O Praze se studenty

od redakce

O tom, jak funguje Zastupitelstvo hlavního města Prahy, si se studenty Střední odborné školy Drtinova a Střední školy veřejnoprávní a Vyšší odborné školy prevence kriminality a krizového řízení Trivis v pondělí 23. května povídala předsedkyně pražských komunistů Marta Semelová, která v minulosti vedla zastupitelský klub KSČM v hlavním městě a působila coby poslankyně Sněmovny.

Besedu uspořádal spolek Šance na návrat, uskutečnila se v prostorách Jazzové sekce na pražské Malé Straně. Studenti se zajímali především o otázky bydlení a o petiční právo. »Když se pod petici podepíše tisíc lidí s trvalým bydlištěm v hlavním městě, zdejší zastupitelé se jí musí zabývat,« vysvětlila Semelová.

Úspěch měl test o Praze, v němž se dospívající lidé dozvěděli, tipli nebo na první dobrou věděli například to, že nejdelším náměstím v metropoli je Václavské, největším Karlovo a nejvyšší stavbou Žižkovská věž.

(mil)

Přečtěte si další články

5 komentáře

fronda 24/05/2022 - 22:42

Aby Martu ještě nezavřeli, dneska je taková svobodná doba, že je člověk jednou nohou v kriminále, stačí někde něco plácnout…

NINO 25/05/2022 - 10:26

Frondo,mám nějakou zprávu, že náhubkový zákon cz. nic přibližuje lidu?

ALLAn 24/05/2022 - 21:18

Zvoleni pani Marty je nase vyhra.

Protoze stranickou politiku nikdo nepropaguje vic!

NINO 25/05/2022 - 10:12

Nechce se mi věřit, že v Praze proběhlo setkání studentů s funkcionářkou KSČM bez rušení antikomunisty a spolupráce policie? Vysvětlení mám, že to tam Semelová pokropila nějakou čarovnou antivodou.

ALLAn 24/05/2022 - 21:18

Zvoleni pani Marty je nase vyhra.
Protoze stranickou politiku nikdo nepropaguje vic!

Komentáře jsou uzavřeny.

Nasepravda.cz 2023. Všechna práva vyhrazena. Vydavatel: Futura, a.s.