Předvolební aktivita vyvrcholila

od redakce

V uplynulých dnech vrcholila předvolební kampaň ve všech jedenácti místech okresu Svitavy, kde KSČM spolu s nezávislými sestavila kandidátky. Rozdávaly se propagační materiály, občané měli možnost seznámit se s kandidáty a kandidátkami, které stejně už dlouho znají, protože se na ně obracejí se svými problémy.

Volební programy vycházejí z konkrétních potřeb daných míst, teď půjde o to, aby postoupili do místních zastupitelstev lidé, kterým půjde opravdu o zlepšení současné velmi nepříznivé situace. Při setkávání s občany jsme slyšeli stále stejnou písničku – drahota, zejména u potravin, nevíme, jak zaplatíme plyn a elektřinu, nedostaneme se k lékařům, protože nefunguje doprava, a tak bych mohla pokračovat, protože všude je to stejné.

Besedy s občany ve Svitavách při farmářských trzích.

Zato pan Fiala a jeho přisluhovači jsou nad vodou, oni jsou ti nejlepší (doufám, že paní Pekarová už plete svetry), a pan Fiala seděl na pohřbu Alžběty II. blízko amerického prezidenta, to je něco, že? Občané této země mu mohou být ukradení, on je zase bude potřebovat až před volbami.

Je zapotřebí, aby se lidé probudili, demonstrovali a všemi možnými ústavními kroky vyjadřovali svou nespokojenost. Demise by byla namístě, současnou vládu, Senát a Sněmovnu snad už opravdu nikdo nechce, nebo se mýlím?

Lidmila KRUŽÍKOVÁ

FOTO – autorka

Přečtěte si další články

29 komentáře

fronda 02/10/2022 - 22:07

V Mostě to byla předvolební pasivita.

ANNA z KSH 28/09/2022 - 12:51

Pane Gavroch ,
A vite,že se vytvořil AA team SV tj Avantgarda Aktivistů teamu elity Společnosti Voličů,ktery už dokonce ma program potřeb voličů,dnes už 5 postulatů?
Zveme vas srdečně do elity,ktera pilně chce pomoci chudině,nebot ji čeka brzy mraz a co kdyby přichazel z áaa Kramli!To by byl maleur!Pokud se to podaři dame tento navrh k dispozici lidu,než to sežere cenzura,tak by totiž mohla KSCM ty volby vyhrat !!!áaaaaa
No ni?
PS Je zakazana zvlašť áaaa i Solidarita a spojeni myšlenek a strejde Marx bo napsal ten Kapital kdy d3nici a rolnici zbodatli a nyni bude jen ten ŠWABISMUSS a Velky reset aaá áaaaaaaaa aha aha tak bacha!

ANNA z KSH 28/09/2022 - 13:38

Drazi členove SV s potěšenim vam oznamuji,že můžete zahajit diskusi na těchto prvnich NEUVĚŘITELNYCH postulatech poteb všech voličů ve formě PNZ tj Programu Narodni Zachrany,nebo taky ne!
1.
Navrh na změnu režimniho kapitalismu bez pivlastků nrboli skrupuli vychazejiciho z gangsterismu!
2.
Navrh systemu permanentni kontroly tzv Zastupců dnem i noci aw tuto možnost budou mit VŠICHNI voliči!
3.
Navrh na doposud nevidany mechanizmus odstraněni 33 let trvajiciho embarga na Zakon o refrendu!
4.
Super navrh jak tuto změnu financovat v miliardach a odstraněni monopolu GŘ TV na informace!
5.
Navrh jak se branit ŠWABISMU Velkeho resetu banksterů už nyni běžiciho což pry nejde odvolat!
A t d
Pokud to vyjde na sklo a nebudete tomu rozumět,budete muset sami ptst v diskusi nebo taky ne!

Pak ,ale můžete brzy uvidět všechny svate!
No ni?

ANNA z KSH 28/09/2022 - 19:17

Pravě jsem pozorovala přenos z demonstraci na Vaclavaku!

