Americké obsazení Ukrajiny

od redakce

Poslední dobou houstne atmosféra kolem Ukrajiny, kdy vláda USA a spřízněná pravicová média děsí svět, že Rusko chce anektovat celou Ukrajinu. Realita je ale taková, že USA a kolaborující země, většinou členské státy NATO, militarizují Ukrajinu dodávkami zbraní a příslušníků ozbrojených sil. Vytvářejí napjatou atmosféru, kterou nějaký slabý lidský článek může snadno zneužít a vyvolat vojenský konflikt. Ostatně ukrajinští vojáci se už nechali slyšet, že k válce stejně dojde, a že jsou připraveni bojovat.

Ukrajina je silně rozpolceným státem, a to už od doby svého vzniku ve 20. letech 20. století. Reprezentanti tohoto státu se v dějinách zmateně přikláněli na tu či onu stranu. Za druhé světové války někteří Ukrajinci vítali nacisty jako osvoboditele od Stalina, banderovci a další kolaborovali a někteří byli dokonce najímáni jako dozor v koncentračních táborech. Současná Ukrajina je již de facto rozdělena na dvě části, kdy východní část se integruje do Ruska a západní část koketuje s USA a dalšími členy NATO.

Vláda USA se snaží do sporu zatahovat právě NATO. Tento údajně obranný pakt se po roce 1989 změnil v pakt prapodivně akční, který posiluje své vojenské jednotky po světě, včetně hranic s Ruskem, a snaží se o to, aby Ukrajina byla také jeho členem. Jenže ono to není tak jednoznačné. Zde si musíme říci několik jasných faktů.

Za prvé: Ukrajina do NATO nemůže. Její členství totiž není možné bez vyřešení jejích hranic. Současná vláda přitom nemá dřívější ukrajinské území pod kontrolou, konkrétně Luhanskou a Doněckou republiku, a už vůbec ne Krym.

Za druhé: Tento zamrzlý konflikt vyhovuje Rusku, neboť je překážkou vstupu Ukrajiny do NATO. Ruský ministr zahraničí uvedl, že Rusko o získání Ukrajiny nemá zájem, neboť kdo by chtěl ekonomicky a intelektuálně vykastrovanou zemi. USA by sice nejraději Ukrajinu do NATO začlenily, ale ani zamrzlý konflikt pro ně není špatný jako druhá nejlepší varianta. Kvůli obnovení války na Donbasu by přes Ukrajinu netekl plyn do Evropy a USA jako zachránci by ten svůj neekologický a drahý mohly ve velkém dovážet pomocí tankerů. V Polsku a Litvě se už nachází LNG (zkapalněný zemní plyn) terminály. Čím déle bude konflikt na Ukrajině trvat, tím více na tom budou USA vydělávat. Navíc, pokud se Ukrajina bude zmítat v chaosu, ke kterému často přispívá tamní politické vedení, bude to v regionu posilovat Polsko, anti-ruský blízký spojenec USA. Polsko se už dříve osvědčilo, například když na svém území věznilo zajatce z amerických ilegálních válek.

Za třetí: Zástupce velitele NATO pro evropské bojiště je vždy člen EU. To už ale nejsou Britové, ale Němci, kteří do NATO přispívají stejnou výší finančních prostředků (tzv. cost–share) jako USA a to pro období let 2021–2025. To však ještě mnoho neznamená, neboť Německo je od druhé světové války okupované americkou armádou a tudíž není suverénní zemí. Z tohoto důvodu Německo k situaci na Ukrajině opatrně mlčí. Přitom se v současné době snaží s Ruskem domluvit na podmínkách, které se točí hlavně kolem dodávek ruského zemního plynu do Německa a Evropy obecně. Kvůli tomu, že zatím není zprovozněn plynovod Nord Stream 2, pro cenu této komodity bude rozhodující vývoj na Ukrajině a Německo to velmi dobře ví. Navíc chce s Ruskem kooperovat jako dosud i v řadě dalších oblastí. Realisticky situaci vyjádřil Kay-Achim Schönbach, německý viceadmirál, když na adresu Ukrajiny řekl: »Krymský poloostrov je pryč, už se nevrátí.« O prezidentu Putinovi přitom dodal, že by bylo vhodné »mu projevit úctu, kterou skutečně vyžaduje – a pravděpodobně si ji také zaslouží«. Jelikož se ale takové výroky v západních zemích netolerují, viceadmirál už je mimo službu.

