Vítězí osobní agitace

od redakce

Kandidátů na prezidenta republiky stále přibývá. Většinou jsou to osoby, které z politiky příliš neznáme, ale jsou to lidé, kteří ve svém životě něco dokázali. Lidé, kteří mají důvěru zejména v kruzích, kde pracovali, a věří se jim, že když budou zvoleni prezidentem, budou mít díky výkonu své funkce autoritu u nás v republice i v zahraničí. Protože je nekandidují poslanci nebo senátoři, musí pro své kandidování získat nejméně 50 000 podpisů na příslušných evidenčních listech. Mezi těmito kandidáty je i PhDr. Josef Skála, CSc. Na návrh předsedkyně KSČM K. Konečné byl schválen Ústředním výborem KSČM a podporován některými nezávislými a vlasteneckými organizacemi. Je tedy kandidátem představujícím úsilí za sociálně spravedlivou společnost i politiku prosazující zájmy České republiky. Odpovídá tomu i program, s nímž žádá o podporu při získání oněch nejméně 50 000 občanů. Považuji za samozřejmost, že to bude v prvé řadě od nás, členů komunistické strany, a našich rodinných příslušníků a že svým podílem přispějí i členové těch nezávislých a vlasteneckých organizací, kteří se k jeho podpoře již přihlásili.

Kampaň za získání podpory kandidáta Skály již probíhá déle než měsíc, ale průběžný výsledek dosud nebyl zveřejněn. Ze svých osobních zkušeností i mých přátel vím, že zkušenosti jsou rozdílné, ale v naprosté většině pozitivní, přestože nám již dnes dělá potíž to, co bylo naší silnou zbraní, osobní agitace. Odvykli jsme jí. Ve světě plném počítačů a mobilních telefonů, z nichž mnohé nahrazují i funkci počítače, si zvykáme řešit naše různé potřeby pomocí této nové techniky. Vyhovuje nám to, je to rychlé a někdy bez zdlouhavého zdůvodňování našich potřeb, učí to i stručnosti ve formulacích. Získat člověka, aby nás vyslechl a abychom ho přesvědčili o svém návrhu, bývá pro někoho dost náročné.

Moje osobní zkušenosti jsou právě ze snahy získat podpis pro kandidáta s podporou KSČM zajímavé, někdy překvapující. Mám jednotlivé případy, kdy nemusím ani náš návrh zdůvodňovat a hned je získán podpis s tím, že dotyčný věří v náš výběr kandidáta. Většinou jsem pozorně vyslechnut, dokonce pozván k posezení, a slyším i různé stesky, ale hlavně dotazy k politice kandidáta i naší strany. Až na jeden případ diskuse vyústila v podpis pro našeho kandidáta a ve vyjádření důvěry v naši politiku. Nepřeceňuji to, ale radost to udělá, je to rozhodně milejší než zavřené dveře. K dnešnímu dni se nám, třem soudruhům z naší ZO, podařilo získat 39 podpisů, v naprosté většině od nečlenů strany. A věříme, že další brzy přibydou. Chodíme k lidem poblíž našeho bydliště, kde se navzájem známe, i když nejde o nějaké bližší přátelství. Víme, proč to strana potřebuje, a věříme, že náš kandidát se dostane do hlavních stanic našich televizí a že v diskusích tam bude umět naši politiku správně vysvětlovat. Jak vidíme, dnes nás tam nezvou, musíme proto pomoci touto cestou.

Doufám, že si to uvědomí i ti, kteří mají různé nepřijatelné argumenty pro zdůvodnění své pasivity něco v této záležitosti vůbec dělat. Uvědomují si, že stanovy jim takovýto přístup k plnění usnesení ÚV nedovolují, že naopak od nich musíme požadovat jednoznačně pozitivní a aktivní přístup, pokud chceme dostat stranu ze stávající, mírně řečeno, nedobré situace? V případě nepochopení by zřejmě bylo žádoucí podstatně více respektu k usnesením nejvyššího stranického orgánu a rozhodné jednání v souladu se zájmem strany.

