S pohádkáři ruské hrozby se roztrhnul pytel

od redakce

Konflikt mezi USA a RF eskaluje každým dnem. S ním narůstá i počet válečných štváčů na domácí politické a mediální scéně. Celá pravicová vláda, bez výjimky, která se vzhlédla v možnosti pokračování politiky Havlova humanitárního bombardování. Senát, s hlavním rusofobem  Fischerem a přisluhovači Vystrčilem a Němcovou.

Zatím posledním pohádkářem »ruské hrozby« se stal český velvyslanec při NATO Jakub Landovský. Další bojovník s modrou knížkou vyhlašující z tepla kanceláře za peníze daňových poplatníků válku Rusku, který se občanům představuje v obsáhlém rozhovoru Invazi odvrátíme, jen když Putina odstrašíme.  

Nelze nepřiznat, že Hitlerův nacistický šéf propagandy Goebbels by z mnohých vyjádření Landovského měl velkou radost.Snad jeho největší perlou je sdělení, že NATO je striktně obranná aliance! Počet prstů na obou rukách by Landovskému nestačil, pokud by začal počítat jednotlivé státy, na které tento od svého vzniku v roce 1949 útočný pakt (USA) zaútočil nebo přispěl ke státnímu převratu.

Zajímavé je také jeho další sdělení: »Česká republika, která byla obětí ruské sabotáže ve Vrběticích, by si měla být vědoma, že každý alianční voják, který bude přispívat k její bezpečnosti na východním křídle, je přínosem.«

Bez ohledu na skutečnost, že český národ se řadí ke Slovanům, je třeba zásadně odmítnout slova Landovského (a jemu stejně smýšlejících), že spojenci očekávají více vojáků, které ČR nabídne pro posílení východní hranice Aliance!

Pokud ovšem Landovský neuvažuje o vyslání jednotky válečných fanatických podporovatelů v čele s Řeporyjcem Novotným, Langšádlovou, Ženíškem, Rakušanem a dalšími. Těm jistě v takovém případě bude velkou ctí bojovat za »české zájmy pro potřeby USA« pod velením současné ministryně obrany Černochové! Jestliže si »rozrýpou« válečný konflikt, ať si jej také naši loutkovodiči v první linii odskáčou! Posíleni slovy příslovečné arogance krvavé balkánské řeznice, ex-ministryně zahraničí USA Madeleine Albrightové: »Pokud musíme použít sílu, je to proto, že jsme Amerika. Jsme nepostradatelný národ. Stojíme vysoko a vidíme do budoucnosti dále než jiné země!«

Jenže zatímco USA do budoucnosti neustále vyhlížely, Čína ji svojí ucelenou každodenní politikou přetvořila. Stala se světovou mocností. Se schopností postavit se proti Americe nejen v oblasti vojenské, ekonomické, diplomatické a strategické.

Co říci závěrem k uvedenému rozhovoru? Drogy a alkohol nejsou vždy dobrými rádci. A tak slovy Jána Zákopčaníka, legendárního moderátora počasí, hlavně »slunce v duši«.

Miroslav KAVIJ, člen VV ÚV KSČM za Plzeňský kraj a předseda KV KSČM

Přečtěte si další články

8 komentáře

Yurri Simon 03/02/2022 - 09:46

Copak nám to tu zase soudruh Kavij bublá z mrákot..? Že rusáci nejsou hrozba..? No tak pro komunistické kolaboranty určitě ne.

https://www.youtube.com/watch?v=8DVdGRe7b_I&t=4s

fronda 02/02/2022 - 22:02

Hrozí reálné nebezpečí, že se banderovská diktatura za podpory Západu pokusí zneužít olympiády v Pekingu k okupaci dosud svobodných částí Ukrajiny. Propaganda se samozřejmě pokusí svalit vinu za rozpoutání války na Rusko.

PetJednaLenin 02/02/2022 - 15:06

V některých ohledech se historie opravdu opakuje. Obklíčíte cizí stát svojí armádou, část jeho území už dokonce okupujete a přitom tvrdíte, že vás nějaká země (tisíce kilometrů daleko) chce zatáhnout do války. Absurdní. A ano, vím, že je to hlavně Putinova domácí propaganda.

ušákemerický 02/02/2022 - 18:19

PetJednaLenin – ano máte pravdu, stát se obklíčí a přepadne, infrastruktura rozbombarduje, obsadí ropná pole, dosadí svoje lidi “samozřejmě ti nejdemokratičtější”, made in USA. Libye, Irák, Kosovo rozmlátí Sýrii, podporují Saudskou Arábii v boji proti slaboučkému Jemenu, Srbsko bomby s ochuzeným uranem, Afghánistán – totálně zdevastovaný, Vietnam, Laos, Kambodža, Grenada a zde se bude mluvit o agresivním Rusku. Jenom dotaz, vám asi nevadí, že Rusko je obklíčeno ze všech stran. Raději čtěte Blesk, to je čtení pro vás a vaši inteligenci, tam je Karlos a Lela dle mého soudu vaše IQ skupina. Kupujte si ty vaše romadury a cibuli ve slevě, tam je vaše místo.

Yurri Simon 03/02/2022 - 09:52

Můžete mi prosím, vy joudo, zkusit vysvětlit, jak je “Rusko obklíčeno ze všech stran”, když z jejich celkové hranice o délce 61.000 km (!) sousedí ze států, co jsou v NATO, pouze z maličkým Estonskem, Litvou a Lotyšskem..? A atlas světa jste už někdy viděl..? Bože můj………
:-)))))))))))

ušákemerický 03/02/2022 - 16:24

Yurri – nechlastejte s PetjednalemLeninem a přemýšlejte, Turecko, Rumunsko, Bulharsko, Litva ,Polsko, UKáčko, mám pokračovat ? nebo stačí ?

petr 02/02/2022 - 14:27

o-prevazi-v-putinove-hlave-racionalita-nebo-ruske-politicke-povery/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=664530&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=N5IkYFawpBJ-202

Komentáře jsou uzavřeny.

Nasepravda.cz 2023. Všechna práva vyhrazena. Vydavatel: Futura, a.s.