»Popravčí« vládní četa splnila zadání

od redakce

Rozbití společného československého státu, rozkradení majetku pod krycím názvem kuponová privatizace, zatažení ČR bez souhlasu svých občanů do NATO, přijetí České republiky do EU. To jsou jednotlivé milníky scénáře ztráty suverenity a nezávislosti naší země.

Nyní podpisem tzv. obranné dohody mezi ČR a USA se kruh uzavírá. De facto končí i existence vlády Petra Fialy (a vlád následných, rádoby demokraticky zvolených), nastává konec existence samostatného českého státu. O dalším osudu ČR bude rozhodovat Bílý dům a Pentagon.

Koňským handlířům ze Strakovy akademie se podařilo vytvořit namísto vyvážené smlouvy dvou obrazně suverénních států ve skutečnosti bianko šek. Záměrně a účelově odfláknutou vazalskou smlouvu vyznačující se povinnostmi ČR, a právy USA. Smlouvu znatelně se nelišící od smluv uzavíraných s náčelníky na africkém, jihoamerickém či asijském kontinentu v dobách vrcholného kolonialismu.

Smlouva přichází v době, kdy Mezinárodní měnový fond předvídá blížící se konec dolaru jako světové měny, kdy USA nebudou moci tisknout další navyšující se počet bankovek k udržování svých vojenských základen po celém světě. V době, kdy USA už nebudou mít dostatek financí na udržení základen, a naopak začnou požadovat po svých vojenských koloniích, ke kterým se ČR hrdě hlásí, aby financovaly americké základny na svých územích.

ČR za dobu více než 20 let svého členství v teroristické organizaci NATO sloužila zájmům USA víc než věrně. Nejen mnohaletou přítomností naší armády po boku příslušníků americké armády při rozvratu v Afghánistánu, či vládní podporou bombardování Jugoslávie. Nyní krvelačná Černochová podpisem smlouvy připravuje území ČR pro další bojiště k naplňování imperiálních zájmů USA, jež neskrývají svou touhu pokračovat ve válečném tažení, tentokrát proti RF a ČLR. Předáváme zadarmo poslední zbytky suverenity našeho státu, který je ekonomicky již tři desítky let v koloniální podřízenosti Německa.

Metastáze rakoviny v prosazování agresivní a dobyvačné imperiální politiky USA zasáhla svoji další »spojeneckou« zemi, tentokrát Českou republiku.

Po více než 30 letech od státního převratu se definitivně naplňuje odkaz dramatika Václava Havla. Vítězství pravdy a lásky k USA. S ním i dovršení narůstajícího pocitu cizinectví našich občanů ve vlastní zemi, nabývajícího na intenzitě v důsledku započaté ukrajinizace České republiky, který podpisem tzv. obranné smlouvy mezi ČR a USA přerostl v pocit konce naší státní existence.

Miroslav KAVIJ

Přečtěte si další články

Nasepravda.cz 2023. Všechna práva vyhrazena. Vydavatel: Futura, a.s.