Stanislav VODSLOŇ, člen KSČM

Přečtěte si další články

47 komentáře

Jan Dvořák 23/06/2022 - 13:16

No, minimálně 39 podpisů už máte. Teď ještě těch zbylých 49 961 a pan Sklála si bude moci užít svých pár minut slávy v televizi.

NEKOMUNISTE 18/06/2022 - 16:58

Když komunistickym funkcionářum cinkalisti vybulili ten socialismus,tušilo našich nejméně 5 intelektualū co bude!

Z vyprávěni mého mentora nesmrteln3ho doktora,ing.J.M.CSc,ktery zakladal OF vim,jak bylo presidentem OSD ukradeno a ten zlý človek dodal ovčanům,kteři se vydali do kapitalismu pro vlnu kapitalismus bez přivlastků neboli skrupuli a tak netušili,že budou ty ovečky o vlnu samy okradeny,podvedeny a pak jako národ Švejků vyměněni nejen ztrati bilionova aktiva,ktere patřily jim,ale komunisti jim nedokázali vyvetlit co je čeká nebot by je dav za to rozdupal na sračku!
Nepoučili se ani na demonstraci LETNA,kde byly nahnany 250 000 davy s jednim bodem programu

Babiš padni a lehni

a tak ho položili a on se skutečně složil jak skladaci metr a teď i když mu půjčili stare londynske banky ho beztak šoupnou do hladomorny na 10 let!
Tady vidite jeho zakladni nedostatek,nikde nenapsal svůj program ziskani voličstva tedy

Program Narodni Zachrany PNZ ,on na voliče smoli jak na placaty kamen!
No ani asi nevi co je to solidarita pozor pozor i Solidárni stat,,to ho komunisti nenaučili hájit a ted bude pykat!

Za dobrotu na žebrotu,pujde fakt do té hladomorny!!?

Babiš pocem mezi nás lidove komentarory a my ti tu vysvětkime,že Solidárni stat je něco podobného jako Socialni stat praktikovany u sousedu,kteří budou brzy platit 12 eur na hodinu,dělit se tak o svůj kapitalistický LUP čili vývar fifty fifty a z toho tam vznikla Středni bohatá vrstva,která je u nás zákony zakázana a co se za ni považuje bude okradeno o všechno neomarxistickými Nemehly a tim Šwabem!
No ni?
AAt
Kde to vazne,co?

NEKOMUNISTE 18/06/2022 - 01:01

VOLIČi POZOR!
A
AA Team SV se delši dobu stará o vitezstvi delniků a rolniků,kterým dal pan Marx do ruky knihu KAPITAL s cilem,aby zbohatli
To se taky stalo,patřily nam všechny aktiva,továrny,děla a tanky!Nepočital však ,že ve stinu bezpeči,kdy vše bylo zdarma,benzin stal prý 2 koruny a mladi lidé,dostali když chtěli bezúročné půjčky 150 000 tisic za které šlo postavit svépomoci dům či koupit byt,že dělnici zmizi a stane se z nich buržoasie a protože za socialismu zbohatli budaqe jim novým Mein Kampfem s názvem ŠWAbův Velky reset vše zas ukradeno!
a to blbci,které si sami zvoli do prdlqmentu tvořiciho jen vadné zakony wa 33 let drži embargo na Zakon o referendu!!
Dnešni KSČM se divi, proč ji mi drazi voliči nemaji rádi a dostali ban z parlamentu,do kterého se ve skutečnosti vrátit nemaji nejmenši zájem! aaaaaáaaáaa
V cestě jim totiž stoji kardinálni chyba v jejich stanovách,kterou prý nechtěji za žádnou cenu napravit!

Jsou na ni pry pevně ukotveni a tvrdě zabejčeni,qdoufám,že ji vy lidovi komenttoři při pozornm čteni tohoto článku doveqdete objevit!
Pokud ihned opravena nebude at funkcionáři navrhnou nejméně 3 jiné politické formace,které se mohou objevit,zastupovat voliče a požadavek diskuze nad našimi hoonotami tj.Svobody,demokracie,Solidarity a pozor pozor i změnu v podobě Solidárniho statu,kde se nenažrani kapitalisti budou dělit o svůl lup fifty fifty a respektovat plán národni záchrany PNZ!

