Ruce pryč od Slovenska. Ami, go home!

od redakce

Slovensko se bouří, tisíce lidí protestují proti vzniku amerických vojenských základen Sliač a Malacky na Slovensku.

Za 46 milionů dolarů chtějí zaprodat suverenitu a svrchovanost Slovenské republiky, zní z úst protestujících. Ještě v březnu 2019 tvrdil Jan Cempel z manipulátoři.cz, že se jedná o hoax. Všichni ti elfové a jiní rozsévači jen té jediné vlastní pravdy spustili jako na povel. Hoax, je to hoax, je to ruská hybridní provokace! A média hlavního proudu, i na základě takových tvrzení, vehementně popírala snahy Američanů rozšířit vojenské základny ve střední Evropě. Dolary se sypou do kapes nájemných pisálků, ale za tři roky je pravda venku. 214 milionů dolarů jde do východní Evropy na letecké základny, odkud budou moci startovat nejmodernější stroje vyzbrojené nejvražednějším arzenálem, jako jsou fosforové bomby, bomby z ochuzeného uranu, prostě všechny ty chemické a jaderné zbraně schopné zabíjet na rozkaz z bezpečně daleké Ameriky.

Jedině Slováci našli odvahu jít do ulic! Maďarsko za 55,4 milionů dolarů na základnu Kecskemét mlčí! Rumuni v základně Campia Turzii se spokojili s 2,95 miliony dolarů, Lotyši a Estonci si přijdou na 17,75 milionů dolarů.

Smyčka smrti na dohled ruských hranic se stahuje a jak je vidět, není to záležitost dnešní situace, ale přípravy trvaly už dlouho. Už víte, proč nyní z Ameriky zaznívají ty nepodložené informace o přípravě ruského útoku na Ukrajinu, proč už mají zaprodaní novináři v počítači dopředu titulky „Rusko zaútočilo na Ukrajinu!“ Tato hysterie jde tak daleko, že i ukrajinský prezident šel prosit toho amerického, aby tolik nestrašil, že reálná situace je jiná. Marně, vojenská mašinérie se rozjela a prvním výsledkem bude dočasné umístění amerických vojsk u ruských hranic! Proto všechna ta hysterie, cílem je vlézt až za krk staronově vytvořenému nepříteli č. 1.

Proto jsem s vámi, hrdinní Slováci, vy jediní jste našli odvahu se vzepřít a protestovat. Bojujete, jako jsme my bojovali proti radaru v Brdech! Odvahu, nejste v tom sami! Ani my nedovolíme prodat mošnovské letiště u Ostravy Američanům! „¡No pasaran! “

„Je suis Slovaque!“ Leo Luzar

Přečtěte si další články

46 komentáře

Pepek 16/02/2022 - 10:44
marin 09/02/2022 - 22:25

Slovenský parlament schválil obrannou dohodu s USA: Když někdo přepadne Slovensko, přijdou mu USA na pomoc. A naopak- když někdo přepadne USA, půjde mu na pomoc Slovensko !!

Lubo 10/02/2022 - 00:29

Vy jste tu dohodu nečetl, že? Tam není nic o tom, že USA přispěchají někomu na pomoc, ale je o tom, že USA budou mít vojska na Slovensku a zaberou zatím jen dvě letiště. Smlouva jim umožňuje, že bez jakýchkoliv dojednání mohou zabrat jakékoliv další území, nebo objekt na Slovensku. prostě jen ukáží a slovenská vláda jim ho odevzdá. bez jakýchkoliv kompenzací. Takže klidně mohou zabrat třeba prezidentský palác a nikdo jim v tom na základě smlouvy nemůže zabránit. Za další, pro příslušníky americké armády nebudou platit slovenské zákony. Co je dále zajímavé, tak americká armáda a jeji dodavatelé nebudou muset odvádět Slovensku DPH. A mohlo by se pokračovat dále.

fronda 10/02/2022 - 00:34

To je přece u kolonií normální. Angličani se ve své Indii nechovali jinak. A taky tam měli spousty kolaborantů (teď se říká “tlumočníků).

jmm 09/02/2022 - 18:24

Ne NATO!