Za třetí: Pokud by měla Ukrajina do NATO skutečně nakonec vstoupit, přístupovou smlouvu musí ratifikovat všechny členské země NATO, což je při současném počtu 30 různorodých členů – jak je zjevné již z uvedených faktů výše – prakticky nemožné. Navíc nikdo nechce dotovat destruovaný a zkorumpovaný stát. Jak řekl Jaap de Hoop Scheffer, bývalý šéf NATO: »V dohledné ani ve vzdálenější době se Ukrajina členem NATO nestane. To dřív peklo zamrzne.«

Dění kolem Ukrajiny je ukázka síly NATO pod vedením USA, respektive zkouška rozložení sil v samotném paktu, kdy nové země mají cost–share, příspěvek na činnost paktu, jen přibližně 10 %. USA a dalšími země NATO svými zbraněmi, vojenskými poradci a dalšími armádními zdroji Ukrajinu už fakticky obsadily. Běžných ukrajinských občanů je mi skutečně líto. Byli na tom dlouho špatně kvůli táhnoucí se ekonomické krizi od rozpadu SSSR a v dohledné době to bude jen horší.

Jak si s tím poradí česká politická reprezentace? Nepůjde jen o ministryni obrany a premiéra, ale také o další vládnoucí »elity«, které zrovna neoplývají schopnostmi. Jak už to tak bývá, lidé, kteří jsou nekompetentní, bývají o to více ideologicky fanatičtí. Co jiného jim také zbývá než opakovat prázdné fráze. Známe to už nějaký čas u českých Tchajwanců Vystrčila nebo Hřiba. A nově k nim přibylo několik dalších osob, které se souhrou náhod staly loutkovými českými ministry: dva nevzdělanci Lipavský a Langšádlová. A to už vůbec nemluvím o předsedkyni Sněmovny, která se rychle stala královnou prostoduchosti. Skutečná reprezentace odborníků, jak nám ji před volbami pravicové koalice slibovaly! Není proto třeba příliš sledovat výroky aktuálně vládnoucích politiků. Stačí si tedy přečíst, co říká americká vláda. Čeští místodržící pudlíci ji budou poslušně následovat.

Jan KLÁN, předseda OV KSČM Kutná Hora

Přečtěte si další články

50 komentáře

ANNA 08/02/2022 - 16:35

DRAZI KOMUNISTE NEPROPASNĚTE POSLEDNI PŘILEŽITOST VAŠI ZACHANY

AA team SV je připraven spolu s všimi sympatizanty vás vyvést ze sraček! Podminka je zaháwjit OKAMŽITĚ diskusi nad zde už stojicim PROGRAMU PNZ a ukažte vaši vitalitu jinak bude po váws a zmizite v propasti historie.

Soudružko KK ozvěte se tady mezi lidem a dejte si instalovat telefon,vaši úednici odmitaji zachanu KSCM a schovvaji se před našimi investigativci.
zavolejte tady mezi nas toho doktora Skalu s cilem orientovat se na PNZ,Stejně nemate žadny nosny program a mleni vašeho ideologa tten zmatek ešte podporuje.

Co vy na to lenové strany ,co vlastně chcete!?

Yurri Simon 08/02/2022 - 17:06

:-))))))))) Prosím o překlad následujích termínů:

1) zachana
2) Váws
3). úednici
4) tten
5) lenove

Až tedy soudružka Anna vystřízliví… :))))

ANNA 08/02/2022 - 17:36

Juriji,jsem velmi pronasledovanou osobou,bojuji za svobodu a demokracii! Prvni pravidlo této italske jizdy v tom šporťaku je: CO JE ZA MNOU MĚ NEZAJIMÁ!
Z toho důvodu nemam čas opravovat pravopisné chyby,stejně ty chyby zase za mnou budou vyrabět vnitraci.
Napište zda jste pustil a pochopil strejdu Pjakina!
.Nemohu za to,že ničemu nerozumite,jste vzdělán na prvni prioritě ze 6 pro manipulaci s davem a nemehly ?
Ja piši jak mi zobak narostl a hotovo!

