Mocenské elity nás ženou do apokalypsy

od redakce

Rozhovor Haló novin s expředsedou ÚV KSČM Vojtěchem Filipem

Jak by vypadala válka s Ruskem?

Po zhlédnutí téměř válečné propagandy na několika televizích, které lze sledovat v českém jazyce, jsem opravdu znechucen, kam až mohou někteří ve své zaslepenosti a někdy i zlé vůli zajít. Nemohu jinak než se vší vážností a s důrazem na zdravý rozum zveřejnit některá fakta. Jde o dílo expertů z různých zemí Východu i Západu, nechybějí poznámky od vojenských expertů Izraele, kteří mají s válkou své zkušenosti. Jde o lidi, kteří na současnou krizi nahlížejí bez ideologických brýlí a právě zdravým rozumem. Jde o apel, přicházející za oněch 100 vteřin do dvanácté. Během velmi krátkého času by totiž už mohlo být fatálně pozdě. Na cokoli pozdě…

Severoatlantická aliance NATO s jednou miliardou lidí stojí dnes proti 160 milionům Rusů. Jejich jedinou obranou jsou buď spojenci na východě, když kdokoli na západě nemá zájem, nebo atomové zbraně. Na pozemní válku nemají dost lidí.

Položme si zásadní otázku, proč NATO neustále Rusko provokuje?

Dezinformační mediální válka, proč dezinformační, protože jde o jednostranné informace, ještě nikdy jsme neměli možnost v žádných médiích vyslechnout konfrontaci názorů obou stran. Skutečně uvalené sankce a permanentní vyrábění ruské hrozby cíleně vytvořily tu správnou atmosféru pro přímý vojenský střet. Propaganda války dostatečně otupila vědomí populace. Nyní už zbývá jediné – odhodit masky a vyburcovat národy ve jménu »demokratických« hodnot do boje. Výdaje na zbrojení rostou, válečná osvěta jde do škol a »zadržet Rusko« je každodenním slovníkem hlavních médií.

Dokonce nositelé Nobelových cen míru, ale zejména strůjci barevných převratů, radí zpracovaným masám, jak nepodléhat ruské propagandě za žádnou cenu. Jejich stanoviska však masy neznají. Plány, které se z minulosti opakují pro Rusko, jsou stále stejné. Ponechat pouze 15 milionů Rusů na jejich vlastním území.

Britská premiérka Margaret Thatcherová sklidila svého času za tento projev velké ovace a uznání. Plán pokračuje. Zdroje Ruska musí být rozděleny. Opakuji, jde o zdroje, které jsou v Rusku a národ je má k dispozici. Proto se ještě ladí poslední obraz světové krutovlády v Rusku a pak už všichni budou souhlasit snad i s vraždou ruského prezidenta Putina. Vladimir Putin je podle výrobců tzv. pravdy démon a musí být nejlépe zavražděn jako Saddám Husajn a Muammar Kaddáfí. Ale Rusko není Libye a V. V. Putin je Rus a Slovan. A ty jeho jaderné zbraně, co s tím? Velká armáda, obrovské území, vlastní zdroje a místo žoldáků národ vlastenců… To je problém.

Mentalita Rusů proti početně větší armádě NATO s dobrou vojenskou technikou… Takové je rozložení sil v předvečer konfliktu, ale i možné zkázy. Evropa a její hodnoty jsou vytvořeny spíš než občany EU partou korporátních magnátů, ne však válečníků. Evropské mocenské elity nejsou schopny vyřešit vlastní problémy, problémy vlastních lidí. Nejsou schopny jednat o ničem jiném než o vlastním prospěchu. Přes smlouvy, které v minulosti podepsaly, se vždy vzájemně zradily. Spolek elitářů, žijících v jiné realitě, nemá vlastní formulovaný emancipovaný evropský zájem, ale papouškuje svého vůdce v zámoří. Pro světového četníka neplatí žádná pravidla. Určuje si je sám, a stejně tak nám určuje i nepřítele. Nic jiného, než sprosté napadání států a zabírání zdrojů, se ve světové politice nedělo a neděje.

Války ve jménu svobody jsou největším pokrytectvím mocenských ekonomických elit světa. O žádná lidská práva a demokracii nejde! Jen o koloniální zájmy, všehoschopnou moc a ovládnutí zdrojů včetně jejich distribuce.

Slova humanita na každém kroku a za ním zločin jako humanitární bombardování. Kdo se podílel na válkách v Kosovu a kdo rozpoutal peklo v Africe? Koloniální státy se svou historií i současností jsou toho zřetelným důkazem.

