Zastihne nás noc aneb Rychlé umírání pomalé demokracie?

od redakce

Po demonstraci na Václavském náměstí 3. září se nám potvrdilo, že s ODS nebude vše tak občansko-demokratické. Objevily se taky nadávky na adresu demonstrantů, a dokonce návrhy na jejich zbití a střílení. Vážně takto má vypadat demokracie v podání členů ODS? Proč mají tento název? S demokracií pro občany nemají absolutně nic společného.

Jeden z principů demokracie je, že každý z nás může mít svobodný názor, který může projevit, a nikdo by mu neměl za tento názor nadávat, urážet ho, vylučovat ho ze společnosti, vyhrožovat mu, nebo se dokonce domáhat jeho zbití či zastřelení. Toto jsou fašistické metody.

Fašismus začal tak nějak plíživě, a než si lidé stihli všimnout, už byla válka, v které zemřely miliony lidí. V té době si také nikdo nesměl ani myslet něco jiného, než Hitler s Goebbelsem nařídili. A běda, jestli ano!

Před pár dny jsem mluvila s pánem, byl velice vstřícný a pravil, že jeho kamarád, který je u policie, mu řekl, že poslední dobou se zvýšil nárůst sebevražd. Co myslíte, proč? Kdo má na tomto vinu? Já sama jsem si všimla, že lidé více kupují alkohol. Schválně jsem se na to zaměřila a opravdu je to tak. Ať otevřete jakýkoliv reklamní leták, jakéhokoliv řetězce, největší pozornost se tam věnuje alkoholu.

Lidi, raději pojďte s tím, co se děje, něco dělat, na alkohol, drogy a sebevraždu, je vždy času dost!

Marcela PRAŽÁKOVÁ

Přečtěte si další články

9 komentáře

Ivo 21/09/2022 - 23:01

Smutné, depresivní, hnusné, bohužel 100% pravdivé :/

Vlaweb 21/09/2022 - 19:04

Pani Pražáková,máte pravdu je to hrůza co se děje s lidma .Jsou už úplně duševně unavený z těch lží a nekonečných masáží médiama.Tento článek je naprosto šokující svojí pravdou.vlaweb

fronda 19/09/2022 - 02:08

Když volby “nedopadnou”, udělá Západ barevnou revoluci nebo rovnou krvavý puč. Právě to je problém. Západ by měl začít respektovat demokratická pravidla.

(⌐■-■) 19/09/2022 - 19:03

V jedné z osvobozených vesnic našli UA vojáci desítky oznámení ruských vojáků o odmítnutí účasti ve válce a o ukončení kontraktu, i s vědomím o trestní odpovědnosti za porušení smlouvy.

fronda 20/09/2022 - 01:13

Po celém světě se najdou milióny Ukrajinců, kteří se vyhnuli nezákonné “mobilizaci” vyhlášené banderovci, i s vědomím represí ze strany kyjevské diktatury.

Zkrátka máme se stále lépe. 17/09/2022 - 16:41

Narůstá počet depresí a psychických problémů u dětí, přitom dětští psychologové nejsou a pokud ano, tak v Praze a velkých městech. Ale i Praze jich je nedostatek.

A generace mileniálů ? Osamělí, vyhořelí a deprimovaní, s vyšší mírou depresí než jiné generace. Tak dnes podle statistik vypadá značná část takzvaná generace mileniálů. Rychlý životní styl, vysoké ambice a pracovní vytížení i neustálý stres si vybírají na lidech narozených na konci tisíciletí svou daň.

Zvědavec 17/09/2022 - 16:29

Lidé už začínají chápat, že jsou pod záminkou války s Ruskem odsouzeni k chudobě . Začínají chápat a vycházejí protestovat, ale po dvou letech zbabělosti a patřičného výcviku s nimi nikdo nebude vážně jednat. Dny po sobotní demonstraci začínají zaujímat zvláštní ráz. Vládní koalice prská síru kolem sebe a místo uznání vlastních chyb a přiznání se k zaostání za vývojem se buší do prsou, co dosud dokázala. A je toho vcelku dost. Máme nejvyšší inflaci, nejdražší energie, pohonné hmoty a paliva, ceny potravin dosahují absurdních úrovní, krachují firmy a soukromníci. Ještě se nezačalo ochlazovat, ale už nyní víme, že zima bude pro mnohé krutá a devastační. A to jí předchází zanedlouho začínající podzim.

svaty_vaclav 16/09/2022 - 20:57

Sledujte @neCT24

A teď ještě tu pohádku o Červené Karkulce antikomunisto.

Sledujte @neCT24

svaty_vaclav 16/09/2022 - 19:12

Sledujte @neCT24

Tak do diskuse Naší Pravdy už začal psát infantilní antikomunistický sexuální úchylák a sexuální deviant svoje sexuální fantazie, typický antikomunista. Naše Pravda má opravdu široký záběr a umožňuje každému antikomunistickému úchylákovi ukájet zde svoje skryté sexuální touhy; dotyčný úchylák se jistě ve svých sexuálních fantaziích představuje s Václavem Havlem, jinak to nevidím.

Sledujte @neCT24

Komentáře jsou uzavřeny.

Nasepravda.cz 2023. Všechna práva vyhrazena. Vydavatel: Futura, a.s.