Yurri Simon 07/02/2022 - 16:03
ANNA 08/02/2022 - 15:03

Juriji,naleťet na tak ubohy dopis tajne služby padajici Ukrajiny,bez podpisu vice lidi mžůe jen ohlupený obdivovatel GŘ TV.!
jak se mohu stat ANNA proletářka ,když zdejši šefredaktor je dutý jak sud,nevi nic a čte podobné sraçky jako vy Jurii!
Kdyby chtěl,aby jeho noviny šly na dračku tak by tam dal na prvni stranu strejdu Pjakina.To je kos!
Ty jeho noviny jsou k ničemu ,mi brani realizovat svobodu slova a tak si přečtěte sam vy pitomče muj odkaz na Pjakina a ne cypoviny!Musela jsem,ale misto pomlček dat čarky ,jinak by to ti diversanti z KSCM nepustili

https://outsidermedia.cz/otazka,odpoved,v,v,pjakina,ze dne,31,1,2022/

A ted mudruj Juriji jestli budeš schopen ten odkaz odšifrovat!

Yurri Simon 08/02/2022 - 17:00

To víš že jo, ty blbko.. :))))) Rusky jistě umíš, takže tady máš link na original ruské stránky.
Btw, na celýho Pjakina se ti můžu vybodnout, neb psychopati a paranoici mne zajímají, asi jako nějaká pomatená komouška. Čest v šest.

http://ooc.su/

ANNA 08/02/2022 - 18:08

Juriji,tvoji důstojnici jsou NACIONALNI SOCIALISTI tj vyznavači fašismu! Oni ani nevi co to byla NSDAP pana HITLERA tj NACONALSOCIALISTISCHE PARTEI DEUTSCHLAND no to jste se dostal do hezke společnosti,jen co je pravda!!
Zůstaly vám po fotrovi dva blesky? Přiznejte se zločinče!

Yurri Simon 09/02/2022 - 09:04

Změňte si terapeuta, nejlépe i medikamenty. Už vám z toho Aeronetu jeblo. Čest. ))))

ANNA 09/02/2022 - 10:11

Ale,ale spadlo vám milý ukrajinsky fašisto JURIJI po mém zásahu srdce do kalhot?Tak si tam přivěste trikoloru vlastenče.!

Aeronet? No hned si ho vyhledám! Ja čtu http://www.nwoo.org tam už vaše hitlerovske gumy zakazali diskusi,ale mi to nevadi ,ja poslouchala ted Skalovu simultanku s tim jak se verbuje na presidenta,no je tam prča už 16 500 sympatizantů komunistů se tam tumluje ho podpořit a ne toho panaka generala co vypadá jako stojaci hodiny,vime?
Miru zdar Jurii nebo taky ne! Budete pro fašisticky digitalni koncentrak jako nynejši pirati,co za sebou misto dřevěného kačera tahaji fialovou okurku?

A co plyn mate ho dost,aby jste se ho aspoň mohl ve vašem digi koncentráku nadychat?

Vladimír Kusyn 03/02/2022 - 13:08

Kandidát na prezidenta soudruh Josef Skála, to je jen výkřik do internetových portálů ! Zviditelnění KSČM to moc nepomůže ! KSČM pomůže jedině aktivní spojení se SocDem ! Je to výkřik potápějících se na Titaniku ! Ale je to vůle ÚV a tak to je nutno příjmout ! Jsem v KSČ od osmdesátých let a takových to projevů jsem zažil hodně: Bil’ak, Husák, Štrougal, Kapek, Švorcová atd. ! Chvilku zůstat na ulicích – uliční organizace a přijímat mladé lidi, ti ovšem musí pochopit záměry komunistů a to je složité ! Mládež má jiné zájmy a politika je moc nezajímá. Já jsem chvilku v penzi, za dva měsíce mně bude 65. let a tak nejsem perspektívní pro žádného zaměstnavatele. Komunistický slogan : Mládí vpřed ! Je v mém případě aktuální stav . Jen to ,,Mládí zaměnit za stáří”! Vladimír Kusyn – Ostrava !!!

ANNA 03/02/2022 - 22:42

KUSYNE vy stare projimadlo neuražejte historika a největšiho NARXISTU v republice,že se topi ,naopak !Jeho ponorka vypoušti jedno za druhym torpeds a jeho TV na http://www.stripkyzesveta.cz funguje !