Bohužel byly tam jen proslovy,ktere popisovaly dnešni stav katastrofy režimu,to znaji lide už v
inflaci všichni a nevdi jim ,že je to jen začatek!
.Nic vice,žadny skutečny navrh na možnosti nspravy a změny systemu v podobě skutečneho a srozumitelneho programu na potebnou změnu systemu!

Volani Demisi demisi je obdoba Babiši lehni chvilkařů a on lehnu a lidi se dostali pod okap!
Tak budou ty davy označeny v nejlepšim připadě za zbité puttllerovce a zklamani se projevi dal !
Nic se nepohne,cestu Satanistů k Velkemu resetu a ideologii ŠWABISMU nikdo z řvoucich demonsteantů nezastavi ,jsou to ve skutečnosti jen dalši cinkalisti podobni jako před 33 lety,kterř tehdy asistovali u výkradeni republiky v oblasti průmyslu a nyni čeka republiku zničeni a vykradeni aktiv v oblasti zemědělstvi a to nebude nikym bržděno a nezadržitelně nasledovat ,jakoby jen vidlaci jsou nyni ti cinkalisti,kteři zuřivě nerespektuji ani naznak programu potřeb voličů a ignoruji ho a ženou se proti zdi banksterů jim nachystanou do cesty!Bum bum bum t4ese se dum a to je tsk cele!
No ni?

ANNA z KSH 28/09/2022 - 12:31

Pane Gavroch vite,že se vytvořil AA team SV tj Avantgarda Aktivistů teamu elity Společnosti Voličů,ktery už dokonce ma program potřeb voličů,dnes už 5 postulatů?
Zveme vas srdečně do elity,ktera pilně chce pomoci chudině,nebot ji čeka brzy mraz a co kdyby přichazel z
Kramli!To by byl maleur!Pokud se to podaři dame tento navrh k dispozici lidu,než to sežere cenzura
No ni?

ANNA z KSH 28/09/2022 - 19:25

Pravě jsem pozorovala přenos z demonstraci na Vaclavaku!

Bohužel byly tam jen proslovy,ktere popisovaly dnešni stav katastrofy režimu,to znaji lide už v
inflaci všichni a nevdi jim ,že je to jen začatek!
.Nic vice,žadny skutečny navrh na možnosti nspravy a změny systemu v podobě skutečneho a srozumitelneho programu na potebnou změnu systemu!

Volani Demisi demisi je obdoba Babiši lehni chvilkařů a on lehnul a lidi se dostali hnedle pod okap!
Tak budou znovu ty davy označeny v nejlepšim připadě za zbité puttllerovce a zklamani se projevi dal !
Nic se nepohne,cestu Satanistů k Velkemu resetu a ideologii ŠWABISMU nikdo z řvoucich demonsteantů nezastavi ,jsou to ve skutečnosti jen dalši cinkalisti podobni jako před 33 lety,kterř tehdy asistovali u výkradeni republiky v oblasti průmyslu a nyni čeka republiku zničeni a vykradeni aktiv v oblasti zemědělstvi a to nebude nikym bržděno a nezadržitelně nasledovat a prÿ vidlaci, jsou nyni ti cinkalisti,kteři zuřivě nerespektuji ani naznak programu potřeb voličů a ignoruji ho,ženou lidi proti zdi banksterů jim nachystanou do cesty!Bum bum bum třese se dum a to je tak cele!
No ni?

ANNA z KSH 28/09/2022 - 12:11

ZDEJŠI KSČM A CCCP SYMPATIZANTI JMENUJI na př.

NKVD,TASS,YURI ukrajinec zřejme ,všichni přatele toho čerta Puttlera, by se měli sjednotit na posileni bodů
PROGRAMU dnešniho velmi slabe 11 bodů, ktery dava nicotna procenta a taky napsat redakci,ktera pry je u i bezhlava,že takove slabe člááaanky do čtenařskeho fora dneška nepatři,nebot jsou na urovni uklidnujicich tabletek bromu a nedavaji jim přiležitost v diskuzi výniknout!
Dnes holenkove jde o život,když ten plyn v obou troubach,na jejichž koncich vidime nyni jen pana Putina , vybouchl na sračku a tady nic o tom nestoji na oslavu ,nebot mainstream nevi,že bude zima a housky se budou muset pect ve dvou svetrech, namisto v pecku!
No ni?