ANNA 09/02/2022 - 18:01

LAZARE ležite jak placka namisto,aby jste sepsal žadost o uděleni Nobelovy ceny miru gusudaru PUTINOVi,umi obsazovat cele poloostrovy beze ztráty jediného samopalnika!

Kdyby jste byl opravdova ideolog KSCM davno by jste znal PROGRAM NARODNI ZACHRANY PNZ a zvednul ten tlusty zadek a objevil se mezi námi TADY a neschovaval by jste se kdesi v kanclu!

Ještě tu napište,e se mame sjednotit ale holenku NA ČEM,když nejste schopen zdiskutovat skvělý program AA teamu SV !
Prý chcete čkat až vláda nasere občany tak,že budou volit samospadem vyhořelou KSCM,kde jste ideolog,ale ležite na břuchu a nic nedlate!
HRUZA ING.ING Ivošu LAZARE !

mhad 09/02/2022 - 18:29

Co kouříte? Tohle musela být dávka! Vždyť tomu nikdo nerozumí!

ANNA 09/02/2022 - 18:45

HADE čemu nerozumite napište to přesně.Hlavně,že tomu by měl rozumet pan soudruh LAZAR,ale ten se tu neobjevi.
Rada vám vše vysvětlim jen se klidně ptejte je to novinka a jen pro nadane diskutujici,kteři by se chtěli dozvědět “vo co de!”!

rosemil71 09/02/2022 - 20:18

Je šílená a možná i těžce sjetá.Marníte čas.

ANNA 10/02/2022 - 00:09

Rosemile vite,že obracet se proti nositelům myšlenek na webu je největši podlost?
To dělaji hlavně pirati,rozesirači diskuzi se svymi thermoboys!
Neměl by jste zalézt do “mama hotelu”a nesmrdět tady přes obrazovku Rosenmile?
Jste to vy co nosite v zadku pavi péro?

rosemil71 10/02/2022 - 20:18

Máte absťák,nositelko myšlenek?Proboha,co sem chodí za exoty?

Yurri Simon 10/02/2022 - 14:15

:-)))). Já už jsem několikrát varoval tady soudružku, ať s těma drogama trošku přibrzdí, ale je to marný, je to marný, je to marný.. Tipoval bych to na lysohlávky, občas přikrmený pervitinem. :))

Venda 10/02/2022 - 10:01

To má grády, Anna. Jen škoda, že tam není jediná rozumná – a srozumitelná – myšlenka. Analfabet zřejmě nebudete, když umíte klávesnici. Ale mohlo by to být nějaké momentální zaostání. Jak říkal klasik – duševní pohnutí v šestinedělí.

J.Pechal 09/02/2022 - 17:37

Pane Luzare,proč jste s nechodil s rodiči demonstrovat proti rozmístnění vojsk SSSR na území ČSSR,která zde přišly v roce 1968 jako okupanti!!!Takže ani teď nemáte právo krtizovat,když jste v letech 1968-1989 mlčel jako ruský partyzán a okupaci schvaloval!!!!

fronda 10/02/2022 - 00:37

Žádná okupace tady nebyla. Na demonstrace jsem chodíval na 1. máje a v předvečer VŘSR, 6. listopadu. Občas tam také zavítali sovětští přátelé.

doxa 10/02/2022 - 09:42

Opět správně Fronda! To nebyla žádná okupace, nýbrž internacionální pomoc. A ta mávátka z prvomájského průvodu máš jistě někde schovaná, stejně jak ty lampiony.

Yurri Simon 10/02/2022 - 14:18

Samozřejmě, že tady “žádná okupace nebyla..” Nebyl ani Sovětský svaz, a komunisti se nám všem zdáli, protože ani ti tady nebyli. To je mazec, soudruhu Frodo, vás bych fakt chtěl někdy potkat osobně.. :))))

J.Pechal 11/02/2022 - 18:41

Je pravdou, že podobni údajně osvoboditelé přišli v roce 45, vyrabovali nás, odvlékali naše občany do východnich koncentráků a naši zem přes 40 let vysávali. Dokonce nás znovu sprostě okupovali. Tomu prvnímu jsme říkali osvobození a tomu druhému nás nutili říkat internacionální pomoc.