Nyní jde o to, kdo ovládne zdroje v Rusku a kdo bude pánem nad distribucí uhlíku a pitné vody v celosvětovém měřítku.

A kritický pohled na dodržování lidských práv v Rusku a Číně?

Je zajímavé, že tutéž přísnost nenastaví západní společenství i pro USA, Francii, Saúdskou Arábii, Kuvajt, Katar a další muslimské země včetně Turecka. Toho všeho si Rusové jsou vědomi. Rusko potřebuje mír. Urážek vydrží mnoho. Žel studená válka nikdy neskončila, jen změnila formu.

Nekonečné sankce nefungují a ničí Evropu a dávají zisk USA, evropští politici se chovají jako hlupáci. Všichni zapomněli, že dnešní Rusko už není SSSR. Ukrajina, ač se vrátila k nejhorším kořenům nacionalismu a fašismu, zatím nesplnila zadání k zahájení války. I přes pomoc vyškolených instruktorů nezabralo ani sestřelené letadlo. Další pokus o střet nevyšel paktu NATO v Turecku.

USA ukládají slouhům úkol, jak začít velkou válku a zbavit Rusko jednou provždy zdrojů? Osvědčená taktika z historie! Provokace, a co nejblíže u hranic Ruska a za nutné podpory dalších Slovanů. Úkol zní: Vojenské obkličování Ruska nemůže být jen v rukách Anglosasů. Něco by tam nehrálo. V rámci strategie musí i slovanské národy chtít zničit Rusko. Plán rozšiřování NATO to ukazuje jasně. Stejně jako instalace Čecha, generála Petra Pavla, do vysoké funkce NATO, a Poláka Donalda Tuska do EU. Jen s pomocí slovanských národů lze ublížit Rusku nejvíce.

Ve vzduchu je další provokace, taková, která musí zahrát na emoce a vyvolat chuť jít do války. Akce pod falešnou vlajkou jsou běžnou praxí vojenské strategie. Neustálé obkličování Ruska paktem NATO co nejvíce k hranicím, vojenské manévry a hrotit napětí a eskalovat střet.

Válka mezi Ruskem a paktem NATO je nastartovaná a téměř nevyhnutelná. Sankce nebudou nikdy zrušeny a celá válečná mašinérie se jen tak nezastaví. Zadržování Ruska znamená navézt co nejvíce těžkých zbraní k jeho hranicím a dobudovat odpalovací základny kolem celého území Ruské federace. Samotná simulace války Rusů proti Evropě a USA překonává silou zbraní a následků peklo vynásobené tisíci. Opět další vlastenecká válka za přežití, nebo smrt.

Pokud válka vzejde na hranicích Ruska, budou pak pobaltské státy pro tento účel obětovány i s divizemi NATO a našimi vojáky?

Počátek války s Ruskem vzejde rychle, ale bojím se toho, jak nejdříve nastane tzv. strategický klid před bouří. To bude ten čas, kdy média spustí tzv. zásadní sdělení pro občany ze zemí paktu NATO: »Rusko porušilo provokacemi světový mír na více místech, jsme ve válce.« To známe od Iráku z »hollywoodských« katastrofických záběrů o ruské agresi. Bude to největší a poslední divadlo, které sehrají superelity s jejich politickými pěšáky. Všichni budou svorně volat »Zničme Rusko« a budou na to mít jen pár minut. Pak se přemístí do svých po mnoho let budovaných podzemních krytů. Jen v USA jsou těchto chodeb na stovky kilometrů, ale pozor – jen pro zasvěcené!

A co reakce Ruska obklíčeného státy NATO?

Taktické jaderné střely uvedené k bojové pohotovosti splní rozkazy. Cíle jsou známé – členské země NATO a USA. Kdo si myslí, že Česko a Slovensko je z toho vyňato, hluboce se mýlí. Obrovské početní převaze armád NATO je nemožné dlouho odolávat jen konvenční technikou. Emoční paralýza vymaže u všech stran politickou dohodu. Systém boje je nastaven mimo člověka, a tak se s tím počítá. Ruské ponorky odpálí veškeré jaderné střely směrem na východní pobřeží USA. Čas pět až 10 minut. První vzájemné údery povedou jako vždy na velitelství a základny, následně na aglomerace, elektrárny, strategické zdroje průmyslu apod. Vše, co je životně důležité pro stát, bude vzájemně zničeno. Ruská velká města včetně Moskvy dostanou pravděpodobně vodíkové údery, které jsou ničivější než atomové pumy. Automatizovaný systém řízení jaderné války Ruska pochopitelně odpálí nejsilnější balistické střely Topol a Satana na vybrané cíle v EU a USA.