ANNA z KSH 26/09/2022 - 14:35

YURI dost se divim,že Ukrajinci jako ty utikaji do Sovětskeho svazu před svou povinnosti usřelit tomu certovi panu našemu Puttlrrovi kedlubnu!

YURI šup do zakopů co tady ješte dělaš u komunistů?
Ja tu jsem ze středověku reinkarnace svobodý a pravdy aaaaaaaaas aha a zastupuji mistra HUSA!
Už. jsi brouku zaplatil odpustky na svůj komin?Jsi pořad impotentni a co tomu řika tvoje stara ?
Kdyby jsi chtěl mam tu pro tebe modré pilulky zn Vstavaček!
No ne?

Yurri Simon 26/09/2022 - 13:03

Tak upřímnou soustrast.. Už se vracíš do hrobu..? :)))

petr 25/09/2022 - 11:51

předvolební “aktivita” – povolební deprese …

ANNA z KSH 26/09/2022 - 11:50

V ramci předvolebni aktivitý měli lidé na podiu podpořit Program Potřeb Voličů,ktery ma již 5 šťavnstych postulatů!
Prvni z nich je odstraněni absence Solidarity a instalace statu,ktery by nekradl dvě třetiny platů a dnes ma pracovni nazev Solidarni stat!

V něm se budou muset dělit majitele velkych peněz o svůj lup fifty fifty a nebudou chtit ŠWABISMUS Velkeho resetu,ktery je pry novy Mein Kampf!
Tento program a diskuzi o jeho postulatech funkcionaři kdysi slavné strany ignoruji a tak se doktor Skala pry nesmi tady mezi nami lidovymi komentatory objevit!
Volby jsou pak jeden maleur za druhym!
No ne?

fronda 24/09/2022 - 20:42

To mají dobré. V mosteckém okrese jsem žádnou předvolební aktivitu KSČM nezaznamenal.

ANNA z KSH 23/09/2022 - 11:16

Rudý větře,
Tato KSČM se stala jen studnici pro vodu určenou jen funkcionarům,kteři se stali buržoasii a nejsou žadni zastupci chudiny jako kdysi a jak sam vidite dokonce odsouhlasili v Parlamentu Po!icejni stat pro kapitslismus bez přivlastků neboli skrupuli,nejhorši druh kapitalismu,ktery existuje a nyni nevidi žadný odpor, chce i dusit světlo a teplo ,poté když jejich banksteři kradou stale timto režimem dvě třetiny platů občanů a ti je prý za to voli!
Navenek vidite,že i tady je naprosty organizsčni chaos,kdy chybi dokonce Šefredaktor za tyto komenty odpovědny a proto mu je kdosi bez skrupuli maže!

Heslo
K LIDU NiŽ S LIDEM VÝŠ!

To je pry vadnymi stanovami ,ktere kritiku nepřipoušteji zakazano a proto neni postupně brzy ani jeden důvod tuto stranu volit a dostala se tak sama mimo parlament!
Funkcionaři JEN přijimaji platý,ale program lidu,ktery už sami voliči začali tvořit maji zřejmě nařizeno jako nova buržoasie ignorovat!
Je to pravda nebo ne Rudý větře?

ANNA z KSH 23/09/2022 - 11:11

Rudý větře,
Tato KSČM se stala jen studnici pro vodu určenou jen funkcionsrů,kteři se stali jen buržoasii a nejsou žadni zastupci chudiny jako kdysi a jak sam vidite dokonce odsouhlasili v Parlamentu Po!icejni stat pro kapitslismus bez přivlastků neboli skrupuli,nejhorši druh kapitalismu,ktery existuje a nyni chce i dusit světlo a teplo poté když jejich banksteři kradou dvě třetiny platů!
Navenek vidite,že i tady je naprosty orgsnizsčni chaos,kdy chybi Šefredaktor za tyto komenty odpovědny a proto mu je kdosi maže!

Heslo
K LIDU NiŽ S LIDEM VÝŠ!