Lubo 10/02/2022 - 00:44

No, měl být od svých 4 let uvědomělý a chodit protestovat. No jste dost slaboduchý. Mimochodem, podle právní analýzy, kterou uvedl generální prokurátor SR, je smlouva o pobytu sovětských vojsk na území ČSSR, smlouvou dvou suverénních republik, kdežto smlouva mezi USA a Slovenskem, je smlouva mezi vládcem a jeho vazalem.

doxa 10/02/2022 - 09:47

Jasně Lubo – armáda jedné suverénní republiky nejprve obsadí druhou suverénní republiku a pak spolu uzavřou smlouvu dvou suverénních republik.

Yurri Simon 10/02/2022 - 14:31

“Smlouva dvou suverénních republik..”? :)))))))))))
Tak teď už díky vám, komoušům, víme, jak vypadá takový smlouva dvou suverénních republik:
To vezme ta asi tak 60x větší republika půlmilionovou armádu, a v noci, jako zloději obsadí tu druhou, tu malinkou republiku. Střílejí civilisty na ulicích, tanky boří domy, přeruší vysílání rádia a televize. Parta výsadkářů potom vezme obrněný transportér, zajede na úřad vlády, a pod hrozbou namířených, nabitých samopalů odvleče naše vrcholné státní představitele na jimi obsazené letiště, kde jsou posazeni do letadla, a uneseni do Moskvy. Tam je na ně několik dní vyvíjen psychický nátlak, aby podepsali jakési dokumenty, legalizující pobyt jejich okupačních vojsk.
Děkuji vám, že jste mi osvětlil, jak taková “suverenita” v podání soudruhů, vlastně vypadá..! :)))

Venda 10/02/2022 - 10:15

Speciální odpověď pro speciálně neinformovaného JP: Demonstrace? Proti rozhodnutí Spojenců z května 1945? Celá Evropa byla tehdy (krom neutrálů) okupována vojsky vítězné čtyřky. Protože nebyl podepsán mír. A není s Německem podepsán dosud. Všude, kde wehrmacht složil zbraně, zůstala některá z velkých armád. My jen měli to štěstí, že Stalin od nás okamžitě vojska bůhvíproč stáhl. To bylo jeho právo. Ale ne povinnost. Rok 1968 byl prostě návratem okupačních sil i k nám. Americký president už zamykal psací stůl, když mu to rozhodnutí sovětský ambasador sděloval, a jen utrousil, že se na to po víkendu podívá. Tak nevotravujte s demonstracema. Kdyby Putin náhodou chtěl, může k Vám přijít dneska na večeři. Pořád to je v rámci válečného práva.

Saša Morozov 09/02/2022 - 17:33

„Mali má právo spolupracovat se soukromými ruskými společnostmi,“ uvedl Putin. Podle logiky, kterou používá Severoatlantická aliance, si Mali může samo vybrat, kdo se postará o jeho bezpečnost, cituje Putina agentura.
A tak se ptám,když si může Mali vybrat samo,pročné UKRAJINA???

NATO je jistota, že sem Rusko nevtrhne a nebude nás okupovat jako nyní okupuje část Ukrajiny. A nějaké Ruské vyjádření o tom, jak je obklíčeno státy NATO, jsou holý nesmysl a je to velmi směšné! Podobné argumenty Ruska jsou jen důvod k vytváření nepřítele pro vlastní lidi, kteří pak tolik neřeší,vlastní problémy.Jen šest procent ruské pozemní hranice sousedí se zeměmi NATO a zmíněné země v NATO chtějí být z bezpečnostních důvodů, aby se u nich nekonalo to, co se děje nyní na Ukrajině. Tyto země mají hlavně špatnou historickou zkušenost se SSSR a nyní i s Ruskem!!! Například Baltské státy jako je Litva, Lotyšsko, Estonsko a hlavně Československo! Pro tyto státy je NATO skutečně jistota, že jsou v bezpečí. „NATO je obranná aliance – je to v zakládajících smlouvách. Je tu jen kvůli obraně sebe a svých členů, pokud by na ně někdo zaútočil,“ Hlavní problém je, že NATO úspěšně brání Rusku v jeho okupačním chtíči