No ni?
ANNA NEKO AAt SV
Tak co zas je to blokle a zpožděné, pojedla jsem dost té maďarské papriky,nebo co nebo jak?Saláttům,kteři se nepřidaji vykrade brzy 30 procentni inflwace všechny penize a budete čumět do prázdného potrubbi,kde na konci bude ten čert Putler a smát se bude jak se bijete do kedlubeny vlastnimi pěstmi!

NEKOMUNISTE 18/06/2022 - 10:59

Řikaji mi, že jsem nový Mistr J.Hus,protože káži Naši pravdu!

Samozřejmě,že mě blbci za to chtěji umlčet tim,že mi zavřou pusu ,zejmena digitalni cenzurou ve forme neustálého terroru ve dne v noci!
Vidite sami jak se mi vloupali do klabostnice,doplnuji můj doslova křesťansky čisty vyklad pravdy o qvakani pirátskyqch politických holátek kterým natloukli do žaludů,které maji mezi ušima,že musi vest republiku,jako páte kolo u vozi včetné fiqlovou okurkqy se sborem Nemehel stojici v očekáwawawni giga vývaru za nimi!

Navic šéfovi předsedovi te OSD nařidili spolu s top babou,ahy jako program dali do placu šiřit hrůzu jako za Německa udávánim svych dědečků a babiček i fotra,ktery ukrad naši tovarnu a cpe nyni vyvar do daňovych rájů v nyni parlamentem doslova odhajlovaným Polixejnim státu!
V důsledku absence Solidarity,svobody,demokracie, Solidárniho státu s programem PNZ se mám stát JA NESMTTELNA, jako mistr Jan a dav by chtěl snad znovu cinkat kliči,ktere mu po exekucic budou brzy chybe?
To mám dělat zdarma,salati,kteři se nenauči ani za 333 let prosaovat Naši pravdu pravych komunistů a nekomunistů, budou na to čumet z adidas hader a chtěji jako ta babička nakonec přinest na tu planouci hranici dalši otypku dřivi 1qaqwawaaa a strilet se přitom jako blbci do vlwstni nohy!?
Serem taka robota kaštani!
No ni?
AAt

NEKOMUNISTE 18/06/2022 - 16:45

Když komunistickym funkcionářum cinkalisti vybulili ten socialismus,tušilo našich nejméně 5 intelektualū co bude!

Z vyprávěni mého mentora nesmrteln3ho doktora,ing.J.M.CSc,ktery zakladal OF vim,jak bylo presidentem OSD ukradeno a ten zlý človek dodal ovčanům,kteři se vydali do kapitalismu pro vlnua netušili,že budou ty ovečky o ni sami okradeny,podvedeny a bilionova aktiva,ktere patřily jim,ale komunisti jim nedokázali vyvetli co ječeká nebot by je dav za to rozdupal na sračku!
Nepoučili se ani na demonstraci LETNA,kde byly nahnany davy s jednim bodem programu

Babiš lehni

a tak ho položili a on se složil jak skladaci metr a teď i když mu půjčili stare londynske banky ho beztak šoupnou do hladomorny na 10 let!
Tady vidite jeho zakladni nedostatek,nikde nenapsal svůj program ziskani voličstva tedy

Program Narodni Zachrany PNZ ,on na voliče smoli jak na placaty kamen!
No ani asi nevi co je to solidarita pozor pozor Solidárni stat,to ho komunisti nenaučili hájit a ted bude pykat!

Za dobrotu na žebrotu,pujde fakt do hladomorny!!

Babiš pocem mezi nás lidove komentarory a my ti tu vysvětkime,že Solidárni stat je něco podobného jako Socialni stat praktikovany u sousedu,kteří budou brzy platit 12 eur na hodinu,dělit se tak o svůj kapitalistický LUP čili vývar fifty fifty a z toho tam vznikla Středni bohatá vrstva,která je u nás zákony zakázana a co se za ni považuje bude okradeno neomarxistickými Nemehly tim Šwabem!
No ni?
AAt

NEKOMUNISTE 19/06/2022 - 14:51

Tak co mojeq milá voličská. ww mlčici většino,budete se těšit jak vašeho favorita Babuše zavřou brzy do hladomorny na nejmiň 10 let za to,źe se neopiral o vůli lidu,tedy vůli boži svatého slovwa v plánu PNZ ?