To je pry vadnymi stanovami ,ktere kritiku nepřipoušteji zakazano a proto neni postupně brzy ani jeden důvod tuto stranu volit a dostala se sama mimo parlament! Funkcionaři JEN přijimaji platý,ale program lidu,ktery už sami voliči začali tvořit maji zřejmě nařizeno jako nova buržoasie ignorovat!
Je to pravda nebo ne Rudý větře?

Yurri Simon 26/09/2022 - 13:02

Z jakého století jsi k nám přicestovala..? :-)))))

ANNA z KSH 26/09/2022 - 14:34

YURI dost se divim,že Ukrajinci jako ty utikaji do Sovětskeho svazu před svou povinnosti usřelit tomu certovi panu našemu Puttlrrovi kedlubnu!

YURI šup do zakopů co tady ješte dělaš u komunistů?
Ja tu jsem ze středověku reinkarnace svobodý a pravdy aaaaaaaaas aha a zastupuji mistra HUSA!
Už. jsi brouku zaplatil odpustky na svůj komin?Jsi pořad impotentni a co tomu řika tvoje stara ?
Kdyby jsi chtěl mam tu pro tebe modré pilulky zn Vstavaček!
No ne?

Yurri Simon 27/09/2022 - 14:27

Ozvi se, až vystřízlivíš, ty chuděro….

NKVD 28/09/2022 - 08:22

no,nevím,soudružko … asi bys měla skončit s drogami / chlastem – ten tvůj sovětský svaz je už třicet let jaksi chcíplej,rozpadl se,je z něj shnilá mršina :)

lawrow 28/09/2022 - 08:26

na Ukrajině má jeho pohrobek ruSSko druhou nejsilnější ( nejlegračnšjší ) armádu,která v třídenní speciální operaci ůspěšně postupuje vzad .

Jan Gavroch 22/09/2022 - 22:28

Komunisté v obcích nemusí vědět, co dělají poslanci KSČM v parlamentu a proč je i ti, kdo sympatizovali s komunisty, nevolili. Možná jsou ve vedení KSČM lidé, kteří pracují pro to aby KSČM zanikla.

1.” Politici v ČR desítky let lžou o takzvaném zneužívání sociálních dávek chudými. Na těchto lžích se podílela i KSČM, proto také skončila jako parlamentní strana.”
. To je jeden z důvodů, proč se KSČM již nikdy do parlamentu nedostane. KSČM podpořila návrh zákona, podle kterýkoliv ÚŘEDNÍK nebo ÚŘEDNICE může vzít chudým, VŠECHNY sociální dávky – tedy zabít hladem, zimou staré lidi i děti a před smrtí je mučit a .
——
.2. V parlamentu VAŠI poslanci odhlasovali zákon, podle kterého, po krachu Všeobecné zdravotní pojišťovny, bude VZP předána nejsilnější SOUKROMÉ zdravotní pojišťovně – tedy zahraniční soukromé pojišťovně.
VZP nemůže ,přirozeným způsobem zkrachovat ale může být její krach proveden

Teď nebudu používat hantýrku policistů, státních zástupkyˇn a soudců nebo soudkyň :
Za pár dnů byl POSLANEC Rath zadržen tajnou policií s tím, že má v krabici od vína úplatek, obviněn paní Bradáčovou z přijetí úplatku a uvězněn.
Komunističtí poslanci věděli že POSLANEC Ráth nebyl uvězněn pro vzetí úplatku (8 milionů) ale proto, že vystoupil proti předání VZP soukromému ZAHRANIČNÍMU finančnímu podnikateli ..

Komunističtí poslanci hlasovali PRO vydání POSLANCE Ratha k trestnímu stíhání a k jeho uvěznění

