Protifašističtí bojovníci proti arogantní sprostotě

od redakce

V poslední době jsme zaznamenali nenávistné útoky proti našemu spolku. Výlučně ze strany funkcionářů Vodičkova spolku (Českého svazu bojovníků za svobodu) a jeho ideových souputníků. Musíme na ně reagovat.

Profilový web KSČM Naše pravda před nedávnem publikoval primitivní osobní útok na našeho místopředsedu Vladimíra Pelce. Je podepsán tiskovým mluvčím Vodičkova spolku Ioannisem Sideropulosem. Úroveň pana tiskového mluvčího demonstruje jeho polemika ve stylu, že Vl. Pelc má takové a takové názory protože »byl udeřen do hlavy«, anebo že »smolí pamflety ve formátu polopravd a demagogií Josepha Goebbelse a fantaskního permanentního boje proti větrným mlýnům v duchu Miguela de Cervantese«, též užívá označení názorového oponenta za »hyenu«, či za »Yettiho« − to jsou jeho originální myšlenky. V textu dále opsal několik polo- a nepravd z webu iportaL24.cz.

Udivuje nás, že politická strana na svém webu připustí publikování bulvárních textů na úrovni šestákové literatury, které mají jediný cíl: Urazit oponenta.

Domníváme se, není vhodné zahnojovat veřejný infomační prostor rozšiřováním uvedených vulgarit. Domníváme se, že web politické strany KSČM něčeho takového nemá zapotřebí. Pan Ioannis Sideropulos má dostatek prostoru na webu Vodičkova spolku, kde své urážlivé texty, své vulgarity publikuje s oblibou, webu, který pro osobní urážky osob s jinými názory s oblibou a hojně využívá. Věcná argumentace u něj absentuje.

Různé názory je nepochybně vhodné prezentovat – avšak jako věcné argumenty. Primitivní osobní vulgární útoky do slušné společnosti nepatří a slušná infomační média je nepublikují.

PaedDr., Mgr. Jitka Gruntová,

předsedkyně výboru Českého svazu protifašistických bojovníků, z. s.

Josef Odehnal,

místopředseda výboru Českého svazu protifašistických bojovníků, z. s.

PhDr. Vladimír Pelc,

místopředseda výboru Českého svazu protifašistických bojovníků, z. s.

Český svaz protifašistických bojovníků, z. s., sp. zn. L 13764 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové viz Veřejný rejstřík a Sbírka listin – Ministerstvo spravedlnosti České republiky (justice.cz).

Přečtěte si další články

9 komentáře

Protifašistickým bojovníkům. 27/08/2022 - 14:41

Protifašističtí bojovníci,
máte pravdu. Naše pravda i ve svých diskuzích umožňuje příspěvky a urážky nejhorší od nejhorší spodiny, jaké by jim jinde ani nedovolili. Snad ten časopis existuje pro ně. Já se divím, že jim to členská základna dovolí. Asi ten hnus Naše pravda nečtou.
.

Maqvis 27/08/2022 - 14:28

Umíte si představit,
kdyby na místě Pekarové předsedala jiná žena, třeba komunistka a přišla s pletením svetrů ? Obávám se, že Mirku by vezlo áro :-)
To by bylo antikomunistických řevů!

fronda 28/08/2022 - 01:23

Ceaucesku to zkusil a zastřelili ho…

Rudý vítr 27/08/2022 - 13:55

Marta je slušná, vzdělaná a moudrá žena té věřím každé slovo ne jak ta hlupana MPA.

Posel 26/08/2022 - 19:35

Nikdy nemá dost, i když je to největší země na světě.

fronda 28/08/2022 - 20:09

Na Ukrajinu přišli na pozvání legitimního ukrajinského prezidenta Viktora Janukovyče. Nebo snad ne?

Mira 26/08/2022 - 12:47

Když jste ten svaz protifašistických bojovníků tak jistě tvrdě bojujete proti Vladimíroviči hitleroviči…..

stepní Hitler 26/08/2022 - 16:51

Synku, ti jsou s námi v řadě

Alexej Čepička 26/08/2022 - 09:16

Lepší než rudé sračky : no,pošli to soudružce Semelová,coby zkušená ti snad poradí !

Komentáře jsou uzavřeny.

Nasepravda.cz 2023. Všechna práva vyhrazena. Vydavatel: Futura, a.s.