Co nám z toho všeho vyplývá…Putinovo Rusko se v malých či velkých uskupeních rozepíná po celém světě…vždy jsou za nimi bud ozbrojené konflikty či mrtví…V Evropě řádí také…Krym, Londýn, Vrbětice…a to jsou jen ty které byly odhaleny…ted haraší zbraněmi před státem Ukrajinou…která z historického hlediska od Moskvy nikdy nic dobrého nedostala za Stalinovy éry byla vyhladověná kde přišlo o život na 40 milionů obyvatel…za éry Sovětského Svazu..

rosemil71 09/02/2022 - 20:25

Vy jste taky docela těžký kalibr.Nestačím se divit,kolik magorů se tu vyjadřuje.Krym,Londýn,Vrbětice-berete nějaká antidepresiva?Můžete si podat ruce s Annou Bordelářkou.

fronda 09/02/2022 - 23:53

Ukrajina má právo si vybrat, ale ne banda nácků, která okupovala většinu Ukrajiny po krvavém puči proti demokraticky zvolené vládě.
Rovněž režimy v Pobaltí jsou nedemokratické, vždyť se výslovně hlásí k diktaturám 30. let.
To je věc názoru, jestli Pobaltí, Ukrajina a Československo měly se Sovětským svazem zkušenosti dobré nebo špatné. Fašouni v těchto zemích jistě špatné.
Ale volby na Ukrajině pravidelně ukazovaly velkou podporu pro komunistickou stranu, až “musela” být zakázána.
Kdyby v naší zemi fašisti provedli puč, byť třeba i proti tragikomické Fialově vládě, jistě bychom si také přáli vojenskou pomoc od kohokoliv.
Severoatlantický pakt je agresivní zločinecká organizace, jak se potvrdilo během přepadení Jugoslávie v roce 1999 a krádeži Kosova.

Yurri Simon 10/02/2022 - 14:36

Vy hlavo, v Jugoslávii vyvolali vaši srbští soudruzi v čele s Miloševičem koncem 80.let takový brajgl, že kdyby tam NATO po několika letech vraždění nezasáhlo, řezali by si tam hlavy do teď, vy chytrolíne.. Co jste tenkrát udělali proti těm masakrům civilistů, soudruzi..???

fronda 12/02/2022 - 01:15

Brajgl dělali Západem podporovaní nacionalisté, islamisté, narkobaroni. Podle zásady rozděl a panuj. Komunisté v té době bohužel už neměli žádný vliv.
Nicméně, před agresí NATO byl na území bývalé Jugoslávie už 4 roky mír.
Jugoslávie žádné “ty masakry civilistů” nepáchala. Byly to všechno lži západní propagandy.

Venda 10/02/2022 - 10:38

Sašo, Sašo. Morozov říkáš? Ne Mitrofanov? No tak poslyš. Ukrajina od “bolševiků” dostala tři velké dary. Zaprvé samu sebe. Jako součást říjnové revoluce. Kdy dřív byla ustavená země toho jména a území? Zadruhé od Stalina své západní oblasti. Dílem roku 1939, kdy Stalin vrátil k SSSR teritoria okupovaná od roku 1919 Polskem (potvrzená Rusku versailleskými smlouvami jakožto válečnému spojenci demokratických velmocí). Dílem na konci války, kdy SSSR zaklekl území obhospodařovaná Hitlerovým spojencem Maďarskem, mezi jiným i tzv. Podkarpatskou Rus (kterou mělo předtím ve zvláštní správě i Československo). A zatřetí (opět Stalin) dostala Ukrajina vlastní stoličku v OSN, jakož i Bělorusko, a to jako zakládající člen – což neměl žádný dílčí stát na planetě. Tři vrcholné kroky k uznání. Dal někdo Ukrajině víc? P.S. A podívej se na nějakou mapu, kde všude má NATO, čili USA, vojenské základny – to abys přestal mluvit o nějakých šesti procentíkách…

Josef 09/02/2022 - 17:25

Ale my jsme součást NATO, ale pan Luzar asi neví…

http://afbcaslav.cz/?p=415

fronda 09/02/2022 - 23:44

… jako jsme svého času byli součástí Osy.