Ma tam už 15 000 fandů,tak mu napište TAM emajl ,aby se tady na webu objevil a zkritizovai PROGRAM PNZ,což vy ignorujete a neumite to.

DEJTE MU TAM DO “STREPIN” EMAJL;ŹE SE TU MA OBJEVIT MEZI NAMI A NESMOLI SE TAM SAM!

Napsala jsem to srozumitelně ?

Yurri Simon 04/02/2022 - 09:29

Napsala jste to asi srozumitelně, otázkou zůstává – v jakém jazyce to píšete..? :)))))

ANNA 04/02/2022 - 17:54

Juriji vy to chcete napsat po putinovsku?
Rozumete rusku mate nějake ruske jmeno,tak vam to natluču kladivem z vercajku vymontovanem z Rude vlajky vitězstvi do kedlubny ,co vy na to bohatyre?

Yurri Simon 06/02/2022 - 15:04

Od primitivní “rudé záře nad Kladnem” by mne to vůbec nepřekvapilo. Pořiďte si chlapa, a přestaňte na stará kolena blbnout, vy proletářko. To rusácké kladivo si nabouchejte sama, snad víte kam. Čest.

ANNA 07/02/2022 - 16:10

Juriji,ja jsem pěkna ženska,kolik važiš,ja važim 59 kilo a to proto,že mam dost velka prsa.podobam se kolumnistce KERRY ze serialu “SEX ve městě” a minule jsem celemu AA teamu SV nosila řizky na poradě nahoře bez.,to jim chutnalo a napady jenom pršely o starych kolenou se mluvit vúbec neda.Zkuste nečo vymyslet k tomu Programu Narodnich Zajmu dole (PNZ) jenom se podivejte ideolog KSCM leži jak placka a nevi si rady oněměl ,no je to LAZAR a asi se s
tu neobjevi objevit tak pojďte ty paprdy postavit na nohy,vzdyt nemaji ani nosny program a to chcete Rudou zaři na Kladně tam jim to kapitalisti vybrakovali a dělnici poutikali .
Zaveďte se mnou diskusi a ja vam vysvětlim,jak komunisti platili plné mzdy a ne jako dnes to těm komunistum ukradnou před nosem dvě třetiny mezd a KK na to kouka jak telatko
Dyť ji nedali na stůl ani telefon aby jsme se ji zeptali jestli ještě vůbec žije a tady se neodváži strčit nos i s tim LAZAREM co ma dva inžinyry a nechce se mu bojovat za Nši věc změnu toho kapitalistickeho režimu bez přivlastku,vychazejiciho z gangsterismu.
Ti staři paprdove se tu neobjevi no na jinych webech je nejmin 250 komentu denné a tady to musime my mladi rozkyvat nebo to tu nudou zamrzne ,tak co Jurii ,co vy na to?

ANNA 03/02/2022 - 11:35

Valečnici z řad KSCM,
Na webech alternativy vzniká strašlivá věc.Voliči si vymyšleji svůj vlastni návrh potřebného programu AA team SV tj Společnosti voličů vas z KSCM,kteři jsou současně de fakto i členy SV informuje o prvnich sjednocujicich bodech možneho nového statu čili NOVE OK REPUBLIKY solidarity! Mam tu k diskusi prvni 4 body PNZ tak se program občanů má jmenovat tj
PROGRAM NARODNICH ZAJMU PNZ k pripadnemu osvojeni.
1.
Navrhuje se tam zmena režimu na stat ne kapitalismu bez přivlastku vychazejici z gangsterismu,ale na stat ,kde nepůjde krast dvě třetiny platů a penzi!
2.
Přimá demokracie IHNED ve formě otevřeni BEZBARIEROVYCH webů pod članky a navrhy na STRANICKYCH webech a nikoli na FB,kde je kakofonie hlasů a žadna odpovědnost politickeho “zastupovámi voliců”
3.
Tvoři se navrh jak obejit 32 let trvajici embargo na ZAKON O REFERENDU a jeho nahrazeni jiným daleko levnějšim a účinnějšim doposud nevidanym mechanizmem!
4.
V tomto bodě je navrh jak se má dělit ten zloděj našich TV koncesionřskych poplatku GŘ TV a to gifty fifty 50% a 50% a nejlip by to bylo 59% nebot chce zvašit tennenažranec TV poplatky a za to už si vytvořime vlastni konkurenčni informačni zakladnu jako občane sami a nepotďebujeme nena6raného monopolistu!

