekávejte, že dlaň sociálního smíru se promění v pomyslnou pěst. Navíc, vezmeme-li v potaz, že vychází najevo špička ledovce konání organizovaných kriminálních duší ve vládnoucí části české politické reprezentace.

Vzpomeňte si, jak jsme se jako pozorovatelé jevů teorie relativity soustředili na obrazovkách po sedmi letech znovu na nové skutečnosti kauzy Vrbětice, vyhošťování ruských diplomatů a protiruské postoje. Minimálně již v té době, ne-li o několik let dříve, měli globální kriminální duše a jejich lokální vazalové rozhodnuto o nutnosti evropského konfliktu. Naše zbraně doputovaly na Ukrajinu jako vůbec první ještě před jeho začátkem, a to již také o něčem svědčí. Kolik zbraní a zbraňových systému jsme před vypuknutím konfliktu a následně do jeho ohniska a komu poslali, se nikdy nikdo z nás nedozví, ani vám to přesně povědět nikdo nemůže, na optimalizaci inventarizačních procesů byla a je příhodná doba.

Je žádoucí vyřešit příčiny současné pandemie Organizovaných Kriminálních Duší v české politické reprezentaci? Příliš mnoho zámořských žraloků plave v tomto pandemickém oceánu!

Jiří MIŘEJOVSKÝ

Přečtěte si další články

17 komentáře

pametnik 24/06/2022 - 00:05

AFOLF A JOSIF UZ NEJSOU KAMARADI

Represe po atentátu obnovila dlouhodobý spor v exilu o míru podněcování domácího obyvatelstva k aktivnímu odboji.
Ovšem komunisté od svého návratu do odboje po červnu 1941 vystupovali aktivně a žádali výzvy k odboji vysílat.

Josef 23/06/2022 - 08:10

Fiala ,Lipavský,Černochová slouží Američanům a vedou nás do bankrotu. Odstřihnutí se od Ruska nás stojí stovky miliard. Potřebujeme politika jako je Orbám. Je nutné spolupracovat s Ruskem jinak padneme.

Prokop 23/06/2022 - 18:58

Nezapomenout na nacistické Němce, jejich fabriky tady vykořisťují naše pracující.
Pravdu měl Gustáv Husák, chtěl připojit Slovensko k SSSR …
A pak už by to bylo kousek.

Pozorovatel 23/06/2022 - 01:41

Jak byla na Vaclavaku ta minidemonstrace komunistu s ruskymi vlajkami… 75+ a 2-3% 👎

Ted na Kampu nepřijeli Beatles, ale @StuchlikovLucie a @VacDol. Efekt stejnej, hlava na hlavě :-) 👍

Milouš 22/06/2022 - 23:44

Ten imperijalizmus, oni ho prostě pořád budou zavádět tohleto! A do toho teď ta Fijalová vláda. Samej reakcijonář! Staňura! A ten pirátec! S těma copánky! Síkela! Atakdál!

Doctor 22/06/2022 - 23:45

Pan inženýr Síkela to vyvažuje tím, že žádné copánky nemá. A jak tak koukám na fotku nové vlády, vidím, že je tam hrozně málo copánků.🙂
Soudruh ministr Váleček taky nemá žádné copánky. 😉

Milouš 22/06/2022 - 23:49

A pamatujte, ani bojler nezobe zadarmo. Práci čest!

Milouš 22/06/2022 - 23:23

Soudruh Milous Jakes to pred lety podcenil – a hned z toho byly tyhlety… nepristojnosti.
Ucime se z chyb predchozich petiletek! 😎😉

BOG 22/06/2022 - 21:28

Paterak je sulda, fronda jmm….. trochu,

Klan je curak,

Mirejovsky je ale extrakokot!

i proti jac.

ctenář 22/06/2022 - 21:25

Ja tam vidim krypto iluminaty:vtc

vytvořeny vzorce
VV Barta

kolonizátora Dlaň sociálního
KDS Benda

Organizovaných Kriminálních Duší
OKD Bakala

Dlaň sociálního smíru se
DSSS Tomáš Vandas

Havlík 22/06/2022 - 18:50

Pryč s fialovou vládou, dokud je čas.

Boženka J. 22/06/2022 - 23:17

“Měli jsme rybičku, ale dali jsme ji tetě do Čech, protože ona má lepší akvárko”.

Drábová 22/06/2022 - 18:37

JIŘÍ 1
Model Ruské federace, zajídá se jim pravidelná nesmrtelnost ruského »Velkého vítězství«. Neschopní politici využívají situaci k ospravedlnění zejména neřízené energetické, komoditní i potravinové inflace, prosazení nebo krytí strategických politických chyb.

Drábová 22/06/2022 - 18:35

JIŘÍ 2
Elitám nevyhovuje současný model Ruské federace, zajídá se jim pravidelná nesmrtelnost ruského »Velkého vítězství«. Neschopní politici využívají situaci k ospravedlnění zejména neřízené energetické, komoditní i potravinové inflace, prosazení nebo krytí strategických politických chyb.

obdivovatel 22/06/2022 - 14:32

✈️ 1
Dominance na obloze: jak ruské Su-35 ničí ukrajinská letadla a drony.
Stíhačky ozbrojených sil RF Su-35 a Su-30 sebevědomě drží své pozice a potlačují ukrajinské letectví na obloze.
Stíhací letoun Su-35 se odtrhává od desek předního letiště. Pilot vede letadlo k linii dotyku. Na těchto strojích byla vybojována nadvláda na obloze nad Ukrajinou.
TV ZVEZDA

obdivovatel 22/06/2022 - 14:31

✈️ 2
Mezi každodenní úkoly: kontrola vzdušného prostoru, doprovod útočných a bombardovacích letadel, ničení nepřátelských systémů PVO. Piloti mají za sebou desítky a dokonce stovky úspěšných bojových letů. Někteří už vyměnili druhý tucet sestřelených ukrajinských Su-27, MiG-29, Bayraktarů.

jmm 22/06/2022 - 10:40

“žraloky” zavřít do klecí…

Komentáře jsou uzavřeny.

Nasepravda.cz 2023. Všechna práva vyhrazena. Vydavatel: Futura, a.s.