Část metra A zastavila nehoda, nejezdí se mezi Náměstím Míru a Želivského

od redakce

Kvůli nehodě kontrolní soupravy je obousměrně zastavený provoz na lince metra A mezi stanicemi Želivského a Náměstí Míru. Předpoklad obnovení provozu je zhruba v 08:30, uvádí pražský dopravník podnik na webu. Ve zbylých dvou úsecích linky A jezdí metro normálně.

Provoz na části linky A je přerušený od 04:40. Důvodem je nehoda kontrolního vlaku ve stanici Flora, sdělila ČTK mluvčí dopravního podniku Aneta Řehková. Záchranáři u nehody nezasahovali, uvedla mluvčí pražské zdravotnické záchranné služby Jana Poštová.

Dopravní podnik žádá cestující, aby v úseku mezi stanicemi Želivského a Náměstí Míru použili povrchovou dopravu. Mezi stanicemi Želivského a Depo Hostivař zůstal provoz metra zachovaný bez omezení, stejně jako mezi Náměstím Míru a konečnou Nemocnice Motol.

Dopravní podnik původně odhadoval, že se metro po celé délce linky A rozjede kolem 06:30. Později čas pravděpodobného zprovoznění odložil o dvě hodiny.

(čtk)

Přečtěte si další články

4 komentáře

tOjsOuOni 11/08/2022 - 17:40

Podle investigativní novinářky vztah nyní jednapadesátileté Pevčichové a Sergeje Lavrova začal před zhruba dvaceti lety. „Kamarádi Vladimira Putina mají často dvě rodiny zároveň. I sám Putin si ještě v době, kdy byl ženatý s Ludmilou Putinovou, vybudoval druhou rodinu s bývalou gymnastkou Alinou Kabajevovou. Jeho ministr obrany Šojgu má zároveň dvě manželky a s oběma děti. A Lavrov v tomto směru není výjimkou,”

Putin 11/08/2022 - 20:19

Za to by jsem tě v Rusku nechal víš co

Zbyněk Votoček 11/08/2022 - 17:38

Na seznam ruských oligarchů, proti nimž jsou namířeny britské ekonomické sankce, se možná již brzy dostane jméno Polina Kovalevová. Šestadvacetiletá žena je totiž nevlastní dcerou ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova. A podle některých zdrojů je pravděpodobné, že nákladný život Kovalevové v Londýně financuje právě kontroverzní šéf ruské diplomacie. Atd atd

Havlík 11/08/2022 - 17:33

Náměstek min. obrany Ruska, A. Krivoručko, má 2 dcery, které mají občanství USA a on sám má v USA nemovitost v hodnotě několika milionů $. To není vše, co se stal náměstkem, nakoupil nemovitosti v Rusku za stamiliony rublů.

Komentáře jsou uzavřeny.

Nasepravda.cz 2023. Všechna práva vyhrazena. Vydavatel: Futura, a.s.