Tím přestala být KSČM stranou pracujících, jak se deklarovala, a stala se stranou kapitalistů – zahraničních finančních kapitalistů a spoluúčastnicí na přípravě loupeže VZP.
KSČM jednala v rozporu s deklarovaným programem a její VOLIČI to vnímali a vnímají jako PODVOD
Je to JEDEN z důvodů, proč ji potenciální voliči nevolili a nebudou volit .
KSČM již nikdy v parlamentu nebude.
—————-
3.3. Bývalá ředitelka Energetického regulačního úřadu, paní Vitásková, chtěla vystoupit v s rozborem a návrhem možného řešení cen energií.Poslanci KSČM, spolu s poslanci dalších stran. ji toto vystoupení neumožnili.
To je jeden z důvodů proč KSČM ztratila hlasy svých stabilních voličů, hlasy solárních baronů , obchodníků s energiemi, spekulantů v obchodu s energiemi, kterým posloužila, hlasy nedostala a nedostala se do parlamentu.
Původní voliči KSˇCM jsou překvapeni a zklamáni ze spolupráce poslanců KSČM s poslanci zastupujícími
zájmy extrémně agresivních a krutých kapitalistů
KSČM se již do parlamentu nedostane Je to škoda.

Paní Vitásková vyvolala velké pohoršení tím, že po celou dobu svého působení v úřadě nepovolila zvyšování cen energií a připravila tak obchodníky s energiemi o velké peníze
Článek o paní Vitáskové je na
https://literarky.cz/civilizace/953-soud-proti-zdravemu-selskemu-rozumu-byvale-predsedkyni-energetickeho-regulacniho-uradu-alene-vitaskove-stale-hrozi-vezeni
—————————
Komunisté mohli získat podporu voličů např tím že by PŘELOŽILI finský zákon o vymáhání pohledávek a dali jej na internet . nebo navrhli zákon, který by omezil nebo zrušil příjmy exekutorů a na ně navázaných právníků a vymahačů – tenhle zákon by neprošel ale komunisté by určili PROGRAM

ANNA z KSH 23/09/2022 - 10:18

Pane Gavroch,
Pridala jsem se k vaši kritice teto. strany,ktera už neni mluvči chudiny,ale pomaha budovat stat kapitslismu bez přivlastk tedy skrupuli ,vychazejici z gangsterismu!
Odpověd však zejmě v souladu s falešnym programem strany bez zdůvodneni odstranena!

Jan Gavroch 23/09/2022 - 20:03

Děkuji

ANNA z KSH 28/09/2022 - 12:26

Pane Gavroch vite,že se vytvořil AA team SV tj Avantgarda Aktivistů teamu elity Společnosti Voličů,ktery ji vytvořil dokonce program poteb voličů?
Zveme vas srdečně do elity,ktera pilně cbce pomoci chudině,nebot ji čeka brzy mraz a co kdyby pichazel z
Krsmli!To by byl maleur!
No ni?

ANNA z KSH 28/09/2022 - 15:59

Pokud bude KSČM prolezla funkcionařskými kreaturami,které dokonce zvedly bez jakekoli kontroly voličů viz bid 2 PNZ ruce svět se divi pry statle tomu tajemstvi, pro instalaci nynějšiho Policejniho statu , pak nema smysl v takove straně mluvit o potřebach voličů natož o potřebach brzke chudiny!
Beze změny režimu nelze nikdy změnit vadný exekučni zakon a je vylouačeno,aby vznikla opravdova Středni vrstva jáko je tomu u sousedů,kteře dokonce valku prohrali !
Ta vrstva,ktera se dnes mylně považuje jako Středni třida bude navic blžicim se Velkym resetem ŠWABIMU zlikvidovana ve prospch velkokapitalu,takže pokud se nepřipoji k programu potřeb voličů ted musi sama vědět co ji opravduale opravdu čeka!
No ni nebo snad ano?

fronda 22/09/2022 - 15:41

Obšlápnou toho ale dost, naši prabolševici 👍🍒

fronda 24/09/2022 - 20:41

To jsem nepsal.

Rudý vítr 22/09/2022 - 14:59

U mne jasná cesta volím KSČM ❤️

Yurri Simon 27/09/2022 - 14:29

A nám je to zase naprosto u pr%dele… A komoušům asi taky, když se tak koukám na ty volební “výsledky..”

Bencroft 28/09/2022 - 08:34

rudému pověrří se to ještě asi nedoneslo,on je zarytej fanatik,který těm komunistickým blábolům bezmezně věří,no … .

Komentáře jsou uzavřeny.

Nasepravda.cz 2023. Všechna práva vyhrazena. Vydavatel: Futura, a.s.