Jak se zachová Čína a celá Asie?

Globální výměna úderů je v současných vojenských odhadech 5300 taktických střel a 6000 střel středního doletu k okamžitému použití. Takové množství střel přetíží protivzdušnou obranu obou stran. Na Rusko dopadne v prvních 60 minutách 2500 taktických střel a po 5 hodinách skončí velký ohňostroj. Aktualizovaný odhad na sílu jaderných zbraní a počet mrtvých je 60 až 100 milionů okamžitě. Následně do 15 dnů vlivem radiace, spadu a kontaminace prostředí zemře dalších 300 až 400 milionů lidí. Do půl roku dalších 800 milionů, a to na souhrn všech devastujících následků, resp. zničených základních životních zdrojů.

Pro odklízení mrtvol nebude mít žádný stát kapacitu. Ve všech zasažených státech přestane fungovat infrastruktura. Voda, elektřina, zdravotní systém, doprava, průmysl. Pokud si lze představit chaos s mentálním strádáním těch, co přežijí, máme před sebou obraz, příčinu a důsledky mocensky posedlých psychopatů Západu. Všichni podporovatelé sankcí a nepřátelství vůči Rusku mohou kromě válečného odhodlání sdělit svým dětem na politických přednáškách i to, jak bude vypadat válka s Ruskem.

Vyprovokovat jadernou velmoc k válce je snadné, ovšem zastavit její průběh už nelze. Vojenští velitelé a politici vylezou z bunkrů a odeberou se do Austrálie, jednat o novém světovém řádu. Austrálie a Kanada jsou země, na kterých se elity dohodly, že zůstanou ušetřeny. Publikace o dopadu jaderné výměny mezi paktem NATO a Ruskem jsou k dispozici a každý si může udělat vlastní závěr. Představa vojenských stratégů v USA, že proběhne opotřebovávací válka s Ruskem, která ho bude bolet, je mimo realitu. Rusko nepůjde cestou obrany jen na svém území. Početně se nevyrovná ani technikou ani počtem vojáků. Nemá volbu, a proto dalo jasně najevo, že použije nejsilnější zbraně ke své obraně.

Je celá Evropa opravdu tak hloupá a má tak lokajské politiky, kteří oddaně poslouží vlastnímu zániku? Vážně si někdo z těch papalášů Evropské komise a vedení NATO myslí, že lze Rusko vyhladovět sankcemi a poté ho vojensky porazit bez jaderných zbraní? Proč tak lokajsky poslouchají USA?

Možnou příčinou je přidělená moc a profit. Druhou příčinou je skupinová hloupost, a to všechno uzavírá dlouholeté špehování nejvyšších špiček evropských státních pohlavárů, ministrů a prezidentů. Spojenci odposlouchávali spojence.

Jak odpovědí naši generálové včetně Pavla? Zadržují Rusko, nebo připravují první úder? Jak sám generál Petr Pavel tvrdí, Rusko je největší hrozba, větší než migrace muslimů. Možná že jsou v éteru informace z minulosti a obava, že by je mohl využít nepřítel. Kdo ví? Po celém letitém špiclování našli všichni postižení společnou řeč i společného nepřítele. Každodenně omílané evropské hodnoty a západní kultura jsou jen divadlem a vrcholným pokrytectvím. Je možné vůbec tento spolek ještě reformovat a postavit na jiných a férových základech? Jednotlivé národy všech členských států se musí demokraticky zbavit parazitů. Je v zájmu všech zrušit sankce proti Ruské federaci a začít normálně obchodovat a narovnat vztahy. Evropa musí najít odvahu odmítnout diktát elit. NATO není obranný, ale útočný pakt, žel hájící ekonomické zájmy globálních mocenských elit.

Jak a v co NATO transformovat?

To je úkol pro nové politiky, kteří jsou připraveni provést reformy a chtějí zabránit globální válce. Nikdy v historii se ale nepodařilo žádnými prostředky zabránit válce.

Dokážou naši volení zástupci domyslet, co nastane, pokud po obyčejných lidech budou chtít válčit proti Ruské federaci pod vlajkou NATO? Aby Slovan zabíjel Slovana?

Mediální štvavá masáž a hon na tzv. proruské weby nabírají na síle, že už i malé děti vidí v Rusku peklo se Satanem. Zapojeni jsou všichni »kluci a holky« z neziskovek, celebrity, a nesmíme zapomínat na samozvané aktivisty. Úloha médií a celebrit je klíčová, informační válka jede na plné obrátky.