Vznikaji dalši body,na př bod 6,ktery pry chtěla soudružka KK spravovat sama,ale nemame k ni kontakt nebot pry ji doposud nedali snad ani telefon a pan LAZAR ideolog se taky neozve protože si hraje na mlčenlivou placku a NENI TADY PO NEM ANI ŠROUBEK,tak jestli se ozve nebo ne na to čekat nelze!
Pokud chcete o bodech diskutovat či dodat vlastni navrhy udělejte to hned v situaci,kdy se demokracie zhroutila a byla nahrazena vládou menšiny piratů tahajicich za sebou fialovou okurku nevite nikdy dne ani hodiny .

tak Miru zdar nebo taky ne?!

Yurri Simon 04/02/2022 - 09:33

Mohu se pozeptati, co znamená ten váš termín “gifty-fifty..”? A vůbec, vy jste se naučila psát předevčírem, nebo co to používáte za zvláštní stepní dialekt..? :-))))

ANNA 04/02/2022 - 17:28

Juriji,termin FIFTY,FIFTY pouzivaji kapitalisti když se děli o lup.
Tj půlka pro mě a půlka pro tebe.tak to nekomolte a hleďte soudruha GŘ Televize na to upozornit,že je na čase nebyt nenažrany a stale nezvyšovat poplatky z TV a mastit si kapsu!.
A prozraďte Jurii Ukrajinče koho budete volit ,když krome komunistů nebude mit program zachrany republiky PNZ nikdo CO?

Yurri Simon 06/02/2022 - 15:09

Ještě že jste mi to fifthy-fifthy vysvětlila, sice mluvím anglicky od dětství, ale to “gifty” mne zmátlo.. :)) To za a). S poplatky za Českou televizi nemám problém, napište si tam sama, to za b). A volit budu samozřejmě generála Pavla, to za c). Čest.

ANNA 07/02/2022 - 16:38

Juriji,ještě je přiliš skoro vytypovat koho za presidenta..
Co to pišete,za cagloviny dal.Ja bych postavila naši SWISS ARMY a žadala 3,6 bilionu co nam dluži za valečne reparace sousedi.
Za to bychom se mohli vyzbrojit všichni až po zuby ,do almary kulomet zn AK a dalši zbraně od USA ,aby jsme mohli pomoci rozkládajicimu se NATO,dyť německe vojsko rozložila ta LEJNO,když byla ministrm valky a jeji elitni jednotky si museli nosit domu patrony ,aby je neprodala do Mosulu na bleši trh,kde jsou naše samopaly k dostani za kafe,
To toho vymydleneho panaka ani nenapadne,dyt vypadá jako stojaci hodiny!

ANNA 30/01/2022 - 11:44

Válečnici svobody a demokracie,

Ono se žáda prý SOLIDARITA a prý Sjednoceni,ale na čem to naši “zastupci” a redakce to vědět nechce nebo ano?Redaktoři “nevi” a věďět nikdy nebudou dokud jim to nenatlučeme do palic my občane voliči.
Proto je třeba se dohodnout nejprve co vlastně chceme my občané a pak at nas “zastoupi “.
ja piši jak mi zobák narostl a vy se můžete přidat nebo ne.,kdo má jinýa navrh tak at ho tady dá anebo taky ne!
Na jiných webech ,kterè maji BEZBARIEROVY přistup viz Postulát č.2 PNZ to už jede.
Je tam nejméně 250 komentů denně a ne mrtvo jak tady ty noty na buben.
No ni?

Yurri Simon 04/02/2022 - 09:41

Vy “občané voliči” už jste se vyjádřili – v počtu 3,6% ze 60% oprávněných voličů..tož asi tak, vy Rudá záře. :))

ANNA 04/02/2022 - 17:41

JURII jsem rada,že patřite mezi nás SV tj Společnost voličů a ta ma program záchrany republiky a ne jen KSCM.Čisla vami jmenovana patri ji,ale bacha ,jestli rozpozná źe znova vzplala rudá zaře a hajcuje pod celou republikou,tak to je jeji věc!
Budeme si rozumet naš člene ,jak se citite ?

