Kdo se ptá, dostane pěstí do hlavy

od redakce

Kdo se ptá, dostane pěstí do hlavy. Takto lze nazvat vypjatou atmosféru před Národním muzeem po skončení pražské protivládní demonstrace 11. 3. 2023, kterou na videu popisuje Karel Kočí, jeden z bezdůvodně brutálně napadených občanů příslušníky policie Víta Rakušana, viz odkaz https://www.youtube.com/watch?v=1lYoqGnJWBQ&t=30s

Zatímco ministr vnitra, aniž by zhlédl jakékoliv video mapující zásah těžkooděnců, neměl o nepřiměřenosti zásahu pochyb, ihned po jeho skončení na sociálních sítích i médiích mainstreamu stále přibývají videa účastníků »konfliktu«, z nichž je zřejmé, že pan Rakušan má občanům co vysvětlovat!

Ministr Rakušan, kterého provází za krátkou dobu jeho vládního angažmá jeden skandál za druhým, je zatím »neprůstřelný«. Bez nadsázky se dá říci, že s jeho »hlavou« je spojena životnost Fialovy vlády, je symbolem hlavy vládní mafie. Stejně jako předcházející jeho kauzy šly k ledu ještě dříve, než se je podařilo potřebně zmedializovat, tak i v případě sobotního zásahu před Národním muzeem, zůstane Rakušan nadále čistý a důvěryhodný ministr s profesionálním řízením svého silového resortu.

Asociální vláda premiéra Petra Fialy poslušně sloužící ukrajinskému režimu a zájmům USA v tomto konfliktu bude i v následujícím období čelit demonstracím a nátlakovým akcím přibývajících nespokojených občanů, jejichž cílem bude dosáhnout demise současné protilidové pravicové vlády.

Rakušan, Fiala, Černochová a k nim čerstvě zvolený prezident »Pávek«, výkvět toho nejlepšího, co nám mainstream v demokratických volbách »dosadil«, naše současná politická elita vypjatou společenskou atmosféru zatím bere víc než klidně. Vždyť podle nich, každý kdo se odváží přijet do Prahy na demonstraci, je ruský šváb a dezolát!

Přejme kabinetu pana Fialy, aby i nadále jimi nazývaní dezoláti a proruští švábové se chovali poklidně jako doposud. Ono dezolátství, jak je známe ze současných mnohem masivnějších demonstrací ve Francii, Německu a dalších státech, se může přenést velmi rychle i k nám. Napomoci jim mohou bohužel i další podobná vyjádření podobných Rakušanů, Fialů, Pavlů a dalších, kteří o demokracii a svobodě slova umí krásně hovořit, ale ve skutečnosti vytvářejí podhoubí pro další radikalizaci společnosti.

Miroslav KAVIJ

Přečtěte si další články

Nasepravda.cz 2023. Všechna práva vyhrazena. Vydavatel: Futura, a.s.