Qqawaaqawq!qqQqqaq No jo,q ten chlap to neumi dodnes q,mrcaqsi se bezplqnovité jak a jeho budouci spojenec fialova okurkwa poručila vnitrakum,aby mistoq argumentů1 proti mě,,které k Naši pravdé neexistuji mě tu terorizovali vyb3żky digi k oni s mzdy,kdyz mi vlezou do klabostnice aa zkusi moje kázani udělat nesrozumitelnè!
Oni už vi,že narod Švejků blbne,nevi co je to solidaritqa a proto vás pětikolky voliče za to považuji za kaštany jako by jste se stali po jejich zdražováni saláti,kteři se branit neumi a KSČM zůstane přitom stát jako kůl v plotě a neopře se o mě větštšinovou PRAVOU komunistku s pekelnym planem proti Šwabovi a jeho Hitlerovskemu Mein kampfu jak vas obrat o VŠECKO a vytvořit z republiky největši pláž nahatych ve Střednim EU,bo jste zvykli se shrbit a šlapat kapitslistům do pedálů za tetinové plary zaviněněne odbornikaem Středulou ,kteremu slibili za to z jeho Aspen institutu Bakalqy křeslo presidenta!Na jinych webech uz začali ovčani pemyšlet jsk se zbavit těch vladnich Nemehel a pod rudou vlajkou vitězstvi vymontovat vercajk srp zarazit do zadnice piratům, tahajicim za sebou fialovou blbou okurku a spol.vyroba śišatych koll a kladivem je bit do žaludů,kterê nosi mezi ušima! aaa!aaaaaaaaasssss
Aq
No ni?
Podpis ANNA Neko

Anell Anellus 16/06/2022 - 11:56

Většina lidí na venkově především vůbec neví jak a jakou formou a kde dát svůj hlas pro doktora Skálu. Je nutno tyto možnosti zveřejnit zde, nejlépe po jednotlivých krajích a obcích. Případně i jména osob, které to zajišťují (nebo jejich e-mailové adresy tam, kde by to pro ně mohlo přinášet osobní riziko). Těch 50 000 podpisů by se dalo jen po venkově a malých městech docela dobře sebrat. Ale je nutno si uvědomit, že starší lidé nemají často ani možnost někam jet podepisovat.

NEKOMUNISTE 16/06/2022 - 11:47

Ten kdo se divá na http://www.stripkyzesveta.cz tam v posledni dobé zazil pár ostrých otazek.Jedna z nich byla čim chce KSČM zaujmout zejména mladé a pirárske utřinosý tahajici zs sebou vládu top fialových okurek a spol výroba šišatych kol!

Pry docent Váleçnik převzal mýšlenku PNZ tj plánu narodni zachrany a chce diskuze o jejich bodech!Tak co dodá doktor Skala namisto prosazovani jakesi socialně sšpravedlivé společnosti ?Bude konkretni prosazovat SOLIDARITU a bacha na to Solidarni stat nevidanou novotu podobnou
Sociálnimu statu ,ktery nesmi do naši Ustavy protože ma brzy platit 12 eur na hodinu a Aspen institut ro śaefovi odborů zakazal a slibil mu presidentske křeslo,když bude prosazoval dale vylupovani dvou třetin našich platů. Psst áiáaaaa
No ni?

ANNA z KSH zvaná piraty NEKO
PS pořad mi tu ubržduji Naši pravou koministickou pravdu,nechtějte,abych napsala jak misto Solidárniho statu byl odsouhlašen našim chrobalivým prdlamentem Policejni stár a ten pry bude mit digitalni koncentrak,kde vam vstřeli do kedlubny čisla misto vytetovani na tlapičku jak za Německa!

NEKOMUNISTE 16/06/2022 - 23:31

Voliči už ve vlastnim zajmu nesmi davat mo do ruky podvodnikum z pětikolky,kteři je za to okradou inflaci o jejich aktiva,tj penize,jejich domky a byty vadnymi zakony ,které beze zmeny režimu nejdou opravit na př zakon o exekucich,pote co zniči a rozbiji svym neomarxismem všechno co ještě funguje a vyhodili z parlamentu i timto způsobem i KSČM!

