Ztráta suverenity? Drahé energie? Podpora zbrojení? STAČILO! Říká nová volební koalice

od redakce

Alternativu vůči současnému asociálnímu běsnění do červnových evropských voleb už máte! Takový vzkaz adresovalo voličům nové volební uskupení, které se chystá hájit zájmy i důstojný život českých pracujících a jejich rodin v Evropské parlamentu. Protože je reakcí na bezohlednou asociální pravicovou politiku, zvolilo název STAČILO!

Na dnešní tiskové konferenci koalice představila nejen hlavní body programu, ale osobnosti a tváře nové volební alternativy. Její vznik sice iniciovala KSČM, na kandidátce ale spojuje i další levicové a vlastenecké odborníky. Cítí se být silnou alternativou všem politickým stranám a hnutím, jež se ruku v ruce s Petrem Fialou podílejí na ekonomickém rozvratu České republiky.

Záznam z tiskové konference

V koalici je mnoho zajímavých tváří, jako například právník Ondřej Dostál z iniciativy Spojení demokraté – sdružení nezávislých, právnička a mediátorka Jana Turoňová či Jan Skalický, specialista v oborech doprava a vodohospodářství. »Lidé, kteří tu dnes se mnou jsou, jsou zárukou toho, že se postavíme vládě, ale postavíme se i té současné vládní opozici. Vyslyšeli jsme volání lidí, kteří říkali‚ spojte se a běžte do toho společně‘. Jsme zárukou toho, že naše programové cíle budou v evropském parlamentu skutečně realizovány,« věří europoslankyně Kateřina Konečná, která je lídryní kandidátky.

Podrobněji ve čtvrtečním tištěném vydání týdeníku Naše pravda.

Přečtěte si další články

Nasepravda.cz 2023. Všechna práva vyhrazena. Vydavatel: Futura, a.s.