Yurri Simon 06/02/2022 - 15:13

Jako kdybych diskutoval s někým, kdo podstoupil lobotomii.

PetJednaLenin 27/01/2022 - 18:37

Já zase plácám nesmysly, omluvte mě, já jsem kluk jako buk, ale v hlavě mám nasráno, jinak bych nemohl psát takové kraviny. Musím si zase vzít prášek na hlavu.

PetJednaLenin 27/01/2022 - 19:23

TROLIKU, BYL TO MLADY KLUK.
Poslanec Klán (KSČM): Jak to mám rád? Zezadu!
Fotografie
Autor: Oldřich Tichý
28. června 2010 • 06:00
Internetové seznamky jsou takových výlevů plné: „Jsem kluk jako buk. Velikost mužství nad 17 cm. Pohlaví mám částečně vyholené. Oblíbené polohy zezadu, na koníčka a vlastně skoro všechno…“ Předchozí řádky jsou ovšem přece jen něčím zvláštní – napsal je o sobě Jan Klán (27), čerstvý poslanec za KSČM.

RSDr. Jan Klán, Th.D. 28/01/2022 - 00:14

Se neposer čůráku!!!!!!!!!!!!

Martin Rambal 03/02/2022 - 13:23

Uvést sem hřích z mladých let je opravdu ubohost člověka, který který nezná slušnost
je schopen bulvární špíny neustále moralizuje a přitom dokáže jen anonymně plivat na lidi, kteří nesou veřejně svou kůži na trh. Tak vylez z díry a podepiš se, srabe.

williks2 27/01/2022 - 21:12

Nord Stream 2 – proč už dávno neběží? Proč jej německé úřady nepovolí?

Yurri Simon 04/02/2022 - 09:42

Protože potřebujeme klacek na rusáka, co na tom nechápete..? :))

williks2 27/01/2022 - 21:13

Nic si z toho nedělej, pán Bůh tě má taky rád. A jestli tě můžu potěšit, tak to ten pán Bůh udělal schválně.

Karel Prokopič. 29/01/2022 - 10:07

Navštivte lékaře.
A zatím si dejte na ten svůj orgán (který Vám ještě více obl-buje hlavičku) dejte kus ledu.

PetJednaLenin 27/01/2022 - 13:24

Internetové seznamky jsou takových výlevů plné: „Jsem kluk jako buk. Velikost mužství nad 17 cm. Pohlaví mám částečně vyholené. Oblíbené polohy zezadu, na koníčka a vlastně skoro všechno…“ Předchozí řádky jsou ovšem přece jen něčím zvláštní – napsal je o sobě Jan KLÁN, čerstvý poslanec za KSČM. Honza je zaslouženě KLÁDA!

Odpovědět

PetJednaLenin 27/01/2022 - 13:22

A jeste ti americti GANGSTERI – doma staleti zmaru, diktatori, decimace vlastnich obcanu, gulagy, vnitrni nepratele, zahranicni agenti z neziskovek. A to by chteli tahat do Evropy a rozesirat cely svet. Znate nejakeho jejich herce, auto, vyrobek, znacku? Prezident tam vydrzi jen 8 roku…

williks2 27/01/2022 - 20:46

Mimochodem presidenti v USA se střídají každé volby. Jednou demokrati, podruhé republikáni. A tak se pěkně střídají. Jednou za čas se povede, že následné volební období získá tatáž strana. A to jde stále dokola. Jedno mají obě strany společné. Myslí si, že mohou být pány světa a dělají proto všechno.

Ivo Šálek 27/01/2022 - 12:08

Cituji: “Včas a do hloubky neproběhla generační obměna a někteří z mladých připomínají spíše parodii na „jasánkovské agitky“ než moderní avantgardu.”. Na autora sedí jak ušité. A koho že to cituji? Překvapivě současného člena KSČM. Hádejte jakého.

ateista 27/01/2022 - 12:46

Tak si čtěte FORUM 24,Respekt nebo Novinky a budete spokojen. Divím se, že vás zajímají články v HANO.