Tanamisto,aby se opirala o web Naše pravda,se domnivá,že bude stačit archaicke řečněni po nam3stich az ti neprátele všeho lidu,kteři vyslovne hlasaji,že jsou blbi,a o sve voliče se nemini svou ideologii kapitalismu postarat!

Proto bude AA team SV navrhovat jak z opratky paupefizace občanů a poté jejich vymeny ven!
K tomu je zapotřebi Solidarity a to ve vašem vlastnim zájmu mili saláti,kteři se neminite angažovat v boji za Solidaritu,Solidarni stát a program PNZ
Anna Neko
No ni?

NEKOMUNISTE 18/06/2022 - 00:41

VOLIČi POZOR!

AA Team SV se delši dobu stará o vitezstvi selniků a rolniků,kterým dal pan Marx do ruky knihu KAPITAL s cilem,aby zbohatli
To se taky stalo,patřily nam všechny aktiva,továrny,děla a tanky!Nepočital však ,že ve stinu bezpeči,kdy vše bylo zdarma,benzin stal prý 2 koruny a mladi lidé,dostali když chtěli bezúročné půjčky 150 000 tisic za které šlo postavit svépomoci dům či koupit byt,dělnici zmizi a stane se z nich buržoasie a protože za socialismu zbohatli bue jim novým Mein Kampfem s názvem ŠWAbův Velky resaet vše zas ukradeno blbci,které si sami zvoli!!
Dnešni KSČM se divi proč ji mi drazi voliči nemaji rádi a dostali ban z parlamentu,do kterého se ve skutečnosti vrátit nemaji nejmenši zájem! aaaaaáaaáaa
V cestě jim totiž stoji kardinálni chyba ve stanovách,kterou prý nechtěji za žádnou cenu napravit!

Jsou na ni pry pevně zabejčeni a doufám,že ji vy lidovi komenttoři při pozornm čteni tohoto článku dovdete objevit!
Pokud ihned opravena nebude at funkcionáři navrhnou nejméně 3 jiné politické formace,které se mohou objevit a zastupovat Svobodu,demokracii,Solidaritu,Solidárni stat a plán národni záchrany!

No ni?
ANNA NEKO AAt

NEKOMUNISTE 18/06/2022 - 00:41

VOLIČi POZOR!

AA Team SV se delši dobu stará o vitezstvi selniků a rolniků,kterým dal pan Marx do ruky knihu KAPITAL s cilem,aby zbohatli
To se taky stalo,patřily nam všechny aktiva,továrny,děla a tanky!Nepočital však ,že ve stinu bezpeči,kdy vše bylo zdarma,benzin stal prý 2 koruny a mladi lidé,dostali když chtěli bezúročné půjčky 150 000 tisic za které šlo postavit svépomoci dům či koupit byt,dělnici zmizi a stane se z nich buržoasie a protože za socialismu zbohatli bue jim novým Mein Kampfem s názvem ŠWAbův Velky resaet vše zas ukradeno blbci,které si sami zvoli!!
Dnešni KSČM se divi proč ji mi drazi voliči nemaji rádi a dostali ban z parlamentu,do kterého se ve skutečnosti vrátit nemaji nejmenši zájem! aaaaaáaaáaa
V cestě jim totiž stoji kardinálni chyba ve stanovách,kterou prý nechtěji za žádnou cenu napravit!

Jsou na ni pry pevně zabejčeni a doufám,že ji vy lidovi komenttoři při pozornm čteni tohoto článku dovdete objevit!
Pokud ihned opravena nebude at funkcionáři navrhnou nejméně 3 jiné politické formace,které se mohou objevit a zastupovat Svobodu,demokracii,Solidaritu,Solidárni stat a plán národni záchrany!

No ni?
ANNA NEKO AAt

ista 15/06/2022 - 00:40

RESPEKT

PODVODNÁ PĚTIKOLKA A KONEC ZBRANÍ PRO UKRAJINU. ANDREJ BABIŠ VYRAZIL NEDĚLAT KAMPAŇ.