Nepřítel je znám, jen našinec je stále nějak málo odhodlán k boji. Elita z řad skutečných novinářů je odstavena. Politické analýzy nám tvoří dvacetiletí aktivisté z nadací a mozkových trustů.

Martin Koller, který popisuje velmi pravdivě a profesionálně situaci, se může upsat. Odezvou je ticho. Pokud porovnáme souvislosti, využijeme znalosti o složení a mentalitě všech vrstev české a moravské populace, máme vzorec pro analýzu. Zhýčkaná mládež není ochotna pracovat a duševně se namáhat. Střední generace bojuje o chleba a senioři se v tom všem ztratili pod tíhou nízkých důchodů.

Naši vrcholní papaláši touží jen po funkcích. Jenže 3,5 milionu lidí, živořících v bídě, do války s Rusem nechce. Co s tím?

Národní armáda neexistuje. Mobilizace může přinést jistý druh morálních zábran a možnou politickou změnu na generálním štábu. Stejná situace panuje a stejné nástroje k debilizaci mas jsou praktikovány v celé EU.

Mnoho trefných komentářů si pokládá otázku, za co bojovat? Za rozkradený stát, za majetek nadnárodních korporací, za milionáře a miliardáře vládnoucí elity? Za svobodu, ve které je mamon na prvním místě?

I toto je vyřešeno. Neochotu mas bojovat vyřeší strůjci nového světového řádu (NWO). Prostě válku začnou žoldáci. Žádná jednání, žádná kapitulace, rychlost zahájení války musí předběhnout všechny informační kanály. Rusko se bez jaderných zbraní neporazí, ale jaderná válka nebude jen na území Ruské federace.

Geopolitická situace je mnohem horší než za Kubánské krize. Státy, které ve druhé světové válce napadly Rusko, jsou dnes opět součástí jeho obkličování.

Případný měsíční výpadek vody a elektřiny způsobí apokalyptický stav v celé lidské společnosti. Po dvou měsících se totálně zhroutí každý systém i bez velké války, a tím uvrhne všechny lidi do chaosu. Pro mocenské elity jsou to ale postradatelné aspekty – příliš mnoho lidí, kteří ubírají zdroje.

Kdo připravuje válku a nepřímo ji podporuje ničením zdrojové stability jiného státu a chce vyhladovět obyvatelstvo zavedením nedostatku, a tím docílit svrhnutí vlády, musí počítat i s následky. Všechny státy, kterým Rusko přineslo svobodu vítězstvím ve druhé světové válce, ho dnes zrazují a připravují se na válku proti němu. Rusko už nemá kam ustoupit a nikdy neustoupilo. Rusko žádný stát, ani Evropu nenapadne, má své zdroje na mnoho a mnoho let. Navíc to jsou jedny z posledních světových zdrojů. Ke své vlastní obraně má bez spojenců jen jaderné zbraně!

(za)

Přečtěte si další články

7 komentáře

Miroslav Rys 08/02/2022 - 11:31

Falmerovi též poslední volby přinesly svobodu. Už nemusí tvrdnout v parlamentu a může lhát na volné noze 😃

Tramin 03/02/2022 - 09:50

Vážený pane Filipe, díky za Váš rozhovor v němž se nebojíte a jmenujete věci kolem nás pravými jmény.
Hysterická protiruská kampaň je rozdmýchávána v posledních létech neskutečným způsobem.
Bohužel lví podíl na tom mají naše mainstrýmová média jako je Seznam zprávy, ČT, atd.

Yurri Simon 03/02/2022 - 10:46

Píše se “mainstreamová”, když už, vy chytrolíne. Na Vysoké škole života jste neměli pravopis cizích slov..? Tak je nepoužívejte, když ani nevíte, jak se píší – vypadáte potom jako jouda.

fronda 01/02/2022 - 22:58

Určitě má Filip pravdu. Ale proč v tomto duchu nemluvil, když býval v televizi?

Zdeněk 03/02/2022 - 22:33

Vy jste nekoukal jak probíhaly debaty moderované p.Moravcem nebo p.Železným????

PetJednaLenin 01/02/2022 - 19:04

Falmere nikdo to nedocte ani ti neodepise. To byly v roce 2018 s ANO a SPD ve snemovne casy….. Na svobodu slova bude ve sněmovně dohlížet komunista Luzar. Chci řešit hlavně dezinformace, říká. UŽ NEBUDOU!

Komentáře jsou uzavřeny.

Nasepravda.cz 2023. Všechna práva vyhrazena. Vydavatel: Futura, a.s.