Ivo Šálek 27/01/2022 - 13:23

Buďte ubezpečen, že vyjmenovaná periodika a spoustu dalších čtu. K tomu, aby si člověk udělal reálný obrázek, bohužel patří občas zabrousit i do oficiálního tisku komunistů. Ale jenom proto, aby se člověk potvrdil, že od těchto hochů žádná revoluce nehrozí. Daleko více než problémy lidí práce je totiž zajímá obhajoba východních autokracií.

williks2 27/01/2022 - 21:01

Vy stále žijete v představách, že v dnešní době je nutná revoluce? Já tomu říkám, že : “každý pseudomoudrý se umlátí sám”. A propos. Když bude 10 časopisů psát jedno a totéž a proti nim bude jen jeden, komu budete věřit? Reálný obrázek si může každý jednotlivec utvořit sám jen tehdy, když bude o věci přemýšlet a analyzovat skutečnosti a nebude slepě věřit všemu, kdo co napíše. Varování! Při přemýšlení může nesnesitelně bolet hlava.

petr 29/01/2022 - 05:04

williks2 : máš pravdu,tovarišč,revoluce je dnes dokonce nežádoucí,jelikož,jak známe ze zkušeností – ,,každá revoluce požírá své vlastní děti” a to by vám ty bolševické řady prořídly ještě víc …

fronda 28/01/2022 - 01:41

Nejméně demokratickým režimem ve východní Evropě je bezesporu ten kyjevský. A ten obhajujete vy.

Yurri Simon 03/02/2022 - 09:38
johny 27/01/2022 - 15:48

ateista : hodně lidí má ,,HaNo” coby náhradu za bývalý Dikobraz …

williks2 27/01/2022 - 21:02

Johny, Johny.”Yes papa?” Nebuď trouba. “Yes papa.”

karel 40 28/01/2022 - 05:09

Tak se nám podařilo založit díky vám Z.O. Mladých je nás 40 ve věku 18 až 25 let. Raději nepíšeme kde at vás neklepne pepka.

petr 29/01/2022 - 05:15

karel 40 : 18 až 25 let ? no,to je pochopitelné,ještě s nimi mlátí puberta o chodník … ale – zkuste jim ( jako ostatně všem komunistům ) sáhnout na majetek,nebo jim něco přikazovat / zakazovat a rázem bude po ZO, ona se stupidní teorie marxengellesninismu naštěstí jaksi vytrácí,pouze skupina fanatiků ji bude obhajovat za každou cenu.

Velký Max 27/01/2022 - 11:01

Autor celkem pravidelně projevuje jedinečný talent jak své často racionální úvahy “zazdít” zcela zbytečnými zkraty. Spolková republika Německo není USA okupovaný a suverenity tak zbavený není, jak tvrdí autor. Pravdou je opak a důkazem zmíněný projekt .Nord Stream 2,, který od počátku projektu leží Američanům v žaludku,proč ví snad každý. Označovat některé naše současné ústavní činitele za nevzdělance a prosté duchem, jak činí autor, je s ohledem na to co si lze v tomto deníku občas přečíst je pouze ztrátou sebereflexe. Jeho závěrečná věta ” Čeští místodržící pudlíci ji budou poslušně následovat.” je tragikomická. Pokud se ohlédneme do naší nedávné minulosti, kdy “věrchuška” KSČ chodila s deštníkem, ač na nebi ani mráčku, ale v Moskvě pršelo ,se nedá novodobých dějin vyzmizíkovat…

williks2 27/01/2022 - 21:16

Nord Stream 2 – proč už dávno neběží? Proč jej německé úřady nepovolí?
Promiňte, já to napsal tomu co papá prášky, aby fungoval.

ne68 27/01/2022 - 08:49

Soudruhu, píšete: Jak už to tak bývá, lidé, kteří jsou nekompetentní, bývají o to více ideologicky fanatičtí. Co jiného jim také zbývá než opakovat prázdné fráze. Mrněte do zrcadla!

ateista 27/01/2022 - 10:53

bratře, to by mě zajímala vaše kompetentnost a pokud “mrníte” do zrcadla, povězte nám, co tam vidíte ideologicky závadného, at´ se poučíme.

Komentáře jsou uzavřeny.

Nasepravda.cz 2023. Všechna práva vyhrazena. Vydavatel: Futura, a.s.