VYTVAREL NEKDY NEKDO HNUSNEJSI SPOLECENSKOU ATMOSFERU V CR NEZ BABIS?

Varoval před uprchlíky, kteří přijdou a vykradou Čechům chaty.
“pětikolka je podvod na lidi, normálně se strany spojují až po volbách, tihle se spojili už před volbami a to je jasný podvod”
Minimální mzdu i současná vláda ji někdy zvedne, ale to je prý “něco jiného”.
Řekněte mi, kdo tehdy StB nepomáhal,”
Naši lidi, Pan Babiš přidával na důchodech a teď tady máme Romy.
Prokoukl, jak to na té Ukrajině ve skutečnosti je”.
Novináři říkají, že nepracuju, a já mluvím s lidmi.
Taky říká, že byl lepší premiér, než je Fiala, že přidal víc učitelům. “
Nemyslím si, že bychom měli pokračovat v dodávání zbraní. Putina jsme zastavili.

NEKOMUNISTE 16/06/2022 - 11:39

Ten kdo se divá na http://www.stripkyzesveta.cz tam v posledni dobé zazil pár ostrých otazek.Jedna z nich byla čim chce KSČM zaujmout zejména mladé a pirárske utřinosý tahajici zs sebou vládu top fialových okurek a spol výroba šišatych kol!

Pry docent Váleçnik převzal mýšlenku PNZ tj plánu narodni zachrany a chce diskuze o jejich bodech!Tak co dodá doktor Skala namisto prosazovani jakesi socialně sšpravedlivé společnosti ?Bude konkretni prosazovat SOLIDARITU a bacha na to Solidarni stat nevidanou novotu podobnou
Sociálnimu statu ,ktery nesmi do naši Ustavy protože ma brzy platit 12 eur na hodinu a Aspen institut ro śaefovi odborů zakazal a slibil mu presidentske křeslo,když bude prosazoval dale vylupovani dvou třetin našich platů. Psst áiáaaaa
No ni?

ANNA z KSH zvaná piraty NEKO

fronda 13/06/2022 - 02:03

Je absurdní, když pučisté a náckové šermují se slovem svoboda. Vždyť právě oni jakoukoliv svobodu po puči v roce 2014 utopili v krvi. Původní názvy a pomníky samozřejmě budou navráceny, lidé si to tak přejí.

Nevím, že by v Rusku stavěli Hitlerovi “svatobrány”. To spíš na územích Ukrajiny, která stále ještě okupuje banderovská diktatura.

Martin Volny 13/06/2022 - 00:46

Ja se ztracim.
Chvalime Josefa, chvalime Andreje a NIC!

fronda 13/06/2022 - 01:58

A co jako?

NEKOMUNISTE 13/06/2022 - 20:54

Martine,
Jaktože NIC!Objevilo se tu piratisko,patereačisko nevzdělane křovačisko,které zakazuje mi pravé komunistce ANNE dat KSCM a panu doktorovia Skálovi dát skvěly návod jak zvitězit ve volbách!

Dokud strana a jeji členové takové primitivy,kteři spi v mama hotelu nevyžene ranou klackem přes nevýamchano řvouci mordu,tak bude inflace brzy 30 procent a voliči budou piráty co za sebou tahaji fialovou okurku proklinat!
No ni ,pateračisko nevzdě!ane křovačisko?

NEKOMUNISTE 14/06/2022 - 13:34

Zatimco JÁ pravá komunistka zacinam zkoumat proč zli nenažrani kapitaliste se nechtěji s nmi dělit o svůj lup fifty fiftý aaaaa a radš aachtěji,aby jsme je my pravi komunisti nekomunisti dobili tak,aby nathli bačkory,levi komunisti se motaji ve vadnyých aa stanovach a metodou cucpe davaj přednosst piráwtským paterákům,kteři spali dodnes na stromě a když áaaas uviděli naši rudou vlajku vitězstvi s historickym žlutým kalichem tak nás ti menševici serou a chtji dostat přes mordu!!!
No ni?
AAt Anna z KSH s programem PNZ lepši než jejich atombomby!!!

1 2

Komentáře jsou uzavřeny.

Nasepravda.cz 2023. Všechna práva vyhrazena. Vydavatel: Futura, a.s.