Venda 10/02/2022 - 10:41

Jsme. No a?

Manitius 09/02/2022 - 16:43

Čím víc amerických vojenských základen tady bude, tím líp, to je nezpochybnitelné.

rosemil71 09/02/2022 - 20:27

Fajn,proč ne?Ale financovat byste to měl Vy a Vám podobní.

fronda 09/02/2022 - 23:43

Váš režim stojí jenom na cizích bodácích, ale stejně mu to nepomůže.

doxa 10/02/2022 - 09:44

Nepomůže, komunisté drtivě zvítězí ve volbách.

Velký Max 09/02/2022 - 16:34

Smlouva, kterou paní Čaputová podepíše má ve slovenské a americké verzi zásadní dodatek že jde pouze o případné využití obou letišť a nikoliv budování základen. Také na území Slovenska nebudou umístěny jaderné zbraně. Mnoho povyku pro nic…

mhad 09/02/2022 - 18:30

I takové naivní názory mohou být

petr 09/02/2022 - 16:22

luzare,luzare … to jsou starosti … ach,ty svatá prostoto :) :) :)

Miroslav Rys 09/02/2022 - 15:13

No jo, Ami, go home. Jenže smlouva už je uzavřena 😃😃

Yurri Simon 09/02/2022 - 14:22

Soudruhu Luzare, vaše dnešní kulturní vložka se fakt vydařila. Jen tak dál. Snad se také i my po Slovensku dočkáme základny NATO. Letiště Mošnov je pro tento účel naprosto ideální. Čest v šest. :))

PetJednaLenin 09/02/2022 - 14:21

ZMRDI Fico stejně jako další představitelé slovenské opozice vystupuje proti smlouvě, o které ovšem začala Bratislava vyjednávat s USA v době, kdy byl Směr-SD u moci. Naď zase uvedl, že k užšímu propojení mezi Slovenskem a USA došlo v souvislosti s tím, že vlády pod vedením Směru-SD nakupovaly techniku od Spojených států.

Lubo 10/02/2022 - 00:49

Jedna věc je nakupovat techniku. Druhá věc je podepsat vazalskou smlouvu. A k tomu, že Smer jednal o smlouvě. Ano jednal, ale když mu byla předložená ze strany USA smlouva v podobném změní, jako se teď schválila, tak jí odmítli a bylo zrušené celé jednání

Hugo Stiglitz 09/02/2022 - 12:48

Takže si to shrňme, ke komu naše, teď již (nafurt), mimoparlamentní komouše srdce táhne. Rozhodující množství na demonstraci tvořili slovenští Kotlebovi fašisté…. Oni ani ti naši neměli k těm německým názorově tak daleko….

PetJednaLenin 09/02/2022 - 14:20

ZMRDI Fico stejně jako další představitelé slovenské opozice vystupuje proti smlouvě, o které ovšem začala Bratislava vyjednávat s USA v době, kdy byl Směr-SD u moci. Naď zase uvedl, že k užšímu propojení mezi Slovenskem a USA došlo v souvislosti s tím, že vlády pod vedením Směru-SD nakupovaly techniku od Spojených států.

rosemil71 09/02/2022 - 20:32

Stačí,když ten svůj blábol napíšete jednou.Nemusíte ho kopírovat pod každý příspěvek.Nebo ouplně nejlepší by bylo držet hubu,ale když už je ta demokracie…

Lubo 10/02/2022 - 00:52

Hm, pokud je mi známo bylo více demonstrací a nejvíce lidí bylo na demonstraci Smeru, takže ne Kotlebovců.

A za další, chcete tvrdit, že dvě třetiny obyvatelstva jsou Kotlebovci? Tolik lidí na základě oficiálních průzkumů je proti podepsaní této smlouvy.

Komentáře jsou uzavřeny.

Nasepravda.cz 2023. Všechna práva vyhrazena. Vydavatel: Futura, a.s.